logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grafmasz na targach Remadays

  PR 25.01.2023, przeczytano 400 razy
ilustracjastrzałka

Na zbliżających się targach RemaDays (Nadarzyn koło Warszawy, 1-3.02.2023)  jak co roku nie zabraknie firmy Grafmasz. Na swoim stoisku F1.02a w hali F zaprezentuje ona  pełen proces produkcji pudełek typu Rigid Box w oparciu o ploter tnący, kaszerówki ze stołami montażowymi, urządzenia do klejenia boków pudełka i urządzenia do zawijania okleiny.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grafmasz-na-targach-remadays,398754,artykul.html

Rigid box to coraz bardziej popularny typ opakowania na rynku. Z takim opakowaniem zetknął się każdy np. przy okazji zakupu telefonu komórkowego czy gry planszowej.  Jest ono także stosowane  jako opakowanie różnego rodzaju produktów luksusowych czy prezentowych takich jak wina, produkty spożywcze, zegarki i wiele innych. Szczególnie w przypadku tego typu produktów pudełka produkuje się w krótkich seriach i są one personalizowane. Między innymi do takiej właśnie produkcji idealnie sprawdzą się prezentowane w czasie targów urządzenia.

Na stoisku będzie możliwość  prześledzenia produkcji opakowań w  dwóch wersjach:

  • pudełka z tektury litej  składającego się z denka i wieka
  • pudełka z tektury litej składającego się z denka wklejonego w okładkę zamykającą

Cykl produkcji zostanie zaprezentowany na bazie następujących urządzeń :

  • za pomocą automatycznego plotera Sinajet 0604 MT wycięte zostaną okleiny oraz tektura (matryce do uformowania pudełka)
  • za pomocą urządzenia TJ 40 uformowane zostaną  elementy pudełka poprzez sklejenie boków aplikowaną przez urządzenie taśmą klejącą
  • za pomocą produkowanej przez Grafmasz kaszerówki ze stołem montażowym GC-480 Compact nałożony zostanie  klej na okleinę, a następnie pudełko zostanie wypozycjonowane na okleinie z nałożonym klejem
  • za pomocą zawijarki B420 okleina zostanie zawinięta na pudełku
  • za pomocą najnowszej wersji stołu montażowego z kaszerowaniem GC 480 PRO 4 (urządzenie z modułem zawijającym okleinę na okładce w jednym przebiegu) przygotowana zostanie okładka pudełka.

Prezentowane urządzenia znajdują także zastosowanie przy szeregu innych prac. Plotery tnące Sinajet dają m.in. możliwość  produkcji bigowanych opakowań z cienkiego kartonu, nacinania naklejek, wycinania najróżniejszy kształtów z materiałów takich jak folia magnetyczna, magnes, tektura, cienkie PVC czy pianka o grubości nawet do 1 cm. Stoły z kaszerówką umożliwiają wykonanie wszelkiego rodzaju okładek twardych i innych produktów gdzie tektura lita jest oklejana spersonalizowaną okleiną.

Listę urządzeń prezentowanych  na stoisku Gafmasz uzupełniają automatyczny ploter Gemini do nacinania naklejek i prototypowania pudełek, a także klasyczne urządzenia introligatorskie tj krajarka hydrauliczna produkcji Grafmasz oraz automatyczna  bigówko-perforówka DCP 355.

Źródło: Grafmasz

www.grafmasz.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Roland DG wprowadza nowy wielkoformatowy ploter płaski UV
Roland DG ogłasza dzisiaj wprowadzenie na rynek nowego, wysokonakładowego i niezawodnego wielkoformatowego plotera płaskiego UV, EU-1000MF. Ploter został zaprojektowana tak, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu przy niezrównanej wydajności, wszechstronności i niezawodności, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.
Oponeo.pl rusza z drugą edycją kampanii Kręci Nas Recykling
Podobnie jak w ubiegłym roku, kampania rozpocznie się 21 marca i potrwa do 22 kwietnia. Daty te nie są przypadkowe – 21 marca to początek kalendarzowej wiosny, a 22 kwietnia to międzynarodowy Dzień Ziemi. Organizatorzy dodali do planu wydarzenia dwa nowe punkty, których realizacja będzie kolejną cegiełką, mającą realny wpływ na otaczające nas środowisko.
Start kampanii Związku Polskie Mięso
Rusza kolejna, piąta już, edycja ogólnopolskiej kampanii promocyjno-informacyjnej „Marka Polskie Mięso - Polska Smakuje” organizowana przez Związek Polskie Mięso. W tym roku zostanie przeprowadzona pod hasłem: POLSKIE MIĘSO KARMI ZMYSŁY. Poza promocyjnymi działaniami skierowanymi do konsumentów, jej częścią będzie również cykl spotkań oraz...
Gamivo i Żabka z kolejną akcją marketingową
Spółka GAMIVO, która łączy w swojej działalności e-commerce oraz gaming, rozpoczęła kolejną akcję promocyjną z siecią sklepów Żabka. Tym razem punkty lojalnościowe zgromadzone w aplikacji mobilnej Żappka, czyli tzw. żappsy, można wymieniać na grę Wiedźmin. To już trzecia akcja zorganizowana przez platformę dla graczy i popularną sieć sklepów....
Soundly by Platige – nowa jakość dźwięku firmowana przez Platige Image
Studio Platige Sound zmienia się w Soundly by Platige. Studio dźwiękowe pod nowym szyldem kontynuuje swoją działalność i będzie realizować zarówno krajowe, jak i międzynarodowe projekty dla branży reklamowej, filmowej oraz gier komputerowych. Wprowadzenie zmian to kolejny krok w rozwoju Grupy Platige.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764