logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Częstochowa: Graphtec fc 8600 - 130 - ploter na części niekompl

08.10.2021
Cena: 3 900,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 128

Sprzedam Graphtec fc 8600 - 130 - ploter na części niekompletny.

Ploter nie posiada płyty głowicy oraz paska.

Plotery serii FC8600 firmy Graphtec należą do grupy ploterów rolkowych najwyższej klasy. Przeznaczone są zarówno dla firm z branży reklamowej, jak i dla przemysłu. Wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie obok najwyższej precyzji wycinania wymagana jest bardzo duża szybkość oraz niezawodność nawet w trybie pracy ciągłej.

Seria FC8600 - plotery w szerokościach od 61 do 162 cm. Plotery poza szerokością i wagą różnią się jedynie ilością rolek dociskowych. Parametry techniczne wszystkich modeli tej serii są identyczne.

Obok typowych dla ploterów rolkowych zadań takich jak np. produkcja banerów, naklejek i etykiet, wycinanie folii termotransferowych i szablonowych, produkcja tablic i znaków z folii odblaskowych plotery te, dzięki niezwykle precyzyjnej metodzie prowadzenia materiału, z powodzeniem wykorzystywane są do wycinania nawet bardzo długich grafik.

Poza funkcją nadcinania typową dla folii z podkładem mogą realizować funkcję kreślenia oraz funkcję przecinania na wylot papieru i kartonu, dzięki czemu znalazły zastosowanie w przemyśle odzieżowym do produkcji szablonów kartonowych. Znajdują również zastosowanie w przemyśle kamieniarskim do wycinania najtrudniejszych folii do piaskowania o grubości nawet do 1,5 mm.

Wyposażone są w wysokiej jakości nóż wleczony - dla zwiększenia efektywności wycinania w grubych materiałach możliwe jest wykorzystanie funkcji symulacji noża aktywnego.

Cechy wyróżniające plotery serii FC8600 :
- zwiększona prostota użytkowa i produktywność
- największa szybkość cięcia w swojej klasie (do 1485 mm/s)
- uniwersalność zastosowania dzięki naciskowi do 5,88N (600gr)
- dokładność wycinania na długości 15m
- zaawansowane funkcje poprawiające wydajność
- wbudowany interface sieciowy

Funkcja kopiowania projektów ze znacznikami

Umożliwia powtórzenie wycinania bez potrzeby używania komputera, co w zasadniczy sposób poprawia


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/graphtec-fc-8600---130---ploter-na-czesci-niekompl%2C-czestochowa,84959,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+
Ofertę złożył: prints_pl
Kontakt: Hubert

e-mail: info@prints.pl

Konto prints_pl nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764