logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Good One PR promuje kursy edukacyjne i warsztaty rozwojowe

  PR 22.01.2019, przeczytano 389 razy

W połowie stycznia br. agencja Good One PR rozpoczęła współpracę z warszawską Pracownią z Oknem Na świat. Do zadań agencji będzie należało stworzenie strategii działań komunikacyjnych, a następnie jej realizacja w zakresie PR’u produktowego i korporacyjnego, jak również doradztwo w zakresie promocji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/good-one-pr-promuje-kursy-edukacyjne-i-warsztaty-rozwojowe,380890,artykul.html

Pracownia z Oknem na Świat jest placówką oświatową podlegającą pod warszawskie Kuratorium Oświaty. Firma zajmuje się prowadzeniem kursów edukacyjnych oraz warsztatów rozwojowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W jej ofercie znajdują się m.in.: kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz do matury, warsztaty matematyczne, w tym przygotowujące do konkursów i olimpiad, testy predyspozycji językowych, prowadzone także pod kątem egzaminów do szkół dwujęzycznych. Pracownia organizuje również zajęcia z kompetencji społecznych, czyli warsztaty pewności siebie, trening zastępowania agresji czy akademię efektywnego uczenia się. Swoje kursy prowadzi w 9 lokalizacjach w Warszawie, a jej kadrę tworzy 60 trenerów, w tym pracownicy naukowi uczelni wyższych. Program edukacyjny realizowany jest w oparciu o własne, autorskie materiały.

Z ramienia agencji za koordynację działań odpowiada Michał Zębik, Senior PR Account Executive. Klienta pozyskano w ramach działań new business. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Źródło: Good One PR

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

VMLY&R została sklasyfikowana jako Strong Performer w najnowszym raporcie „The Forrester Wave™: Global Digital Experience Agencies, Q4 2019”. VMLY&R, globalna agencja marketingowa mająca 82 biura i zatrudniająca ponad 7000 osób na sześciu kontynentach, znalazła się wśród wybranych agencji zaproszonych przez firmę badawczą do udziału w ocenie. Agencja VMLY&R otrzymała...
Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli okazję skupić się na praktycznych zagadnieniach związanych z tworzeniem identyfikacji wizualnej, projektowaniem UX/UI oraz ilustracją. Prelegenci i prowadzący warsztaty omawiać będą także problemy i wyzwania związane z codziennością pracy w branży - komunikacją z klientem czy prowadzeniem własnego biznesu.
Ricoh na Drupa 2020
Podczas przyszłorocznych targów drupa Ricoh zaprezentuje jak dotąd najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertę swoich rozwiązań.
Zgubiona recepta, niezapisane dawkowanie leków – takich problemów pozwoli uniknąć Internetowe Konto Pacjenta i e-recepta, która od 8 stycznia 2020 r. zastąpi dotychczasowe papierowe recepty. By zachęcić Polaków do korzystania z tych narzędzi Ministerstwo Zdrowia oraz Centrum Systemów Edukacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) rozpoczęły drugi etap kampanii edukacyjnej pt. "Internetowe...
Świąteczna kampania wizerunkowa Nova Park
NoVa Park zaprasza na zakupy w gwiazdkowym nastroju! Właśnie ruszyła kampania wizerunkowa mająca zachęcić do częstszych wizyt w Centrum w okresie przedświątecznym oraz promująca NoVa Park jako idealne miejsce do bożonarodzeniowych zakupów i spędzenia czasu wolnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764