logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grafmasz na Festiwalu Marketingu i Druku

  PR 14.09.2021, przeczytano 597 razy
ilustracjastrzałka
VD 320 III

Grafmasz zaprezentuje swoją ofertę po raz pierwszy na Festiwalu Druku i Marketingu w dniach 15-16.09 w warszawskiej Hali Expo (ul. Prądzyńskiego). Stoisko firmy znajduje się w Hali 1, H12. Zaprezentowane zostaną przede wszystkim cieszące się w ostatnim czasie dużą popularnością plotery do wycinania arkuszowego oraz z roli na rolę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grafmasz-na-festiwalu-marketingu-i-druku,392986,artykul.html

Urządzenie VD 320 III do cyfrowego wycinania (finiszingu) etykiet i naklejek drukowanych na roli. Charakteryzuje się prostą obsługą, przezbrojenie maszyny pod konkretną pracę trwa ok. 15 min. Urządzenie wycina etykiety za pomocą noży z prędkością do 6m/min. oraz posiada w standardzie rozcinanie na bobiny. Wyposażone jest także w uszlachetnianie poprzez laminację na zimno. Istnieje możliwość rozbudowy ilości głowic tnących i rozcinających. Maksymalna ilość głowic tnących wynosi 4,co w połączeniu z prędkością pracy urządzenia gwarantuje wielokrotnie wyższą wydajność w porównaniu z ploterami jednogłowicowymi.

Opcjonalnie ploter może zostać również posiadać gilotynę do cięcia arkuszy, która pracuje w linii, dzięki czemu zyskuje jeszcze większe możliwości cięcia materiału z roli na arkusze.

Kolejne z urządzeń DF0604- MT to zautomatyzowany, cyfrowy ploter tnący wyposażony w noże do cięcia i nacinania arkuszy oraz rolkę bigującą o prędkości przesuwu głowicy do 1000 mm/s. urządzenie zalecane jest do wycinania, nacinania i bigowania dowolnych kształtów. Służy do prototypowania i niskonakładowej produkcji opakowań z tektury, papieru, wycinania etykiet, pudełek, teczek, zaproszeń i wielu innych do grubości materiału 10mm.  Brak konieczności stosowania wykrojników pozwala nam na wykonanie danej pracy już od jednej sztuki, oszczędzając przy tym czas i koszty wykonania zlecenia.

Źródło: Grafmasz

www.grafmasz.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764