logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grand Video Awards 2020 – ruszają zgłoszenia

   17.07.2020, przeczytano 600 razy

W szóstej edycji Grand Video Awards, konkursu dla najlepszych twórców wideo w sieci, jury wybierze laureatów w jedenastu kategoriach, w tym w nowej: Wideoklip. Zostaną też przyznane nagrody specjalne za Kanał Roku, Debiut Roku i Nagrodę Widzów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grand-video-awards-2020-%E2%80%93-ruszaja-zgloszenia,387810,artykul.html

Ideą GVA jest honorowanie autorów najbardziej nowatorskich materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskiej sieci oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli największych marek z twórcami wideo.

Zgłoszenia filmów będą przyjmowane do 23 sierpnia 2020 roku przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.grandvideoawards.pl.

W tym roku materiały do konkursu można zgłaszać w jedenastu kategoriach:

 • Branded Content
 • Gaming
 • Hobby, podróże, sport
 • Beauty, fashion, food
 • Edukacja, nauka, technika
 • Publicystyka i wideorozmowa
 • Muzyka
 • Wideotutorial
 • Kultura i sztuka
 • Rozrywka i komedia
 • a także nowej kategorii: Wideoklip - dla twórców najlepszych teledysków realizowanych z zamiarem publikacji w internecie.

Zgłoszone materiały wideo oceni w tym roku szersze grono jurorów – specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy zajmujący się produkcją telewizyjną, filmową i internetową oraz eksperci z agencji reklamowych.

Zwycięzców VI edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się podczas październikowej gali (tradycyjnej lub online) w Warszawie.

Źródło: Press

www.press.pl

Dodatkowe informacje:

Partner technologiczny: ASUS
Partnerzy: Mastercard, Narodowe Centrum Kultury, UPC, Warszawska Szkoła Filmowa, Audio Network
Partnerzy gali Grand Video Awards: ColorOffOn, WeNa Management
Patroni medialni: Wirtualna Polska, Newonce, Jet Line, Wyborcza.pl, Filmweb, Reach a Blogger, Brand 24

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polish Graphic Design Awards pod patronatem Signs.pl
Rusza czwarta edycja Polish Graphic Design Awards - największego konkursu poświęconego komunikacji wizualnej i projektowaniu graficznemu w Polsce. Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Signs.pl.
Startuje runda finałowa „Świeć się z Energą
Internauci wybrali już 16 najpiękniej udekorowanych świątecznie polskich miast. Teraz mistrzowie województw powalczą o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i charytatywne nagrody w ramach „Świeć się z Energą”. Finałowa runda głosowania w 12. edycji plebiscytu właśnie się rozpoczyna – potrwa od 14 do 25...
Kampania Corega z brązową statuetką Effie Awards Europe 2020
W konkursie Effie Awards Europe 2020 w kategorii Best of Europe - FMCG kampania "9 milionów powodów" zrealizowana dla marki Corega należącej do koncernu GSK zdobyła brązową statuetkę. To jedyny projekt z Polski nominowany i nagrodzony w tej edycji konkursu. 
Nasza agencja otrzymała nominacje do prestiżowej nagrody Transform Awards Europe 2021. Do współzawodnictwa został wytypowany projekt rozwoju Brand Advisory dla globalnego klienta Admind, firmy ABB.
28 stycznia br. o godzinie 19:00 odbędzie się największe święto branży public relations w Polsce – Gala konkursu Złote Spinacze. Wydarzenie organizowane przez Związek Firm Public Relations po raz pierwszy w historii odbędzie się w formule online.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764