logo
WIADOMOŚCI

Giętarki HD Green Series w Automatic Letter Bender

  PR 18.10.2018, przeczytano 373 razy
ilustracjastrzałka
HD-02 HYBRID

Jako autoryzowany przedstawiciel marki HD wprowadziliśmy do oferty nowe giętarki HD GREEN SERIES. Dlaczego są godne uwagi? To doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących kompromisu pomiędzy dobrą jakością systemu gięcia i nacinania oraz przystępną ceną.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gietarki-hd-green-series-w-automatic-letter-bender,379804,artykul.html

Model HD-01 ALU 130

ilustracjastrzałka

HD-01 ALU 130 to automatyczna giętarka z jednostronnym systemem nacinania przeznaczona jest do płaskich taśm aluminiowych o grubości: 0,3 -1,0 mm i maks. wysokości: 133 mm oraz do profili – DFT, TGP, RCP, SL.

Model ten jest wyposażony w rolkową głowicę gnącą, która umożliwia wyginanie dowolnej krzywej. Maszyna jest wyposażona w silniki krokowe, nowoczesną płytę sterującą oraz stół na taśmy o elektrycznie regulowanej wysokości. Minimalny promień gięcia wynosi 15 mm. Prędkość gięcia: 3 m/1 min.

Model HD-02 HYBRID 160 z dwustronnym systemem nacinania

Giętarka ta jest przeznaczona do płaskich taśm aluminiowych i stali nierdzewnej o grubości: 0,3 -1,0 mm i maks. wysokości: 160 mm. Znajduje również zastosowanie w przypadku taśm ze stali zwykłej nierdzewnej i ocynkowanej. HD-02 HYBRID 160 wygina też profile – TGP, RCP, SL.

Mamy tutaj 2 systemy gięcia: za pomocą głowicy rolkowej oraz głowicy uderzająco-gnącej. 2 systemy nacinania są dopasowane do różnorodnych materiałów. Jej wyposażenie stanowi: nowoczesna płyta sterująca, modułowa wymiana rolek gnących, serwonapędy, elektrycznie regulowana wysokość stołu na taśmy. Minimalny promień gięcia wynosi 5 mm. Prędkość gięcia: 5 m/1 min.

Źródło: Automatic Letter Bender

www.letterbender.net


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: AutomaticLB

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Po otrzymaniu oświadczenia Centralnego Portu Komunikacyjnego w sprawie wizualnizacji logo portu „Solidarność” otrzymaliśmy dodatkowe wyjaśnienia ze strony agencji Partner of Promotion, które publikujemy w oryginale poniżej.
W związku z publikacją jednej z wizualizacji nowego logotypu Centralnego Portu Komunikacyjnego zawierającej grafikę przedstawiającą projekt lotniska Amsterdam Schiphol, pragniemy oświadczyć, że zostaliśmy wprowadzeni w błąd przez wykonawcę identyfikacji wizualnej. Studio Graficzne Podpunkt, które przygotowywało dla nas materiały graficzne nie posiadało praw do w/w...
Ricoh ze złotym wyróżnieniem w rankingu Ecovadis
Ricoh po raz czwarty z rzędu zostało wyróżnione za działania w obszarze zrównoważonego rozwoju w rankingu EcoVadis i uzyskało najwyższy, złoty stopień. Firma została doceniona za konsekwentnie realizowane założenia przyjętych przez ONZ Celów Zrównoważonego Rozwoju.
Komputronik startuje ze świąteczną kampanią
Rusza świąteczna kampania Komputronik, która będzie trwała aż do Wigilii Bożego Narodzenia. Szereg działań promocyjnych otwiera trwająca 30 dni loteria, w której pula nagród wynosi ponad 100 tys. złotych. Nagrody rzeczowe będzie można zdobywać codziennie, aż do 15 grudnia. W wielkim finale zwycięzca otrzyma bon na 20 tys. złotych do wykorzystania w salonach...
29 listopada: PR & Marketing Days – najlepsi z najlepszych
W dniach 29-30 listopada w siedzibie dziennika „Rzeczpospolitej”  przy ul. Prostej 51 w Warszawie odbędzie się wydarzenie z cyklu PR & MARKETING DAYS. Partnerem merytorycznym jest agencja MSL GROUP. Celem warsztatów jest zaprezentowanie praktycznych rozwiązań w dziedzinie marketingu i public relations.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone