logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Zabrze / Gliwice / Katowice: Grafik / Specjalista DTP / Programista

23.03.2020
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 939

Witam,
Mam za sobą pięć lat pracy w poligrafii gdzie specjalizowałem się w projektowaniu graficznym oraz zajmowałem się automatyzacją procesów DTP w wielkoformatowej drukarni cyfrowej. Wykorzystując wiedzę z zakresu programowania rozwinąłem możliwości działu zajmującego się przygotowaniem plików przyśpieszając wykonywane czynności o nawet 50% oraz zmniejszając występowanie błędów lub pomyłek w ponad 80% przygotowywanych plików. Za pomocą autorskiego systemu kontroli zleceń w znaczący sposób przyczyniłem się do wzrostu komunikacji wewnątrz firmy oraz stworzyłem możliwość nadzoru i ewidencji wykonywanych czynności przez pracowników. System pozwala między innymi na: sprawdzenie obłożenia maszyn w czasie rzeczywistym, planowanie produkcji, dodawanie nowych zamówień, generowanie karty produkcyjnej, automatyczne wysyłanie potwierdzeń do klienta (również w pełni przetłumaczonych dla klientów zagranicznych), sprawdzenie wydajności pracowników i generowanie raportów oraz wiele innych. Jestem osobą nastawioną na ciągły rozwój, który w realny sposób można wykorzystać w podniesieniu poziomu oferowanych usług firmy dla której pracuję.

Jeżeli chciałbyś podnieść jakość twojego działu DTP lub wprowadzić system informatyczny, zautomatyzować procesy i sprostać wyzwaniom jakie może przynieść jutro to zachęcam do kontaktu.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grafik---specjalista-dtp---programista%2C-zabrze---gliwice---katowice,79695,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
?
Ofertę złożył: dsgnow
Telefon: 517 713 069
Kontakt: Piotr Stachowicz

e-mail: ptr.stachowicz@gmail.com

Konto dsgnow nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA

Zabrze / Gliwice / Katowice - więcej ofert

  • Zabrze / Gliwice / Katowice: Dam pracę (0)

  • Zabrze / Gliwice / Katowice: Szukam pracy (1)

  • Zabrze / Gliwice / Katowice: Sprzedam (0)

  • Zabrze / Gliwice / Katowice: Kupię (0)

  • Zabrze / Gliwice / Katowice: Dam zlecenie (0)

  • Zabrze / Gliwice / Katowice: Przyjmę zlecenie (0)

  • Zabrze / Gliwice / Katowice: Różności (0)

  • Zabrze / Gliwice / Katowice: Oferty Last minute (0)

  • Zabrze / Gliwice / Katowice: Zamówienia publiczne (0)

 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764