logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Good One PR wypromuje lodziarnie Ice Dream

  PR 03.04.2019, przeczytano 247 razy

Z początkiem kwietnia 2019 roku Agencja Good One PR rozpoczęła współpracę z marką Ice Dream. Agencja będzie odpowiadać za PR produktowy, działania media relations oraz kontakt z influencerami. Marka Ice Dream powierzyła również obsługę komunikacji w social mediach Agencji Social Lama należącej do grupy Good One.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/good-one-pr-wypromuje-lodziarnie-ice-dream,381930,artykul.html

Ice Dream to nowa marka lodziarni, w których można samodzielnie komponować lodowe desery, łącząc dostępne w automacie smaki z rozmaitymi dodatkami. Koncept na „self service ice cream” przyszedł z Włoch, gdzie tego typu stoiska cieszą się dużą popularnością, w Polsce jest to nowość. Pierwsza lodziarnia tego typu została otwarta w warszawskiej Galerii Arkadia w kwietniu br.

Do zadań Good One PR będzie należało opracowanie i realizacja strategii komunikacji, zwiększenie rozpoznawalności marki, kontakty w mediami oraz influencerami. Social Lama zajmie się stworzeniem i moderacją profili społecznościowych marki na facebooku oraz Instagramie, a także działania reklamowe w social media.

Za koordynację działań z ramienia Good One PR odpowiada Michał Zębik, Senior PR Account Executive, a ze strony Social Lama Anna Ozga, Project Manager. Klienta pozyskano w wyniku zapytania ofertowego z jego strony.  Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Źródło: Good One PR

www.goodonepr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja digital marketingu They.pl poinformowała o kontynuacji współpracy z Orange Polska, obejmującej kompleksowe działania z zakresu content marketingu w 2020 roku.
Monitor Samsung U28R550 – zaawansowana ochrona oczu
Samsung wprowadza do sprzedaży nowy monitor UHD do zastosowań profesjonalnych. Model U28R550 charakteryzuje się m.in. ekranem o przekątnej 28 cali, rozdzielczością UHD oraz zaawansowaną technologią ograniczającą emisję niebieskiego światła potwierdzoną certyfikatem TÜV Rheinland. Monitor został zaprojektowany dla osób, które spędzają długie godziny przy...
Agencja Up&More rozpoczyna współpracę z Dominium S.A., firmą zajmującą czołowe miejsce na rynku pizzerii. W połowie lutego startuje promocja aplikacji mobilnej Klienta dostępna dla systemów Android oraz iOS.
INEA rozstrzygnęła przetarg mediowy, wybierając agencję mediową Zenith (Publicis Groupe).
Bitdefender, twórca oprogramowania antywirusowego podjął współpracę z marką Konica Minolta. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie produkcją sprzętu do druku w środowisku biurowym.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764