logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Good One PR wypromuje China Expo 2016

  PR 30.06.2016, przeczytano 213 razy

Good One PR wraz z końcem czerwca zajmie się promocją VI edycji targów China Expo Poland 2016. Agencja odpowiedzialna jest za PR produktowy wydarzenia, prowadzenie działań media relations, a także doradztwo w zakresie reklamy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/good-one-pr-wypromuje-china-expo-2016,29138,artykul.html


China Expo Poland to cykliczna impreza targowa poświęcona współpracy biznesowej z Chinami. W tym roku w organizację wydarzenia, które będzie miało miejsce w Warszawie w dniach 15-17 września włączyło się chińskie Ministerstwo Handlu. Targi będą przede wszystkim okazją do nawiązania kontaktów handlowych z producentami i eksporterami z różnych regionów Chin, którzy będą gościć na imprezie w charakterze wystawców. China Expo 2016 to również liczne konferencje, podczas których odwiedzający będą mogli poznać specyfikę funkcjonowania chińskiego rynku czy uzyskać pomoc w znalezieniu partnera biznesowego w Państwie Środka. Na uczestników wydarzenia czekają również atrakcje nawiązujące do tradycji i kultury Orientu.

Klienta pozyskano w wyniku rekomendacji, a umowę podpisano do września 2016 roku. Z ramienia agencji za koordynację działań odpowiada Martyna Dziopak oraz Marta Myszkowska.

Źródło: Good One PR

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Korony Reklamy i Gifts of the Year - Branża reklamowa wybiera najlepsze firmy i upominki w 2020 roku
Wybierz najlepsze firmy w 4 kategoriach. Finał konkursu połączony z wręczeniem "Koron Reklamy" nastąpi 12 lutego 2020 r., pierwszego dnia Targów RemaDays Warsaw 2020 podczas Wieczoru Wystawców.
Remadays 2020: japońskie drukarki Mutoh na stoisku Atrium
Polski dystrybutor marki MUTOH – firma Atrium Centrum Ploterowe – jako co roku zaprezentuje odwiedzającym targi RemaDays pełną ofertę tego czołowego, japońskiego producenta drukarek i ploterów wielkoformatowych.
T-Raperzy znad Wisły i OLX zachęcają do walki ze smogiem
- Ta kampania to kolejne duże wyzwanie dla marki - przyznaje Marcin Sienkowski, head of marketing w OLX. - Zabieramy głos w sprawie społecznie istotnej, na którą wszyscy mamy wpływ i możemy ją zmienić na lepsze. Oczywiście jak zwykle w OLXie robimy to z dystansem.
Loteria konsumencka „Milka. Sercem z Naszymi”
Trwa kampania „Milka. Sercem z Naszymi”, w ramach której marka przygotowała m.in. ogólnopolską loterię skierowaną do konsumentów. Do wygrania 4 nagrody pieniężne w wysokości 100 000 zł oraz ponad 700 nagród w wysokości 100 zł! Akcja potrwa do 14 lutego bieżącego roku.
Styczniowy VIP Event Efi z drukarkami Pro 32r+ i Pro 30f
EFI i dystrybutor tej marki - Atrium Centrum Ploterowe - zapraszają 28-29 stycznia 2020 na VIP Event w Brukseli podczas, którego zaprezentują najnowocześniejsze urządzenia do druku LED.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764