logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Good One PR z TBSCG

  PR 10.01.2012, przeczytano 763 razy

Z początkiem stycznia 2012 agencja Good One PR rozpoczęła współpracę z firmą TBSCG (The Banyan Solutions Consulting Group) specjalizującą się w integracji systemów CMS, doradztwie IT oraz tworzeniu aplikacji mobile dla klientów biznesowych. Agencja będzie współpracowała z TBSCG na rynku polskim w obszarach: utrzymywania kontaktów firmy z mediami, e-PR, employer branding, rekomendacji działań CSR oraz szeroko pojętego doradztwa w zakresie PR.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/good-one-pr-z-tbscg,14334,artykul.html

TBSCG (The Baynan Solutions Consulting Group) posiada biura w Londynie i Brukseli oraz centrum rozwoju we Wrocławiu. Projektanci, oraz specjaliści zarządzania treścią znajdują się we wszystkich trzech biurach firmy. Firma powstała w 2003 roku, by wyjść naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynku na zintegrowane systemy zarządzania treścią dla klientów korporacyjnych. Wśród firm, dla których pracowała TBSCG znajdują się między innymi: Electrabel, TESCO, Credit Agricole, LEGO, BNP/Fortis, Shell czy Felco. Wśród usług TBSCG znajduje się także kompleksowe doradztwo IT, hosting, pełne zarządzanie systemami CMS na życzenie klienta, implementacja systemów CMS klienta do przestrzeni mobile i social mediów.

Współpraca TBSCG z Good One PR została nawiązana w wyniku rekomendacji agencji. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Źródło: Good One PR

goodonepr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Billennium nowym klientem PR Calling
Billennium, polska spółka, oferująca usługi IT oraz rozwiązania dla biznesu, dołączyła do grona klientów PR Calling. Agencja odpowiada za kompleksową komunikację zewnętrzną, w tym m.in. za działania media relations, pozycjonowanie eksperckie przedstawicieli klienta (również na platformie LinkedIn) oraz bieżący konsulting w zakresie public relations.
Znamy pierwszych prelegentów i tematy wystąpień Forum IAB
6-7 października br. w Warszawie wybitni eksperci świata marketingu, nauki i biznesu będą dyskutować o zaufaniu, które stanowi nie tylko podstawę każdej relacji, ale również siłę napędową biznesu. Ogłaszamy prelegentów i tematy wystąpień czternastej edycji Forum IAB, która upłynie pod hasłem In Trust We Trust. Jaką wartość ma zaufanie w czasach...
PGE ogłosiła przetarg na wybór agencji reklamowych ATL i BTL, z którymi planuje współpracować przez najbliższe 18 miesięcy.
Patrycja Rusnak awansuje na stanowisko senior creative
Patrycja Rusnak, dotychczas creative w VMLY&R Poland, awansowała na stanowisko senior creative. Do jej obowiązków należy obsługa kreatywna i rozwijanie marki Samsung.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764