logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Golden Drum: Mccann zdobył cztery z pięciu nagród przyznanych Polakom

  PR 18.10.2021, przeczytano 385 razy

Na tegorocznym festiwalu Golden Drum McCANN CEE zdobyło łącznie 20 nagród, w tym Grand Prix konkursu. Polski oddział sieci – McCANN Poland otrzymał na krajowym rynku rekordową liczbę nominacji bo aż 11 z 16 przyznanych wszystkim polskim agencjom reklamowym. W piątkowy wieczór ostatecznie przełożyły się one na 5 statuetek dla Polski, w tym aż 4 dla McCANN Poland.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/golden-drum%3A-mccann-zdobyl-cztery-z-pieciu-nagrod-przyznanych-polakom,393412,artykul.html

Podczas Grand Award Ceremony festiwalu Golden Drum w Portorož w Słowenii, przedstawiciele McCANN CEE odebrali aż 20 statuetek za projekty zrealizowane w ramach sieci McCANN w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Grand Prix konkursu. W ciągu ostatnich 8 lat, sieć McCANN była aż sześciokrotnie ogłaszana „Najlepszą Sieciową Agencją Roku”. Dwa razy – w tym także i w tym roku – zajęła wciąż wysokie, drugie miejsce.

W tym roku agencje reklamowe z Polski otrzymały 16 nominacji do konkursu Golden Drum, z czego aż 11 przypadło McCANN Poland. Nominacje te przełożyły się ostatecznie na 5 statuetek dla Polski, w tym aż 4 - jedną srebrną oraz trzy brązowe - dla McCANN dla projektu Safe Waze 2 Shop. Ten znakomity wynik polskiego oddziału nie pozostał bez wpływu na finalny sukces McCANN CEE.

Safe Waze 2 Shop to rozwiązanie wykorzystujące narzędzie www.kiedydosklepu.pl od Mastercard (kalkulator liczby osób w sklepie stworzony z myślą o bezpiecznych zakupach w czasie pandemii), połączone z aplikacją do nawigacji WAZE. Dzięki temu kierowcy – użytkownicy nawigacji – wiedzieli, w których sklepach Carrefour na ich drodze był najmniejszy tłok. Było to szczególnie przydatne w okresie wakacyjnym ubiegłego roku, kiedy to za sprawą zamkniętych granic Polacy w większości spędzali swoje urlopy w kraju.

Źródło: McCANN Poland

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kreatury 2021 rozdane
Wczoraj (25 listopada) odbyła się gala wręczenia nagród w 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji „Kreatura”. Redakcja miesięcznika „Media Marketing Polska” wręczyła statuetki za najbardziej oryginalne i nieszablonowe projekty marketingowe w 2021 r. Przyznano 21 nagród głównych. Wręczono także 25 wyróżnień i jedną nagrodę specjalną.
Gala wręczenia nagród Kreatura 2021 już jutro
Już w najbliższy czwartek (25 listopada) o godzinie 19:30 odbędzie się gala wręczenia nagród w 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji.  Agencje, domy mediowe i freelancerzy powalczą o statuetkę Kreatury 2021 w 25 kategoriach konkursowych. Transmisję LIVE z wydarzenia będzie można obejrzeć na Facebooku Media Marketing Polska (MMP).
Konkurs Dyrektor Marketingu Roku 2020 / 2021 - wyniki
10 Jubileuszowa Gala Konkursu odbyła się 17 listopada w Warszawie w Hotelu Crowne Plaza i była finałem Konferencji EXECUTIVE SUMMIT 2021. Kapituła Konkursu postanowiła przyznać 2 wyróżnienia oraz nagrody w 16 kategoriach branżowych, 16 specjalnych, 4 kategoriach „odkrycia”, 2 kategoriach zespołowych, nagrodę główną GRAND PRIX i nagrodę z okazji 10 edycji konkursu - DYREKTOR...
Ryszard Solski dołączył do grona laureatów „Łbów PR”
Polskie Stowarzyszenie Public Relations ogłosiło laureata Nagrody „Łby PR” 2021. Podczas konferencji "PSPR Day" statuetkę odebrał Ryszard Solski, założyciel i prezes agencji Solski Communications. Wydarzenie było też sposobnością do spotkania się laureata z branżową publicznością i rozmowy m.in. o planach biznesowych, sektorze PR i jego reprezentacji,...
Zrealizowane przez agencję Partner of Promotion i Medisept  działania otrzymały nominację w kategorii Public Affairs w międzynarodowym konkursie z zakresu  PR i komunikacji „European Excellence Awards”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764