logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grand Video Awards 2020 – ruszają zgłoszenia

   17.07.2020, przeczytano 469 razy

W szóstej edycji Grand Video Awards, konkursu dla najlepszych twórców wideo w sieci, jury wybierze laureatów w jedenastu kategoriach, w tym w nowej: Wideoklip. Zostaną też przyznane nagrody specjalne za Kanał Roku, Debiut Roku i Nagrodę Widzów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grand-video-awards-2020-%E2%80%93-ruszaja-zgloszenia,387810,artykul.html

Ideą GVA jest honorowanie autorów najbardziej nowatorskich materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskiej sieci oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli największych marek z twórcami wideo.

Zgłoszenia filmów będą przyjmowane do 23 sierpnia 2020 roku przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.grandvideoawards.pl.

W tym roku materiały do konkursu można zgłaszać w jedenastu kategoriach:

 • Branded Content
 • Gaming
 • Hobby, podróże, sport
 • Beauty, fashion, food
 • Edukacja, nauka, technika
 • Publicystyka i wideorozmowa
 • Muzyka
 • Wideotutorial
 • Kultura i sztuka
 • Rozrywka i komedia
 • a także nowej kategorii: Wideoklip - dla twórców najlepszych teledysków realizowanych z zamiarem publikacji w internecie.

Zgłoszone materiały wideo oceni w tym roku szersze grono jurorów – specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy zajmujący się produkcją telewizyjną, filmową i internetową oraz eksperci z agencji reklamowych.

Zwycięzców VI edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się podczas październikowej gali (tradycyjnej lub online) w Warszawie.

Źródło: Press

www.press.pl

Dodatkowe informacje:

Partner technologiczny: ASUS
Partnerzy: Mastercard, Narodowe Centrum Kultury, UPC, Warszawska Szkoła Filmowa, Audio Network
Partnerzy gali Grand Video Awards: ColorOffOn, WeNa Management
Patroni medialni: Wirtualna Polska, Newonce, Jet Line, Wyborcza.pl, Filmweb, Reach a Blogger, Brand 24

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs: neon dla Centrum Kultury w Lublinie
Centrum Kultury w Lublinie zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie projektu neonu na elewację budynku Centrum. Do wygrania jest 5 tys. zł.
We Want Jazz - Międzynarodowy Konkurs Plakatu
Temat: Bronisław Kaper, Henryk Wars, Victor Young. Wkład polskich kompozytorów w historię światowego jazzu.
Konkurs na mural FSC w Lublinie
Rada Dzielnicy Hajdów-Zadębie w Lublinie oraz Centrum Kultury w Lublinie aprasza do udziału w konkursie na mural nawiązującu do spuścizny Fabryki Samochodów Ciężarowych w Lublinie.
Admind z nagrodą Red Dot 2020
Wśród 6 992 projektów podzielonych na trzy główne kategorie, zostaliśmy wyróżnieni aż dwa razy za kampanie związane z brands & communication.
Tofu Studio z Red Dot Award
Gdańskie TOFU Studio zostało ponownie docenione w konkursie RED DOT Award: Brands & Communication Design. Nagrodzonym przez międzynarodowe Jury projektem został kalendarz wieloplanszowy „LEGENDY” przygotowany charytatywnie pod patronatem UNICEF Polska. To już trzecia nagroda przyznania gdańszczanom w tym prestiżowym, ogólnoświatowym konkursie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764