logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Group One zdobywa 11 nominacji w konkursie Effie Awards

  PR 22.09.2017, przeczytano 1139 razy

Group One, największa niezależna grupa komunikacyjna w Polsce, otrzymała w sumie aż 11 nominacji do Effie Awards 2017, najważniejszego konkursu branżowego, który nagradza najbardziej efektywną komunikację marek. Spółki Group One są jednymi z najczęściej nominowanych w konkursie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/group-one-zdobywa-11-nominacji-w-konkursie-effie-awards,33809,artykul.html

Najwięcej nominacji - bo aż 5 przypadło agencji kreatywnej Gong - która z tym wynikiem jest w czołówce wszystkich nominowanych agencji kreatywnych, wysoko plasuje się także dom mediowy Value Media z 4 nominacjami. Po jednej nominacji otrzymały agencja kreatywna Change Serviceplan oraz Sales Tube, agencja e-commerce performance, jedna z najmłodszych spółek Group One.

Nominowane spółki Group One:

 • Kategoria business-to-business
  Value Media i Sales Tube za kampanię „Kredit Fair” dla Idea Bank
 • Kategoria: Finanse
  Gong za kampanię „Moje zmienia wszystko” dla ING Bank Śląski
  Change Serviceplan za kampanię „Blik i jest” dla Polskiego Standardu Płatności
 • Kategoria Launch/Relaunch
  Gong za kampanię „ Ż bez ograniczeń” dla Grupy Żywiec
 • Kategoria Long Term Marketing Excellence
  Gong za kampanię „Pożycz tak, aby zyskać więcej” dla ING Bank Śląski
  Gong za kampanię „Męskie Granie” dla Grupy Żywiec
 • Kategoria: Napoje alkoholowe
  Gong za kampanię „Chce się Ż” dla Grupy Żywiec
 • Kategoria Ubezpieczenia i Inwestycje
  Value Media za kampanię „Strażnik przyszłości” dla Nationale-Nederlanden
 • Kategoria Uroda i Pielęgnacja
  Value Media za kampanią „Żyj z pasją, nadaj życiu kolor” dla L’Oreal Polska
  Value Media za kampanię „Korekta 3d” dla dla L’Oreal Polska


Tak duża liczba nominacji w Effie Awards 2017 pokazuje naszą silną pozycję na rynku i kolejny raz stawia nas w pozycji lidera. To dla nas szczególne wyróżnienie, bo efektywność jest absolutnie kluczowa w naszej pracy. To także dowód na to, że rynek się zmienia i Klienci wybierając partnera szukają agencji szybko dostosowującej swoje kompetencje do potrzeb rynku, z silnymi kompetencjami w digitalu. Coraz rzadziej działa reguła Klientów, którzy duże budżety mediowe lokują w sieciowych spółkach. Cieszymy się, że nasi Klienci doceniają przewagi rynkowe i unikalność naszej szytej na miarę oferty. Bo to dzięki im i świetnym efektom biznesowym na które pracujemy razem, nasze wspólne kampanie i działania mediowe znajdują uznanie w konkursie Effie Awards” – mówi Marek Żołędziowski, CEO Group One.

Źródło: Group One

Dodatkowe informacje:

W skład Group One wchodzą dziś domy mediowe: Value Media oraz Mediaplus, dwie full serwisowe agencje kreatywne Change Serviceplan i Gong, agencja e-commerce performance – SalesTube, najmłodsza spółka - agencja contentowa – Labcon oraz firmy technologiczne. Wszystkie spółki Group One działają według modelu biznesowego „House of Communication”. Fakt, że wszystkie dziedziny komunikacji są „pod jednym dachem” z silnym naciskiem na część mediową i digital pozwala zaoferować Klientom kompleksowe zarządzanie markami we wszystkich mediach. Grupa obsługuje coraz większe części biznesów Klientów, a wielu powierza im obsługę również na rynkach zagranicznych. Group One obecnie zatrudnia ponad 350
specjalistów.


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: AnnaMazurek

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Znamy zwycięzców 11. edycji Genius Universitatis
Już 11. edycja. Aż 35 uczestników – uczelni i wydziałów. W sumie 103 prace przesłane do 8 różnych kategorii. Ale tylko jeden (1!), ale jakże ambitny cel wszystkich tych wysiłków: zaprezentować uczelnię/wydział/instytut/katedrę jako miejsce wymarzone dla kandydatów na studia na rok akademicki 2022/2023. Przedstawiamy laureatów konkursu...
Sony World Photography Awards 2023: ogłoszono zwycięzców konkursu otwartego
Na konkurs Sony World Photography Awards 2023 napłynęło łącznie ponad 415 tysięcy fotografii z przeszło 200 krajów i terytoriów, z czego na konkurs otwarty przypada ponad 200 tysięcy zgłoszeń. Zwycięzcy otrzymają cyfrowy sprzęt fotograficzny Sony, będą także współzawodniczyć o tytuł Fotografa Roku w konkursie otwartym i o nagrodę w wysokości 5000...
Konkurs na projekt i wykonanie muralu Zbigniewa Wodeckiego
Opolska trasa „Muzycznych murali” wzbogaci się o nowe dzieło przedstawiające Zbigniewa Wodeckiego, jednego z najważniejszych artystów związanych z Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki w Opolu. A okazja ku temu jest szczególna, ponieważ opolski festiwal obchodzi w tym roku Jubileusz 60-lecia.
Poznaliśmy zwycięzców drugiej edycji konkursu Paradyż Designers
Prestiżowy konkurs dla architektów i projektantów wnętrz organizowany przez Ceramikę Paradyż dobiegł końca. Jury pod przewodnictwem Mai Ganszyniec wybrało najlepsze prace prezentujące indywidualne koncepcje współczesnego wnętrza oceniając m.in. kreatywne wykorzystanie kolorów i struktur oraz twórcze podejście do małych formatów.
Jawor-Parkiet Design Awards - 5. edycja konkursu dla architektów
Jawor-Parkiet, polski producent podłóg drewnianych ponownie zaprasza architektów, profesjonalistów, studentów i młodych projektantów wnętrz, pracownie architektoniczne oraz wszystkich przedstawicieli branży projektowej do udziału w kreatywnym konkursie na najlepszy projekt wnętrza z zastosowaniem podłóg z oferty marki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764