logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Giętarki HD Green Series w Automatic Letter Bender

  PR 18.10.2018, przeczytano 523 razy
ilustracjastrzałka
HD-02 HYBRID

Jako autoryzowany przedstawiciel marki HD wprowadziliśmy do oferty nowe giętarki HD GREEN SERIES. Dlaczego są godne uwagi? To doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących kompromisu pomiędzy dobrą jakością systemu gięcia i nacinania oraz przystępną ceną.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gietarki-hd-green-series-w-automatic-letter-bender,379804,artykul.html

Model HD-01 ALU 130

ilustracjastrzałka

HD-01 ALU 130 to automatyczna giętarka z jednostronnym systemem nacinania przeznaczona jest do płaskich taśm aluminiowych o grubości: 0,3 -1,0 mm i maks. wysokości: 133 mm oraz do profili – DFT, TGP, RCP, SL.

Model ten jest wyposażony w rolkową głowicę gnącą, która umożliwia wyginanie dowolnej krzywej. Maszyna jest wyposażona w silniki krokowe, nowoczesną płytę sterującą oraz stół na taśmy o elektrycznie regulowanej wysokości. Minimalny promień gięcia wynosi 15 mm. Prędkość gięcia: 3 m/1 min.

Model HD-02 HYBRID 160 z dwustronnym systemem nacinania

Giętarka ta jest przeznaczona do płaskich taśm aluminiowych i stali nierdzewnej o grubości: 0,3 -1,0 mm i maks. wysokości: 160 mm. Znajduje również zastosowanie w przypadku taśm ze stali zwykłej nierdzewnej i ocynkowanej. HD-02 HYBRID 160 wygina też profile – TGP, RCP, SL.

Mamy tutaj 2 systemy gięcia: za pomocą głowicy rolkowej oraz głowicy uderzająco-gnącej. 2 systemy nacinania są dopasowane do różnorodnych materiałów. Jej wyposażenie stanowi: nowoczesna płyta sterująca, modułowa wymiana rolek gnących, serwonapędy, elektrycznie regulowana wysokość stołu na taśmy. Minimalny promień gięcia wynosi 5 mm. Prędkość gięcia: 5 m/1 min.

Źródło: Automatic Letter Bender

www.letterbender.net


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: AutomaticLB

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764