logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gazeta.pl uruchamia serwis dla małych firm

   07.06.2002, przeczytano 824 razy

W portalu Gazeta.pl uruchomiono nowy serwis tematyczny – Firma. Serwis Firma przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorców, a także dla osób które zamierzają prowadzić własną działalność gospodarczą.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gazeta.pl-uruchamia-serwis-dla-malych-firm,1045,artykul.html

W serwisie można znaleźć między innymi:

  1. wszystkie informacje o podatkach dla przedsiębiorców - VAT, CIT, PIT, formularze oraz poradniki podatkowe.
  2. informacje o zmianach przepisów prawnych oraz interpretacjach Naczelnego Sądu Administracyjnego
  3. bazę tekstów prawno-gospodarczych dostarczonych przez firmę INFOR (wydawcy ponad 30 tytułów o tematyce prawnej, podatkowej, prawno - gospodarczej, kadrowej, księgowej i ubezpieczeniowej).
  4. poradnik jak założyć i jak skutecznie przebrnąć przez przepisy dotyczące działalności gospodarczej
  5. porady specjalistów z firmy Ernst & Young i KPMG.
  6. porady dla leasingobiorcy
  7. bazę adresową urzędów, biur rachunkowych, sądów i notariuszy
  8. bazę unijnych instytucji pomocowych oraz
  9. Serwis Menedżer przygotowany we współpracy z Instytutem Zarządzania. W serwisie znajduje się min. baza szkoleń, baza programów dla firm, artykuły na temat doradztwa i marketingu

Serwis Firma znajduje się pod internetowym adresem: www2.gazeta.pl/firma

Źródło: Gazeta.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bank Pekao S.A. startuje z serią biznesowych podcastów pod tytułem „Pekaonomia”. Do świata finansów i bankowości zaprasza Paweł Jurek, rzecznik prasowy banku.
Logo Mbanku: to samo, ale lepiej dopasowane do cyfrowego świata
Niektóre elementy kolorowego logotypu mBanku właśnie się zmieniły – w sposób niezauważalny dla większości odbiorców. Profesjonaliści zwrócą jednak uwagę na nową czcionkę, nieznacznie zmienione proporcje kolorowych pasków oraz zaktualizowaną paletę barw. Zmiany jeszcze lepiej dopasują znak banku do cyfrowych ekranów. Elementy...
W weekend rozpocznie się montaż neonu, który po renowacji sfinansowanej przez PZU, ponownie zabłyśnie na dachu kamienicy na Placu Kościuszki we Wrocławiu. Reklama „Ubezpiecz mieszkanie w PZU” to jeden z najbardziej znanych wrocławskich neonów, który od lat tworzy historyczny krajobraz tego miasta.
Klip promujący polską literaturę na świecie - New Books from Poland 2020
Instytut Książki zaprezentował film promocyjny „New Books from Poland 2020” będący światową wizytówką tegorocznego wyboru najciekawszych i najbardziej inspirujących książek polskich autorów przedstawionego w angielskojęzycznym katalogu o tym samym tytule.Instytut Książki zaprezentował film promocyjny „New Books from Poland 2020” będący...
Sens pracy w kampanii PZU
Bohaterami kampanii, tak jak w ubiegłym roku, są pracownicy największego polskiego ubezpieczyciela, którzy przez pryzmat swoich doświadczeń zastanawiają się, czym jest dla nich sens w pracy. Kampania opiera się na wypowiedziach pracowników z różnych obszarów biznesowych. Wspólne dla wszystkich jest to, że praca w PZU daje każdemu z nich poczucie sensu i satysfakcji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764