logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

OTWOCK: GRAFIK DTP, TECHNOLOG DRUKU - nawiążę współpracę

12.04.2018
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 571

Technik technolog-poligraf, redaktor techniczny (po warszawskiej Szkole Poligraficznej), specjalista DTP i CTP, technolog druku offsetowego, fleksografii, sitodruku i druku cyfrowego w drukarniach i procesów poligraficznych po druku, kreatywny grafik komputerowy (z wieloletnim doświadczeniem w pracy w agencjach reklamowych na stanowiskach kierowniczych i kreatywnych, wydawnictwach i drukarniach, również w kreowaniu wizualnym nowych marek i produktów na rynek), również z doświadczeniem fotograficznym (sesje fotograficzne, packshoty produktów, obróbka zdjęć). Bogate portfolio. Bogate doświadczenie. Zero problemów w realizacji wszelkich produkcji!
Nawiążę stałą współpracę tylko w systemie zdalnym, długoterminowo na określonych warunkach (z terenu całej Polski) – z ewentualną możliwością bezpośrednich spotkań i narad produkcyjnych, merytorycznych np. raz w tygodniu (tylko okolice Otwock, Góra Kalwaria, Piaseczno, Garwolin itp. Tylko poważne oferty!


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grafik-dtp%2C-technolog-druku---nawiaze-wspolprace%2C-otwock,71355,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
avatar użytkownika
+ +
Ofertę złożył: Nitrostar
Kontakt: Dariusz

e-mail: nitrostar@poczta.fm

Konto Nitrostar nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


REKLAMA

OTWOCK - więcej ofert

 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764