logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gazeta Wyborcza otwiera Klub Przyjaciół Wyborczej

  PR 22.10.2019, przeczytano 274 razy

"Gazeta Wyborcza" zachęca wszystkich do dołączenia do Klubu Przyjaciół Wyborczej. Cyfrowi prenumeratorzy dziennika, którzy zdecydują się na zakup specjalnej subskrypcji i wsparcie "Gazety Wyborczej", wezmą udział w spotkaniach i dyskusjach organizowanych przez redakcję w całej Polsce. Będą też dowiadywać się jako pierwsi o nowych inicjatywach dziennika, a redakcja umożliwi im zajrzenie za kulisy oraz zaprosi na czaty i webinary z dziennikarzami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gazeta-wyborcza-otwiera-klub-przyjaciol-wyborczej,384436,artykul.html

- Dziennikarze "Gazety Wyborczej" przez cztery ostatnie lata pomagali Polakom odkryć nowe znaczenia słów "wolność”, "demokracja” czy "solidarność”. Cieszymy się, że czytelnicy doceniają naszą pracę - mamy już ponad 193 tys. prenumeratorów cyfrowych. Żadne medium w Polsce i niewiele mediów na świecie może się poszczycić tak wielkim zaufaniem. Teraz chcemy ten związek z czytelnikami jeszcze pogłębić i zamienić go w trwałą przyjaźń - dlatego uruchamiamy Klub Przyjaciół Wyborczej. Jako nasi przyjaciele będą wspierać niezależne dziennikarstwo w Polsce. Dzięki temu "Gazeta Wyborcza” będzie jeszcze bardziej skuteczna - mówi Jerzy Wójcik, wydawca "Gazety Wyborczej".

Członkowie Klubu Przyjaciół Wyborczej będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w specjalnie dla nich organizowanych spotkaniach, dyskusjach i interakcjach z redakcją. Oprócz wspierania niezależnego dziennikarstwa i dostępu Premium do treści Wyborcza.pl, dla siebie i dwójki przyjaciół, otrzymają zaproszenia na imprezy Klubu w całej Polsce m.in. cykliczne spotkania Centrum Premier Czerska 8/10, "Kobiety wiedzą, co robią", a także "Wyborcza na żywo".

Dostaną także przedpremierowy dostęp do wybranych artykułów i fragmentów książek autorów "Gazety Wyborczej" oraz możliwość rozmowy z nimi m.in. podczas czatów. Wszyscy będą mogli skorzystać też z atrakcyjnych zniżek partnerów Klubu, m.in. Wydawnictwa Agora.

Redakcja co miesiąc wyśle członkom Klubu podsumowanie najważniejszych wydarzeń z życia "Wyborczej" pisane przez redaktorów naczelnych dziennika, a czytelnicy sami będą mogli przekazywać zespołowi "Gazety Wyborczej" swoje spostrzeżenia i pomysły, wpływając m.in. na dobór tematów.

Pierwsze wydarzenia, na które "Gazeta Wyborcza" zaprosi Przyjaciół, odbędą się już w listopadzie br. m.in. w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Będą one związane z premierą książki Kory oraz biografii Krzysztofa Wielickiego, której autorami są Dariusz Kortko i Marcin Pietraszewski (Wydawnictwo Agora).

Do Klubu Przyjaciół Wyborczej mogą dołączyć prenumeratorzy cyfrowi dziennika, którzy przeznaczą wybraną kwotę na dodatkowe wsparcie "Gazety Wyborczej". Oferta jest dostępna na stronie www.przyjaciele.wyborcza.pl

Więcej informacji można znaleźć także w redakcyjnym zaproszeniu do dołączenia do Klubu Przyjaciół Wyborczej.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sprzedaż e-wydań prasy o 40 proc. w górę, a e-booków o 41 proc.
W marcu spółka E-Kiosk, do której należą platformy eKiosk.pl, eGazety.pl i Nexto.pl z prasą cyfrową i e-bookami oraz agencja marketingowa eContentLAB.pl, osiągnęła 40 procentowy wzrost przychodów ze sprzedaży e-wydań w stosunku do lutego br. oraz 41 procentowy wzrost przychodów ze sprzedaży e-booków.
Ponad 2,45 mln nazw w domenie .pl
Na koniec marca 2020 roku w Rejestrze domeny .pl znajdowały się 2 451 074 nazwy aktywne w DNS (o 2,48% mniej niż w poprzednim kwartale). W pierwszym kwartale 2020 roku zarejestrowano 196 124 nazwy w domenie .pl (najwięcej w marcu), o ponad 7 tys. więcej niż w kwartale poprzednim. Średnia dzienna liczba rejestracji wyniosła 2 155 nazw, co oznacza, że rejestrowano prawie 90 domen na...
Facebook zdążył przywyknąć do płacenia grzywien za naruszenie danych osobowych swoich użytkowników. Kolejna kara, tym razem nałożona przez Kanadyjskie Biuro ds. Konkurencji, wynosi 6,5 mln dolarów.
Play rozszerza ofertę pakietów telewizyjnych dla użytkowników PLAY NOW i PLAY NOW TV. Operator wprowadza do oferty nowy pakiet NEWS, w którym znajdą się popularne kanały informacyjne: TVN24, TVN24BiS, Euronews, Bloomberg i BBC World News.
Aplikacje i serwisy z Grupy Adretail z ponad dwucyfrowym wzrostem oglądalności
W kwietniu serwisy z Grupy AdRetail agregujące akcje rabatowe w sieciach handlowych, tj. Promoceny, Promocyjni, Okazjum i Ding, odnotowały wyjątkowo duże wzrosty w porównaniu do marca br. Liczba realnych użytkowników (RU) zwiększyła się o 36%. Przybyło też 42% odsłon (PV). Wskaźniki najbardziej poszły w górę na urządzeniach mobilnych – RU o 47% (na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764