logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Good One PR z kolejnymi wygranymi przetargami

  PR 23.11.2022, przeczytano 186 razy

Od lipca br. agencja Good One PR powiększyła swoje portfolio o 6 kolejnych marek. Wśród nowych klientów znalazły się firmy Energy Solution, RAJA Polska, FroGum oraz Ghelamco Hotel (właściciel Crowne Plaza Warsaw, Nova Wola i The Roof). Agencja prowadzi dla nich działania zarówno z zakresu PR produktowego, jak i korporacyjnego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/good-one-pr-z-kolejnymi-wygranymi-przetargami,398091,artykul.html

W lipcu br. agencja rozpoczęła współpracę z Energy Solution, czyli przedsiębiorstwem zajmującym się profesjonalnym doradztwem dla odbiorców energii elektrycznej i gazu ziemnego w obszarze merytorycznym, finansowym oraz prawnym. Celem prowadzonych działań jest budowanie pozytywnego wizerunku firmy, pozycjonowanie eksperckie jej przedstawicieli oraz promocja kluczowych usług. Good One PR odpowiada za inicjowanie dyskusji w mediach, prowadzenie biura prasowego, monitoring mediów, pozycjonowanie firmy w środowisku branżowym. Umowa została podpisana na czas nieokreślony. Agencja wygrała przetarg na obsługę PR dla tej marki.

We wrześniu br. do grona klientów agencji dołączyła firma RAJA Polska, wiodący europejski wielokanałowy dystrybutor materiałów opakowaniowych i wyposażenia dla firm. Przedsiębiorstwo jest obecne na rynku opakowań od ponad 65 lat, a w Polsce funkcjonuje od 2010 roku. Swoim klientom oferuje ponad 3000 produktów m.in. do przechowywania, transportowania i zabezpieczania towarów. Współpraca ma na celu budowanie pozytywnego wizerunku firmy i zwiększanie jej rozpoznawalności na polskim rynku. Agencja odpowiada za prowadzenie biura prasowego, monitoring mediów, komunikację nowości produktowych. Umowa została podpisana na 18 miesięcy. Agencja wygrała przetarg na obsługę PR dla tej marki.

Wśród nowych klientów Good One PR jest również FroGum, czyli polska, rodzinna firma z blisko 40-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym, specjalizująca się w produkcji dywaników samochodowych i wkładek do bagażników. Od początku września br. agencja realizuje działania z zakresu PR produktowego i korporacyjnego, w tym prowadzenie biura prasowego, relacje z mediami, liderami opinii oraz testy produktów. Umowa została podpisana na czas nieokreślony, a klienta pozyskano w ramach działań new business.

W październiku portfolio agencji powiększyło się o czterogwiazdkowy hotel znajdujący się w centrum Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego, Crowne Plaza Warsaw – The HUB oraz zlokalizowane pod tym samym adresem marki: Nova Wola - restauracja z polską kuchnią i The Roof, skybar na 21 piętrze. Wszystkie te marki należą do spółki Ghelamco Hotel. Agencja prowadzi działania komunikacyjne mające na celu promocję tych miejsc oraz ich oferty. Umowa została podpisana na czas nieokreślony. Klienta pozyskano w ramach działań new business.

Całość działań dla RAJA Polska i Energy Solution realizuje zespół komunikacji B2B, którym zarządza Michał Zębik, Senior Account Manager. Z kolei za projekty FroGum, Crowne Plaza® Warsaw – The HUB, Nova Wola i The Roof odpowiada zespół komunikacji konsumenckiej na czele z Iloną Rutkowską, Account Manager.

W gronie obecnych klientów agencji Good One PR znajdują się również takie marki jak m.in. BIG InfoMonitor, Kearney, OneDayMore, Wurth Polska, Coccodrillo, Speedmail, Hempking czy Kontigo.

Źródło: Good One PR

www.goodonepr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kiwi.com w zimowej kampanii Land in Beauty
Kampania inspiruje turystów m.in. z  Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
Media do druku na nowej stronie API.PL!
Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.
Monitory interaktywne Newline z USB-C
Zgodnie z obowiązującą dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2024 roku USB-C będzie jedynym portem ładowania stosowanym w przenośnych urządzeniach na terenie Unii Europejskiej. Do nowych wymogów od 2026 roku będą musieli się dostosować również producenci laptopów. Dzięki temu wszystkie urządzenia będzie można ładować jedną ładowarką. Ta standaryzacja ma na celu...
Na co dzień #KarmiąWiedzą i #KarmiąEmocjami w krakowskiej agencji marketingowej. Teraz postanowili umilić czas oczekiwania na święta wypuszczając marketingowy kalendarz adwentowy. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium. More Bananas rusza z bananową wersją kalendarza adwentowego.
Veovee wzmacnia client service
Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby - Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764