logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grey Worldwide Warszawa finalistą Euro Effies 2014

  PR 26.06.2014, przeczytano 1606 razy

Grey Worldwide Warszawa, jako jedyna agencja z Polski, znalazła się w gronie finalistów konkursu EACA Euro Effie Awards 2014.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grey-worldwide-warszawa-finalista-euro-effies-2014,22019,artykul.html

Agencja Grey Worldwide Warszawa nominowana została za kampanię „Prawdziwe historie” marki Corega firmy GlaxoSmithKline. Kampania emitowana była od kwietnia ubiegłego roku w Polsce, Azerbejdżanie, Białorusi, Bośni, Czechach, Chorwacji, Gruzji, Kazachstanie, Słowacji, Słowenii, Ukrainie oraz na Węgrzech.

EACA Euro Effie Awards to najbardziej prestiżowa europejska nagroda przyznawana za najskuteczniejszą komunikację marketingową. Grey EMEA, której częścią jest Grey Worldwide Warszawa, zdobyła do tej pory 26 statuetek Euro Effie i pięciokrotnie uzyskała tytuł Agencji Sieciowej Roku. Zwycięzcy tegorocznego konkursu ogłoszeni zostaną 17 września na oficjalnej gali w Brukseli. Grey Worldwide Warszawa konkurować będzie z 33 agencjami z 11 krajów.

Źródło: Grey Group

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764