logo
WIADOMOŚCI

Gazeta Wyborcza z sondażami wyborczymi dla pięciu największych miast

  PR 12.10.2018, przeczytano 195 razy

Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań oraz Wrocław – kto w tych miastach ma największe szanse na wygraną w nadchodzących wyborach samorządowych? W poniedziałek i wtorek – 15 oraz 16 października br. „Gazeta Wyborcza” opublikuje wyniki sondaży dla pięciu miejscowości, w których rywalizacja w wyścigu o fotel prezydenta jest najciekawsza.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gazeta-wyborcza-z-sondazami-wyborczymi-dla-pieciu-najwiekszych-miast,379721,artykul.html

Czytelnicy poznają aktualnie szacowane poparcie dla kandydatów na prezydentów miast i dla komitetów wyborczych ubiegających się o miejsca w radach, a także dowiedzą się, jakie są możliwe rozstrzygnięcia w II turze wyborów. Publikacjom sondaży towarzyszyć będą komentarze polityków i politologów.

W poniedziałek, 15 października br. będzie można zapoznać się z wynikami badań dla Krakowa, Gdańska, Poznania oraz Wrocławia a we wtorek, 16 października br. – dla Warszawy. Sondaże opublikowane zostaną w papierowych wydaniach „Gazety Wyborczej”, na Wyborcza.pl/Wybory oraz w serwisach lokalnych Wyborcza.pl.

Na zlecenie „Gazety Wyborczej” badania przeprowadziła firma Kantar Millward Brown na reprezentatywnej próbie mieszkańców wybranych pięciu miast.

Sondaże to jeden z elementów „Wyborcza na Wybory” – specjalnej akcji dziennika, zorganizowanej z okazji zbliżających się wyborów samorządowych, w którą zaangażowało się kilkudziesięciu dziennikarzy z warszawskiej siedziby „Gazety Wyborczej” oraz z 21 redakcji lokalnych.

W ramach projektu „Wyborcza na Wybory” na łamach papierowego wydania dziennika oraz w serwisie Wyborcza.pl/Wybory codziennie publikowanych jest kilkadziesiąt artykułów o wyborach oraz kampanii samorządowej. Z kolei akcja „Mój pierwszy raz” zachęca szczególnie młodych ludzi do wzięcia udziału w głosowaniu. Ponadto w kilkunastu miastach odbywają się debaty wyborcze, transmitowane online i na Facebooku.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Lista laureatów Youtube Rewind 2018
Jak co roku prezentujemy YouTube Rewind, zestawienie najpopularniejszych wideo oraz teledysków w Polsce i na świecie od twórców, których najchętniej oglądaliście na naszej platformie.
Nowy serwis internetowy „Dzień Dobry TVN”
Najpopularniejszy program śniadaniowy uruchomił nowy serwis lifestylowy! Wystartowała całkowicie nowa strona dziendobry.tvn.pl, na której użytkownicy będą mogli znaleźć praktyczne porady, ciekawostki z życia gwiazd, przepisy na pyszne dania, a także najnowsze trendy ze świata mody i rozrywki.
Magazyn „Czarna księga PiS” od 6 grudnia br. w sprzedaży
Artykuły z dwóch części „Czarnej księgi rządów PiS” – raportu „Gazety Wyborczej” podsumowującego ostatnie trzy lata – zostały zaktualizowane i zebrane w formie magazynu. Wydanie będzie dostępne w samodzielnej sprzedaży od czwartku, 6 grudnia br.
Badanie: Polacy o podcastach [INFOGRAFIKA]
Co piąty polski internauta w wieku 19-49 deklaruje, że słucha podcastów, co oznacza, że użytkownicy podcastów to w Polsce kilka milionów osób - wynika z pierwszego badania tego zjawiska przez Nielsen na zlecenie Storytel.
Telewizja Hybrydowa Legii Warszawa, to pierwszy tego typu projekt w Polsce. Od 7 grudnia stołeczny klub będzie emitował swoje materiały video na platformie hybrydowej cyfrowej telewizji naziemnej. W nowym serwisiepojawią się  transmisje na żywo oraz inne interaktywne treści warszawskiego klubu.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone