logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Goldenline i Hrlink wzmacniają zespół marketingu

  PR 08.01.2021, przeczytano 324 razy
ilustracja

Krzysztof Syrek – nowym szefem działu marketingu, a Adam Piwek – menedżerem ds. komunikacji i contentu. To najnowsze zmiany w strukturze działu marketingu spółek Goldenline i HRlink dostarczających rozwiązania dla zespołów HR i Polaków chcących rozwijać swoją karierę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/goldenline-i-hrlink-wzmacniaja-zespol-marketingu,389775,artykul.html

– Wraz z rozpoczęciem w listopadzie 2020 r. procesu przejęcia Goldenline przez HRlink do naszego zespołu dołączają eksperci, którzy pomogą nam w tworzeniu jeszcze skuteczniejszych rozwiązań dla rynku HR i integracji obu platform – mówi Arkadiusz Kuchto, prezes HRlink i Goldenline.  

Krzysztof Syrek odpowiada za cały obszar działań marketingowych dla obu spółek HR Tech. Jego zadaniem będzie między innymi wdrożenie efektywnych działań związanych z automatyzacją marketingu i synergią marek.  Posiada on różnorodne doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych B2B oraz B2C m.in. dla dostawcy rozwiązań internetowych w modelu Cloud Computing - Sagra Technology, czy TT-Line - armatora floty promów morskich, a także firmy E-Kierowca - lidera z branży szkoleń kandydatów na kierowców. Krzysztof Syrek zajmuje się także doradztwem w obszarze projektów e-marketingowych i e-commercowych. Jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego oraz uczestnikiem licznych szkoleń i certyfikacji w obszarze digital marketingu.  

Adam Piwek jako menedżer ds. komunikacji i content marketingu dołączył do zespołu od stycznia 2021 r. W HRlink i Goldenline będzie odpowiadać za działania PR, marketing treści i aktywności w mediach społecznościowych. Do tej pory zajmował się działaniami z obszaru komunikacji i marketingu m.in. dla takich marek jak Santander Consumer Bank, Santander Consumer Multirent, Apsys, Factory, Ceneo czy Mall.pl. Adam Piwek jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych w Wyższych Szkołach Bankowych i na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest także wykładowcą-praktykiem m.in. w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Jest nie do pomyślenia, jak zmarnowano potencjał GL. Mógł być gracz na miarę Europy, jest mały serwisik z grupami porno.

avatar użytkownika
,

Weź pod uwagę, że sprostanie Twoim wymaganiom jest wyjątkowo ciężkie. Tak ciężkie, że trudno je uznać za warunek konieczny uznania medialnego skucesu.  

,

Jeśli wysokim wymaganiem jest posiadanie profilu z prawdziwymi danymi, brak frywolnych grup i tematów oraz bezwzględne stosowanie regulaminu wypracowanego przez sam serwis, to tak...  

avatar użytkownika
,

Jak sam wiesz istnieje wiele serwisów które nie są w stanie sprostać tym ambitnym kryteriom, a odniosły niewątpliwy sukces komercyjny w świecie mediów. Świat - zwłaszcza świat mediów - nie jest sprawiedliwy.  

,

Zwykle są to serwisy, dla których liczy się użytkownik, niezależnie od danych.
Serwis HR bazujący na ludziach z lewymi danymi, tak się chyba nie da.
  

avatar użytkownika
,

GL ma ok. 1,5 mln wizyt miesięcznie. Pracuj.pl jest 5-6 razy większe jeśli chodzi o ruch. Pytanie czy to sukces czy porażka.  

,

Demoty też mają mnóstwo odsłon/wizyt.
Ale w tego typu serwisach chyba nie do końca chodzi o odsłony/wizyty.
  

avatar użytkownika
,

Może. Ale bez wizyt każdy serwis można zamknąć - nawet ten najlepszy.  

Najnowsze w tym dziale

Zapewnianie bezpieczeństwa społeczności TikToka to najwyższy priorytet platformy, która na bieżąco monitoruje charakter publikowanych treści. Platforma opublikowała właśnie Raport Transparentności, w którym przedstawia swoje działania podjęte w drugiej połowie 2020 roku, mające chronić jej społeczność przed szkodliwymi i fałszywymi treściami.
W ubiegłym tygodniu sąd w Mińsku w bezprecedensowym wyroku skazał dwie dziennikarki Biełsatu Kaciarynę Andrejewą i Darię Czulcową na dwa lata kolonii karnej za relacjonowanie w listopadzie 2020 r. manifestacji po zamordowaniu Ramana Bandarenki. W proteście przeciwko temu wyrokowi i w obronie wolności słowa redakcja Radia TOK FM przygotowała specjalne nagranie wideo ze słowami...
Dominika Chachuła dołącza do zespołu Lvl Up Media
Dominika Chachuła dołączyła do zespołu LVL UP MEDIA na stanowisku Junior E-commerce  Specialist.  Do  jej  zadań  należy  wsparcie  i  analiza  e-commerce’owych kanałów dystrybucji oraz współpraca z klientami agencji.
Swiatłana Cichanouska i Adam Michnik o wolności dla Białorusi
Czy walczących o wolność Białorusinów reżim może jeszcze pokonać? Jak Polacy mogą im pomóc? – o tym rozmawiał Adam Michnik z przywódczynią białoruskiej opozycji Swiatłaną Cichanouską. Nagranie ze spotkania będzie można obejrzeć już od najbliższego czwartku, 25 lutego br. od godz. 20:00 na Wyborcza.pl. Ekskluzywny dostęp do rozmowy będą mieć...
Wiosna w Telewizji WP przebudzi widzów z zimowego snu. Ramówkę wypełnią nowe, inspirujące produkcje własne oraz dobrze znane już widzom formaty.  Pomogą odkryć w sobie piękno, odświeżyć i przearanżować dom, zainspirują do stworzenia idealnej strefy wypoczynku na działce oraz dostarczą pomysłów na majówkowe grillowanie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764