logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Global SE Awards 2018: Konkurs dla serwisantów Roland DG

  PR 31.01.2018, przeczytano 703 razy
ilustracjastrzałka

Roland DG Corporation ogłasza rozpoczęcie konkursu Global SE Awards 2018, którego finał odbędzie się w siedzibie firmy w Hamamatsu w dniach 23-25 ​​kwietnia 2018 r. W konkursie udział bierze 778 autoryzowanych serwisantów Roland DG.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/global-se-awards-2018%3A-konkurs-dla-serwisantow-roland-dg,35275,artykul.html

Niedługo po powstaniu firmy w 1981 roku, Roland DG wprowadził kompleksową obsługę klienta obecnie zwaną Roland DG Care, mającą na celu podniesienie wydajności i niezawodności oferowanych urządzeń. Celem konkursu Global SE Awards jest porównanie jakości tych usług w różnych częściach świata oraz podnoszenie jej poprzez ujednolicenie standardów.
 
Global SE Awards 2018 to już trzecia edycja, poprzednia zorganizowana była w 2015 roku. W nadchodzącym konkursie umiejętności uczestników zostaną przetestowane w dwóch kategoriach: drukarki atramentowe, które reprezentują główną linię produktów Roland DG, oraz urządzenia do obróbki 3D, w tym cyfrowe frezarki stomatologiczne DGSHAPE.

W okresie od listopada 2017 r. do lutego 2018 r. odbywają się lokalne konkursy w regionach obu Ameryk, Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki i Azji. W zmaganiach  udział bierze 778 autoryzowanych inżynierów serwisowych Roland. Na podstawie ich wyników wyłonieni zostaną finaliści reprezentujący poszczególne regiony. Wiedza 28 finalistów na temat usług serwisowych zostanie zweryfikowana na podstawie testów praktycznych i pisemnych, które pozwolą wyłonić ostatecznego zwycięzcę w każdej kategorii.
 
"W roku 2018 poszerzyliśmy zakres produktów objętych konkursem, ponieważ chcemy zapewnić tę samą doskonałą obsługę wszystkim naszym klientom, korzystającym z naszej bogatej oferty. Stworzyliśmy platformę internetową, która pozwala serwisantom na całym świecie regularnie dzielić się wsparciem i wiedzą w ramach jednego, globalnego zespołu. Konkurs Global SE Awards daje serwisantom wybranym z każdego regionu możliwość dzielenia się swoją wiedzą i know-how z innymi. Mamy nadzieję, że udział najlepszych serwisantów z każdego regionu będzie sposobem na podniesienie poziomu usług na całym świecie." - mówi Takaaki Koshita, dyrektor generalny Roland DG Global Technical Services.

Źródło: Roland DG

rolanddg.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Lotna autorem konceptu kreatywnego dla wafli Fitos od Kupca
Agencja kreatywna Lotna stworzyła koncept kreatywny dla nowej linii produktów marki Kupiec – kukurydzianych i ryżowo-kukurydzianych wafli smakowych FITOS.
Nowa kampania świąteczna Hebe od ABC4Brands
Agencja reklamowa ABC4Brands po raz kolejny przygotowała kampanię świąteczną dla sieci drogerii Hebe pod hasłem „Piękne święta w prezencie”.
Z początkiem listopada Natalia Sikora objęła stanowisko Head of Marketing agencji More Bananas. To jednak nie koniec nowin - Piotr Siwiec awansował na stanowisko Digital Marketing Coordinator, a do bananowej ekipy, na stanowisko Marketing Strategist powrócił Jacek Szczepan.
W ciągu ostatnich osiemnastu miesięcy część strategii interakcji i sposobów angażowania kupujących musiała bezpowrotnie odejść do lamusa. Aby zadbać o odpowiedni poziom konkurencyjności, liderzy biznesowi byli zmuszeni przeprojektować całościowe podejście do klienta i oferowanego mu doświadczenia – wynika z raportu Global Marketing Trends 2022,...
Wystartowała świąteczna odsłona kampanii sieci sklepów Aldi
W te święta  ALDI ma to COŚ - świątecznego i magicznego dla swoich klientów – pod takim hasłem wystartowała kolejna odsłona kampanii ALDI, budująca wizerunek sklepu przyjaznego klientom, w którym zawsze znajdzie się coś świeżego, coś w super cenie, coś na obiad, coś dla każdego i na każdą okazję. Zaplanowane działania obejmują TV (emisja w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764