logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Golden Marketing Conference po raz drugi w Katowicach

   08.11.2019, przeczytano 334 razy
ilustracja

Już 20 i 21 listopada 2019 roku w Park Inn By Radisson Katowice odbędzie się Golden Marketing Conference. To będą dwa dni pełne inspirujących prelekcji, merytorycznych rozmów oraz nieszablonowych rozwiązań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/golden-marketing-conference-po-raz-drugi-w-katowicach,384656,artykul.html

Golden Marketing Conference to wydarzenie, które narodziło się w sercu Wielkopolski. Pierwsza konferencja odbyła się w 2015 roku w Poznaniu. Po fali sukcesów powstał pomysł zorganizowania wydarzenia również w Katowicach i w Warszawie. Pierwsza edycja na Śląsku okazała się dużym sukcesem, a pozytywne reakcje stały się siłą napędową do zorganizowania kolejnej edycji.

W tym roku w Park Inn By Radisson Katowice 22 prelegentów – specjalistów w zakresie marketingu – opowie o narzędziach, technikach i praktykach, które stoją za sukcesem największych marek w Polsce i zagranicą.

Tematem prelekcji będą strategie marketingowe, digital marketing, social media i influencer marketing oraz sztuczna inteligencja w marketingu. Na scenie wystąpią eksperci dobrze znani z poprzednich edycji GMC:

  • Piotr Bucki (BuckiPro),
  • Zuzanna Skalska (360Inspiration),
  • Jagoda Prętnicka (SentiOne),
  • Cezary Kuik (Socjomania) czy ekspert marketingu,
  • Marek Gonsior (ekspert w zakresie marketingu).

Nie zabraknie również nowych twarzy jak Radosław Grzybowski (19 Południk / friendly connected) czy Wojciech Kotala (Schulz brand friendly).

Golden Marketing Conference to nie tylko ciekawe prelekcje. To również doskonała okazja do wymiany kontaktów biznesowych, zdań i opinii podczas sesji networkingowej. W jednym miejscu spotkają się specjaliści do spraw marketingu, przedstawiciele agencji, freelancerzy oraz właściciele firm. Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym, jak wygląda przyzwoity i etyczny marketing w praktyce, rozszerzona rzeczywistość w mediach społecznościowych czy ś.p. marketing!

Źródło: Instytut Monitorowania Mediów

www.imm.com.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Epson wprowadza na rynek swoje pierwsze w historii 12-kolorowe drukarki i proofery
Firma Epson wprowadziła na rynek swoje pierwsze 12-kolorowe drukarki wielkoformatowe oferujące najszerszą w historii przestrzeń kolorów z 99% pokryciem skali Pantone1. Gwarantując wymagane na potrzeby profesjonalnego proofingu niezawodne odwzorowanie kolorów i wymaganą w druku wysokonakładowym wydajność, drukarki SureColor SC-P7500 (24-calowa) i SC-P9500...
VMLY&R Poland z kampanią 360 stopni dla marki Lay’s dla 33 krajów Europy i Azji
„Wkręć się w filmy z Lay’s" (eng. „Sink into the movies with Lay’s”) to hasło nowej, regionalnej kampanii tej marki, przygotowanej przez agencję VMLY&R Poland. Działania swoim zasięgiem obejmą 33 kraje Europy Środkowo-Wschodniej i Azji.
Konkurs konsumencki w Biedronce w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”
Trwa 41. sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich, a równolegle z nim, prowadzona jest druga odsłona kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”. W ramach długofalowej akcji wystartował właśnie ogólnopolski konkurs konsumencki w sieci sklepów Biedronka. Na miłośników narciarskich rozgrywek i czekoladowych słodkości czekają liczne atrakcyjne nagrody,...
Rebranding Crunlight
Marka przekąsek Crunlight przechodzi rebranding. Pierwsze produkty z asortymentu są już dostępne w nowych, wyrazistych opakowaniach w kolorze fuksji. Odświeżony wygląd zyskało również logo. Całość działań służy podkreśleniu głównego przesłania marki – Crunlight to przekąska dla kobiety takiej, jak Ty!
Gainward Geforce RTX 2080 Super Phoenix Series
Gainward prezentuje nową serię Phoenix. Pierwszymi przedstawicielami tej serii są Gainward GeForce RTX 2080 SUPER Phoenix „Golden Sample” i Gainward GeForce RTX 2070 SUPER Phoenix „Golden Sample”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764