logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gazeta Wyborcza otwiera Klub Przyjaciół Wyborczej

  PR 22.10.2019, przeczytano 165 razy

"Gazeta Wyborcza" zachęca wszystkich do dołączenia do Klubu Przyjaciół Wyborczej. Cyfrowi prenumeratorzy dziennika, którzy zdecydują się na zakup specjalnej subskrypcji i wsparcie "Gazety Wyborczej", wezmą udział w spotkaniach i dyskusjach organizowanych przez redakcję w całej Polsce. Będą też dowiadywać się jako pierwsi o nowych inicjatywach dziennika, a redakcja umożliwi im zajrzenie za kulisy oraz zaprosi na czaty i webinary z dziennikarzami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gazeta-wyborcza-otwiera-klub-przyjaciol-wyborczej,384436,artykul.html

- Dziennikarze "Gazety Wyborczej" przez cztery ostatnie lata pomagali Polakom odkryć nowe znaczenia słów "wolność”, "demokracja” czy "solidarność”. Cieszymy się, że czytelnicy doceniają naszą pracę - mamy już ponad 193 tys. prenumeratorów cyfrowych. Żadne medium w Polsce i niewiele mediów na świecie może się poszczycić tak wielkim zaufaniem. Teraz chcemy ten związek z czytelnikami jeszcze pogłębić i zamienić go w trwałą przyjaźń - dlatego uruchamiamy Klub Przyjaciół Wyborczej. Jako nasi przyjaciele będą wspierać niezależne dziennikarstwo w Polsce. Dzięki temu "Gazeta Wyborcza” będzie jeszcze bardziej skuteczna - mówi Jerzy Wójcik, wydawca "Gazety Wyborczej".

Członkowie Klubu Przyjaciół Wyborczej będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w specjalnie dla nich organizowanych spotkaniach, dyskusjach i interakcjach z redakcją. Oprócz wspierania niezależnego dziennikarstwa i dostępu Premium do treści Wyborcza.pl, dla siebie i dwójki przyjaciół, otrzymają zaproszenia na imprezy Klubu w całej Polsce m.in. cykliczne spotkania Centrum Premier Czerska 8/10, "Kobiety wiedzą, co robią", a także "Wyborcza na żywo".

Dostaną także przedpremierowy dostęp do wybranych artykułów i fragmentów książek autorów "Gazety Wyborczej" oraz możliwość rozmowy z nimi m.in. podczas czatów. Wszyscy będą mogli skorzystać też z atrakcyjnych zniżek partnerów Klubu, m.in. Wydawnictwa Agora.

Redakcja co miesiąc wyśle członkom Klubu podsumowanie najważniejszych wydarzeń z życia "Wyborczej" pisane przez redaktorów naczelnych dziennika, a czytelnicy sami będą mogli przekazywać zespołowi "Gazety Wyborczej" swoje spostrzeżenia i pomysły, wpływając m.in. na dobór tematów.

Pierwsze wydarzenia, na które "Gazeta Wyborcza" zaprosi Przyjaciół, odbędą się już w listopadzie br. m.in. w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Będą one związane z premierą książki Kory oraz biografii Krzysztofa Wielickiego, której autorami są Dariusz Kortko i Marcin Pietraszewski (Wydawnictwo Agora).

Do Klubu Przyjaciół Wyborczej mogą dołączyć prenumeratorzy cyfrowi dziennika, którzy przeznaczą wybraną kwotę na dodatkowe wsparcie "Gazety Wyborczej". Oferta jest dostępna na stronie www.przyjaciele.wyborcza.pl

Więcej informacji można znaleźć także w redakcyjnym zaproszeniu do dołączenia do Klubu Przyjaciół Wyborczej.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bijan Khezri, CEO oraz współwłaściciel Marquard Media Group: od ponad dwóch lat Marquard Media Group prowadzi daleko idącą transformację swoich spółek w Europie, intensywnie inwestując w usługi cyfrowe w obszarze gamingu, IT oraz shoppingu.
Komunikacja SMS w Polsce
Prawie 94% Polaków codziennie używa SMS-ów do komunikacji – tak wynika z najnowszego wydania raportu SerwerSMS.pl. Mimo stale pojawiających się alternatyw, czyli znanych komunikatorów internetowych, krótkie wiadomości tekstowe mają się świetnie. Dlaczego wciąż są tak popularne i przy jakich okazjach najczęściej je wysyłamy?
Strach pomyśleć do czego mogą być zdolne kobiety, kiedy chcą się zemścić na swoim byłym. W pierwszy grudniowy poniedziałek Zoom TV zaprasza na komedię romantyczną, w której trzy dziewczyny zaplanują... Świąteczny rewanż. W te święta nie zabraknie nawet najbardziej wyrafinowanych intryg...
Skuteczniejsze dotarcie do klienta przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi do kreacji kampanii i analizy danych – Shoper dzięki zdobyciu statusu Facebook Marketing Partner wprowadza na rynek e-commerce usługę, która pozwala właścicielom sklepów szybciej zdobywać nowe zamówienia.
Polskie firmy bez kompleksów podbijają zagraniczne rynki, a najatrakcyjniejszym odbiorcą usług pozostają niemieccy konsumenci. Pierwsza gospodarka Unii Europejskiej jest otwarta na towary i usługi zza wschodniej granicy. Przed polskimi przedsiębiorcami duże wyzwanie, ale też niepowtarzalna szansa na rozwój.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764