logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gazeta.pl z nagrodą Grand Video Awards 2018

  PR 23.10.2018, przeczytano 467 razy
ilustracjastrzałka

Magdalena Pięta-Stritzke, Paulina Dudek i Kamil Rutkowski z działu wideo Gazeta.pl odebrali statuetkę za najlepsze wideo internetowe w kategorii Lifestyle podczas gali wręczenia tegorocznych nagród Grand Video Awards 2018. Nagrodzony materiał wideo to historia Lucyny Orłowskiej, która w wieku 79-lat założyła lodziarnię. Film powstał w ramach cyklu #zwykliniezwykli, publikowanego w serwisach lifestyle’owych Gazeta.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gazeta.pl-z-nagroda-grand-video-awards-2018,379847,artykul.html

W czwartek, 11 października br. w warszawskim kinie Iluzjon odbyła się gala czwartej edycji Grand Video Awards – jedynego w Polsce konkursu dla twórców wideo w internecie. W kategorii Lifestyle jury konkursu nagrodziło materiał wideo Gazeta.pl – „Chciała dorobić do emerytury. Teraz na jej lody zjeżdżają z całej Polski”. To pozytywna historia Lucyny Orłowskiej, znanej jako Babcia Lucyna, która, aby dorobić do emerytury, założyła swój pierwszy biznes – lodziarnię. O niewysokiej 79-latce z siwą falowaną grzywką usłyszało tego lata pół Polski, wystąpiła m.in. w telewizyjnych programach śniadaniowych i licznych publikacjach medialnych.

Optymistyczne podejście do życia Pani Lucyny skradło serca użytkowników Gazeta.pl, którzy oglądali materiał wideo w serwisie Kobieta.Gazeta.pl, na platformie YouTube i na Facebooku (ponad 1,5 mln wyświetleń i ponad 8,6 tys. udostępnień). Wideo o emerytce to część multimedialnego materiału stworzonego w ramach cyklu #zwykliniezwykli, na który złożyły się reportaż, zdjęcia i wideo.

Nagrodzony materiał został zrealizowany przez zespół wideo Gazeta.pl. Za jego przygotowanie odpowiadali Magdalena Pięta-Strizke, Paulina Dudek i Kamil Rutkowski. Zdjęcia są autorstwa Piotra Kowalika i Mariusza Wiaderka, a montaż – Piotra Kowalika.

Organizatorem Grand Video Awards 2018 jest magazyn branżowy „Press”. Nagrody promujące i honorujące najlepszą twórczość w polskiej sieci wręczono w tym roku po raz czwarty. Jury tej edycji oceniało aż 797 filmów, a do finału nominowało 68 prac. Zwycięzców nagrodzono w 10 kategoriach.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W poniedziałkowym wydaniu Onet Rano ruszyła inicjatywa „Na co Cię stać?” Fundacji Anji Rubik oraz Onet Rano. Celem akcji jest wsparcie finansowe projektów z zakresu szerzenia edukacji seksualnej. Znane osobowości, zaproszone do akcji, zadeklarowały wykonanie określonego zadania-wyzwania po uzbieraniu ustalonej kwoty na cele statutowe SEXEDpl.
Medonet.pl w nowym serwisie edukuje o zdrowym odżywianiu
Medonet uruchamia nowy lifestylowy subserwis poświęcony zdrowemu odżywianiu. Użytkownicy znajdą tam kompendium wiedzy przygotowanej w idei explanatory journalism, które pomoże podejmować świadome decyzje żywieniowe. To kolejna nowość na Medonet.pl wprowadzona w ostatnich tygodniach.
LOVEMEDIA i Telewizja Polska są pierwszymi firmami, które otrzymały złoty znak programu QUALID. Oznacza to, że ukończyły procedurę weryfikacji - spełniły warunki we wszystkich czterech obszarach programu oraz przeszły specjalistyczne szkolenia.
Zespół redakcyjny Telex.hu z Węgier otrzymał Nagrodę #AllForJan – wyróżnienie, które jest upamiętnieniem osoby zamordowanego 3 lata temu słowackiego dziennikarza Jána Kuciaka. Gala #AllForJan była częścią konferencji MEDIA for FREEDOM Summit (d. Press Freedom Conference), wydarzenia online organizowanego 25 lutego przez European Magazine Media...
W związku z publikacjami Onetu, Na Temat, Oko.press, Dziennika Bałtyckiego, Polska The Times, wyborcza.pl, Wprost, WP i innych, w których dokonano manipulacji przekazu wypowiedzi Prezesa Jacka Kurskiego, podczas rozprawy w związku z wniesieniem przez TVP prywatnego aktu oskarżenia przeciwko p. Sadurskiemu, Telewizja Polska żąda zaprzestania powielania wyrwanych z kontekstu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764