logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Good Design Award 2020 dla nowego Mitsubishi Eclipse Cross Phev

  PR 22.04.2021, przeczytano 274 razy
ilustracjastrzałka

Nowy model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, który zadebiutuje na polskim rynku już w najbliższy wtorek, 27 kwietnia 2021 roku, otrzymał właśnie prestiżową nagrodę Good Design Award 2020.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/good-design-award-2020-dla-nowego-mitsubishi-eclipse-cross-phev,391161,artykul.html

Mitsubishi Eclipse Cross pierwszej generacji, wprowadzonej na rynek pod koniec 2017 roku, zostało przedstawione klientom jako sportowy SUV Coupe, którego wyrazista stylistyka, doskonała japońska jakość, dynamika jazdy z napędem na wszystkie koła, bezpieczeństwo i innowacyjne funkcje miały na celu poszerzenie zasięgu rynku Mitsubishi Motors o nowych klientów.

Po trzech latach i sprzedaży, która przekroczyła ćwierć miliona egzemplarzy, do kolejnych grup klientów dociera nowa generacja Eclipse Cross PHEV, odzwierciedlająca zarówno ich gusta, jak i zmieniające się społeczne aspiracje.

To właśnie harmonijne połączenie stylu, technologii i odpowiedzialności społecznej zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Good Design Award za rok 202, przyznawaną przez Japan Institute of Design Promotion.

W podsumowaniu organizatorzy stwierdzili: - Nowy ECLIPSE CROSS PHEV, który jest smuklejszy i bardziej wyrafinowany, a jednocześnie korzysta ze sportowego i indywidualnego charakteru SUV-a coupe znanego z poprzednika, został zaprojektowany tak, aby zapewnić lepsze wrażenia z jazdy, zupełnie odmienne od poprzednich, większej liczbie klientów. Zachowuje przy tym zarówno oszczędność paliwa, jak i łatwość prowadzenia, czego symbolem jest dodanie do gamy wersji PHEV.

Good Design Award jest jedynym kompleksowym systemem oceny i rekomendacji w dziedzinie wzornictwa w Japonii, zapoczątkowanym w roku 1957 przez System Selekcji Dobrych Projektów (Good Design Product Selection System).

Według słów organizatorów: - Good Design Award jest ruchem mającym na celu wzbogacenie życia i społeczeństwa poprzez wzornictwo, Good Design Award wyróżnia otaczające nas obiekty, w tym produkty przemysłowe, architekturę, oprogramowanie, systemy, usługi i tak dalej. Niezależnie od tego, czy brane pod uwagę jest dobro materialne, czy niematerialne, Good Design Award uznaje je za projekt, dokonuje oceny i docenia jego jakość, o ile zostało stworzone, aby spełniać pewne ideały lub cele.

Źródło: Mitsubishi Motors Corporation

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wystawa i finaliści Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową 2020
Już za miesiąc dowiemy się kto zostanie zwycięzcą Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową 2020. Wręczenie nagród odbędzie się podczas wernisażu wystawy pokonkursowej 18 czerwca 2021 o 18:00, a będzie ona dostępna codziennie aż do 1 sierpnia w Galerii na Dziedzińcu Starego Browaru (Poznań).
Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Szkoła Główna Handlowa zapraszają do udziału w dziesiątej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu marketingu internetowego. Nagrodami w DIMAQ UNI są studia podyplomowe na SGH oraz udział w Akademii DIMAQ Professional i Basic.
Najpopularniejsi wydawcy gazetek i katalogów z promocjami w Polsce
W IV edycji programu AdRetail Inspirio (AdRI) spośród blisko 180 brandów i wydawców gazetek oraz katalogów wyłoniono najaktywniejsze marki w największych na rynku serwisach i aplikacjach agregujących promocje. W ramach tego sprawdzono ponad 1,2 mld zdarzeń, w tym m.in. odsłon, wejść i kliknięć w treści i produkty. Za najlepsze wyniki w całym ubiegłym roku nagrodzono takie...
Aldi z nominacją w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
Modernizacja zabytkowych budynków dawnej ujeżdżalni koni w Toruniu, którego inwestorem była sieć ALDI została nominowana w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”, który odbywa się pod patronatem min. Ministerstwa Infrastruktury. Celem konkursu jest promocja dokonań w zakresie modernizacji, adaptacji i renowacji obiektów dziedzictwa...
23 Edycja Konkursu Golden Arrow
Do 7 maja można zgłaszać projekty marketingowe, które będą rywalizować w 23 edycji konkursu Golden Arrow.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764