Łódź: Grafik 2d - DTP

16.05.2018
Oferta ważna do:05.06.2018 godz. 00:00
Odsłon: 1357

OFERTA PRACY
Umowa o pracę – cały etat / pon - pt / 9-17 / Łódź Teofilów Duńska
GRAFIK DTP / Drukarz

Opis stanowiska:
• Projektowanie i skład DTP ulotek, opakowań produktów, katalogów, broszur, folderów, teczek, wizytówek etc.
• Tworzenie CI nowych marek, nowych produktów i usług
• Obróbka graficzna zdjęć
• Projektowanie na potrzeby social media
• Pracowanie na gotowych layoutach
• Udoskonalanie stworzonych już materiałów
Wymagania:
• znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
• doświadczenie w przygotowywaniu plików produkcyjnych oraz znajomość zagadnień związanych z DTP,
• znajomości zasad kompozycji, typografii i składu tekstu
• umiejętność organizacji czasu pracy, samodzielność, kreatywność
• umiejętność ustalenia priorytetów w załatwianiu poszczególnych spraw
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• pracę w zgranym zespole i przyjaznym środowisku
• możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
• możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji
Zainteresowanych kandydatów, spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych) Prosimy o przesłanie dokumentów rekrutacyjnych w formacie PDF na adres kontakt@beesart.pl

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grafik-2d---dtp%2C-lodz,71776,ogloszenie.html

Ofertę złożył: Beesart
Kontakt: Łukasz Misztela

e-mail: kontakt@beesart.pl

Konto Beesart nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.