logo
WIADOMOŚCI

Go.pl w szeregach IAB Polska

  PR 11.07.2018, przeczytano 213 razy

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza GO.PL – firma udostępniająca platformę do tworzenia dynamicznych kreacji reklamowych, wyświetlanych na największych portalach w Polsce i milionach stron internetowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/go.pl-w-szeregach-iab-polska,37204,artykul.html

GO.PL to prosta w obsłudze platforma, zawierająca zbiór nowoczesnych narzędzi marketingowych, które pozwalają znacząco podnieść skuteczność podejmowanych działań reklamowych. Dzięki nim reklamy zamieszczone w Internecie będą dopasowane do potrzeb oraz zainteresowań każdego klienta. Platforma oferuje możliwość tworzenia kampanii e-mail marketingowych, które pozwalają na pozyskanie konwertującego ruchu oraz kampanii wideo wspierających świadomość o danej marce.

- Już od kilku lat GO.PL dostarcza niezbędnych narzędzi do prowadzenia skutecznej reklamy w Internecie. Nigdy nie ulegaliśmy pokusom chodzenia na skróty, dlatego też udział w IAB jest dla nas kontynuacją pracy według najwyższych standardów. IAB to dla nas nowe możliwości podnoszenia jakości i efektywności reklamy - mówi Konrad Giżycki, CEO GO.PL.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Po otrzymaniu oświadczenia Centralnego Portu Komunikacyjnego w sprawie wizualnizacji logo portu „Solidarność” otrzymaliśmy dodatkowe wyjaśnienia ze strony agencji Partner of Promotion, które publikujemy w oryginale poniżej.
W związku z publikacją jednej z wizualizacji nowego logotypu Centralnego Portu Komunikacyjnego zawierającej grafikę przedstawiającą projekt lotniska Amsterdam Schiphol, pragniemy oświadczyć, że zostaliśmy wprowadzeni w błąd przez wykonawcę identyfikacji wizualnej. Studio Graficzne Podpunkt, które przygotowywało dla nas materiały graficzne nie posiadało praw do w/w...
Ricoh ze złotym wyróżnieniem w rankingu Ecovadis
Ricoh po raz czwarty z rzędu zostało wyróżnione za działania w obszarze zrównoważonego rozwoju w rankingu EcoVadis i uzyskało najwyższy, złoty stopień. Firma została doceniona za konsekwentnie realizowane założenia przyjętych przez ONZ Celów Zrównoważonego Rozwoju.
Komputronik startuje ze świąteczną kampanią
Rusza świąteczna kampania Komputronik, która będzie trwała aż do Wigilii Bożego Narodzenia. Szereg działań promocyjnych otwiera trwająca 30 dni loteria, w której pula nagród wynosi ponad 100 tys. złotych. Nagrody rzeczowe będzie można zdobywać codziennie, aż do 15 grudnia. W wielkim finale zwycięzca otrzyma bon na 20 tys. złotych do wykorzystania w salonach...
29 listopada: PR & Marketing Days – najlepsi z najlepszych
W dniach 29-30 listopada w siedzibie dziennika „Rzeczpospolitej”  przy ul. Prostej 51 w Warszawie odbędzie się wydarzenie z cyklu PR & MARKETING DAYS. Partnerem merytorycznym jest agencja MSL GROUP. Celem warsztatów jest zaprezentowanie praktycznych rozwiązań w dziedzinie marketingu i public relations.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone