logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Good One PR z TBSCG

  PR 10.01.2012, przeczytano 726 razy

Z początkiem stycznia 2012 agencja Good One PR rozpoczęła współpracę z firmą TBSCG (The Banyan Solutions Consulting Group) specjalizującą się w integracji systemów CMS, doradztwie IT oraz tworzeniu aplikacji mobile dla klientów biznesowych. Agencja będzie współpracowała z TBSCG na rynku polskim w obszarach: utrzymywania kontaktów firmy z mediami, e-PR, employer branding, rekomendacji działań CSR oraz szeroko pojętego doradztwa w zakresie PR.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/good-one-pr-z-tbscg,14334,artykul.html

TBSCG (The Baynan Solutions Consulting Group) posiada biura w Londynie i Brukseli oraz centrum rozwoju we Wrocławiu. Projektanci, oraz specjaliści zarządzania treścią znajdują się we wszystkich trzech biurach firmy. Firma powstała w 2003 roku, by wyjść naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynku na zintegrowane systemy zarządzania treścią dla klientów korporacyjnych. Wśród firm, dla których pracowała TBSCG znajdują się między innymi: Electrabel, TESCO, Credit Agricole, LEGO, BNP/Fortis, Shell czy Felco. Wśród usług TBSCG znajduje się także kompleksowe doradztwo IT, hosting, pełne zarządzanie systemami CMS na życzenie klienta, implementacja systemów CMS klienta do przestrzeni mobile i social mediów.

Współpraca TBSCG z Good One PR została nawiązana w wyniku rekomendacji agencji. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Źródło: Good One PR

goodonepr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Warsztaty Plakatu 2020 - zapisy
Warsztaty Plakatu to autorski program projektowania plakatów filmowych w duchu polskiej szkoły plakatu. To zajęcia, które pokazują jak wyraziste może być graficzne oddanie istoty filmu oraz jak dużymi walorami artystycznymi charakteryzuje się ta forma.
Galeria Jurajska z nową linią kreatywna
Największe centrum handlowe w Częstochowie odsłoniło właśnie swoją linię kreatywną na 2020 rok. Podkreśla w niej, że jest galerią nr 1 w mieście i w regionie. Co ciekawe, mówi to wprost.
Fabryka mediów ekologicznych Ikonos na Remadays
Podczas targów REMADAYS 2020, wśród kilkuset wystawców, nie zabraknie materiałów i pełnej oferty polskiej fabryki ekologicznych materiałów samoprzylepnych i powlekanych – IKONOS z Opola.
Firmy w Polsce niegotowe na kryzys - kluczowe zarządzanie reputacją
Zdaniem prawie 95 proc. dyrektorów komunikacji w Polsce reputacja ma wpływ na wyniki finansowe i chroni markę w sytuacjach kryzysowych. Jednocześnie 44 proc. badanych przewiduje, że w ciągu trzech lat ich firmę może spotkać kryzys wizerunkowy – wynika z pierwszego w Polsce badania na temat zarządzania reputacją, które objęło dyrektorów komunikacji...
Intensywna kampania wspierająca czekolady Wawel
Marka Wawel ruszyła właśnie z nową kampanią podkreślającą wyjątkową jakość czekolad. Najnowszy spot, który można zobaczyć od 20 stycznia wspiera całą kategorię czekolad standardowych 100 g Wawel ze szczególnym wyróżnieniem czekolady Gorzkiej 70% cocoa. Kampania widoczna będzie w wiodących stacjach telewizyjnych oraz kinach. Zaplanowano także silną komunikację digital,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764