logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Giętarki HD Green Series w Automatic Letter Bender

  PR 18.10.2018, przeczytano 451 razy
ilustracjastrzałka
HD-02 HYBRID

Jako autoryzowany przedstawiciel marki HD wprowadziliśmy do oferty nowe giętarki HD GREEN SERIES. Dlaczego są godne uwagi? To doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących kompromisu pomiędzy dobrą jakością systemu gięcia i nacinania oraz przystępną ceną.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gietarki-hd-green-series-w-automatic-letter-bender,379804,artykul.html

Model HD-01 ALU 130

ilustracjastrzałka

HD-01 ALU 130 to automatyczna giętarka z jednostronnym systemem nacinania przeznaczona jest do płaskich taśm aluminiowych o grubości: 0,3 -1,0 mm i maks. wysokości: 133 mm oraz do profili – DFT, TGP, RCP, SL.

Model ten jest wyposażony w rolkową głowicę gnącą, która umożliwia wyginanie dowolnej krzywej. Maszyna jest wyposażona w silniki krokowe, nowoczesną płytę sterującą oraz stół na taśmy o elektrycznie regulowanej wysokości. Minimalny promień gięcia wynosi 15 mm. Prędkość gięcia: 3 m/1 min.

Model HD-02 HYBRID 160 z dwustronnym systemem nacinania

Giętarka ta jest przeznaczona do płaskich taśm aluminiowych i stali nierdzewnej o grubości: 0,3 -1,0 mm i maks. wysokości: 160 mm. Znajduje również zastosowanie w przypadku taśm ze stali zwykłej nierdzewnej i ocynkowanej. HD-02 HYBRID 160 wygina też profile – TGP, RCP, SL.

Mamy tutaj 2 systemy gięcia: za pomocą głowicy rolkowej oraz głowicy uderzająco-gnącej. 2 systemy nacinania są dopasowane do różnorodnych materiałów. Jej wyposażenie stanowi: nowoczesna płyta sterująca, modułowa wymiana rolek gnących, serwonapędy, elektrycznie regulowana wysokość stołu na taśmy. Minimalny promień gięcia wynosi 5 mm. Prędkość gięcia: 5 m/1 min.

Źródło: Automatic Letter Bender

www.letterbender.net


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: AutomaticLB

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejna nowość Summa – „tekstylny” F3220
Na początku tego roku, Summa wprowadzi na rynek kolejny model uznanego i wszechstronnego systemu tnącego serii F. Tym razem będzie to F3220 w „tekstylnym” rozmiarze 3.27 x 2.10 metra.
Benq na targach ISE 2019
Projektory laserowe, wielkoformatowe ekrany interaktywne, ekrany bar-type („długie i wąskie”) oraz oprogramowanie do tworzenia inteligentnych rozwiązań informacyjno - reklamowych,  a także InstaShow WDC20 – bezprzewodowe rozwiązanie prezentacyjne.
Rzeźba projekcyjna Barta Kresy zadebiutuje na ISE 2019
Sviatovid, dzieło Barta Kresy, jednego z największych twórców mappingów, będzie jedną z głównych atrakcji tegorocznych targów ISE. Przy realizacji projektu artysta współpracuje z Panasonic Business oraz Integrated Systems Europe.
Rada Etyki Public Relations o etyce w komunikacji cyfrowej
Rada Etyki Public Relations zwraca się z apelem do środowisk zajmujących się profesjonalną komunikacją, w szczególności do branży public relations i komunikacji marketingowej, oraz do wydawców, o zwracanie większej uwagi na znaczenie i przestrzeganie standardów etycznych w procesie komunikacji i wymiany informacji w sieci.
W 2019 roku zmieni się sposób rozliczania podatku za poprzedni rok
Krótszy okres oczekiwania na zwrot nadpłaty podatku, możliwość wspólnego rozliczenia z małżonkiem nawet po terminie, wyższe kwoty wolne od podatku – to tylko niektóre zmiany w sposobie rozliczania podatku dochodowego za 2018 rok. Główną zmianą jest to, że osoby składające PIT-37 i PIT-38 będą mogły skorzystać z gotowego formularza,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone