logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Golden Marketing Conference i targi Reklama360

   25.09.2015, przeczytano 1535 razy

W dniach 29 września do 1 października w Poznaniu na targach Reklama 360 spotkają się pracownicy działów marketingu, agencji reklamowych i eventowych. Międzynarodowe Targi Poznańskie zaprosiły także badaczy trendów rynkowych, autorów książek i blogów marketingowych, którzy wezmą udział w towarzyszącej targom konferencji „Golden Marketing”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/golden-marketing-conference-i-targi-reklama360,26073,artykul.html

Tegoroczne targi reklamy w Poznaniu będą podzielone tematycznie na strefę coachingu, agencji reklamowych, druku 3D, badań i analiz, eventów oraz start-upów. Swoją ofertę zaprezentuje prawie 100 wystawców. Będzie można zobaczyć produkty stworzone za pomocą drukarek 3D z plastiku, żywicy, a nawet grafenu. W programie wydarzenia znajdzie się także pokaz mody. Na wybieg modelki i modele zaprezentują odzież, torby, plecaki i dodatki promocyjne. Targom będą towarzyszyły szkolenia m.in. z zakresu coachingu, prowadzenia spersonalizowanych kampanii reklamowych czy reklamy on-line, a także konferencja „Golden Marketing”.

Pierwszego dnia konferencji w Sali Ziemi wystąpi Michał Wawrzyniak z tematem „Mentorship – ślady, jakie zostawiasz po sobie w biznesie”. Natalia Hatalska, obserwatorka trendów, twórczyni bloga hatalska.com, uznawanego za jeden z najbardziej wpływowych blogów w Polsce i autorka bestsellerowej książki „Cząstki przyciągania” zaprezentuje nowe trendy w strategiach marketingowych realizowanych w obrębie mediów społecznościowych. W ramach wykładu „Tożsamość w chmurze – nowoczesne narzędzia budowania relacji biznesowych” Grant Morgan wyjaśni, czym jest i do czego służy platforma networkingowa Poken. W wykładzie „Czuję więc jestemMarek Zieliński z Uniwersytetu Ekonomicznego z Poznaniu omówi temat ekonomii behawioralnej, która zdetronizowała teorię racjonalności na rzecz roli emocji w procesie decyzyjnym konsumentów.

Drugiego dnia odbędzie się debata „Przełom w marketingu B2B”, podczas której eksperci ICAN Institute, wydawcy Harvard Business Review oraz zaproszeni przez nich goście będą dyskutować o tym, jak rozwijać w firmie nowoczesny marketing wspierający biznes. Paweł Tkaczyk, autor bestsellerowych książek „Zakamarki marki” oraz „Grywalizacja” opowie o skrzywieniach poznawczych, a Wojciech Ławniczak, doradca i praktyk biznesu przeprowadzi warsztaty pod tytułem „Design Thinking w usługach – od pomysłu do realizacji”.

Targi Reklama360 objęte są patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: MTP

www.goldenmarketing.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Czeka nas kryzys stulecia, jakiego nie widzieliśmy od czasów II WŚ. Analitycy Banku Światowego straszą nas swoimi prognozami. Cóż, koronawirus zbiera swoje żniwo, a gospodarka, podobnie jak ludzie dotknięci chorobą, boryka się z powirusowymi powikłaniami. Jednak nie dotyczy to wszystkich… W czasie gdy inni cierpią katusze, serwis Amazon notuje rekordowe obroty i...
RECMA: Starcom liderem agencji mediowych w Polsce
Międzynadrowowa firma audytorska RECMA opublikowała najnowszy raport  „Overall 2019 Activity Volume” dla najważniejszych rynków światowych, w tym Polski.  Według raportu agencja mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe, umocniła się na  pozycji lidera agencji mediowej w Polsce, a Zenith (Publicis Groupe) awansował w rankingu na 4 miejsce.
3 główne trendy zmian w zachowaniach konsumentów w czasach Covid-19
Pomimo tego, że dla wielu osób pandemia dobiega końca i panuje coraz powszechniejsze poczucie wracania do „normalności”, to nie ulega wątpliwości, że życie codzienne zmieniło się nieodwracalnie. Maciej Nałęcz, analityk sektorowy Santander Bank Polska, wskazuje 3 główne trendy zmian, które już teraz można zauważyć w zachowaniach...
Olympus Imaging funkcjonuje bez utrudnień dla klientów
Niedawno marka Olympus podpisała porozumienie z Japan Industrial Partners dotyczące przeniesienia działalności Olympus Imaging (aparaty fotograficzne i rejestratory dźwięku) do nowej firmy. Użytkownicy produktów tej marki nie powinni martwić się o usługi związane z naprawami gwarancyjnymi, bo te realizowane są w normalnym trybie. Ponadto firma nie zwalnia tempa i intensywnie...
Moniecka Spółdzielnia Mleczarska zaprezentowała nowe logo
Logo Mońki składa się z ilustracji oraz logotypu. Ilustracja przedstawia wypasającą się na łące krowę, co ma wprowadzać szerszy kontekst marki, której produkty są naturalne i wytwarzane według tradycyjnej receptury z regionu Podlasia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764