logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grupa Agora na Impact CEE 2024

  PR 13.05.2024, przeczytano 442 razy
ilustracjastrzałka

Grupa Agora oraz jej media – Radio ZET, Radio TOK FM, “Wyborcza”, Wyborcza.biz, Gazeta.pl oraz Wydawnictwo Agora objęły patronatem medialnym tegoroczny Impact’24, a AMS został partnerem strategicznym OOH. W poznańskim Centrum Kongresowym uczestnicy i uczestniczki wydarzenia znajdą m.in. strefę Agora Miejsce Spotkań, studia radiowe oraz stoiska w strefie mediów. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grupa-agora-na-impact-cee-2024,404201,artykul.html

W tym roku Grupa Agora wszechstronnie zaznacza swoją obecność na Impact'24.  Oprócz objęcia wydarzenia patronatem medialnym, wystąpień ekspertów w dyskusjach czy moderowania paneli przez dziennikarzy i dziennikarki, Grupa Agora będzie miała swoją własną strefę - Agora Miejsce Spotkań (pawilon 7A Poznań Congress Center). 

#AgoraMiejsceSpotkań to niezwykła przestrzeń, w której media i marki całej grupy medialnej organizują wyjątkowe, kameralne spotkania. Każdego dnia odbędzie się 5 krótkich wydarzeń, a wśród nich m.in. rozmowa wicenaczelnej “Wyborczej” Aleksandry Sobczak z Maciejem Broniarzem z UW o rosyjskiej dezinformacji, spotkanie Pawła Czajkowskiego z działu prawnego i Public Policy Agory z dr Damianem Flisakiem poświęcone regulacjom prawnym z obszaru sztucznej inteligencji na rynku mediów, czy dziennikarza Radia ZET, Krzysztofa Grządzielskiego o sztucznej inteligencji w audio. Wydawnictwo Agora zaprasza na spotkania z autorkami i autorem bestsellerów - Joanną Flis, Anne Applebaum, Natalią de Barbaro oraz Andrzejem Gryżewskim. Gazeta.pl uchyli rąbka tajemnicy i w strefie nagra prowadzony przez Tomasza Korniejewa program “Studio Biznes”.  

Program (PDF): agora.pl/pliki/pobierz/agora-miejsce-spotkan-impact-24. 

Na Impact’24 obecne będzie także wyjątkowe studio Radia ZET i Radia TOK FM. W czasie wydarzenia na antenie Radia ZET będzie można usłyszeć najpopularniejsze audycje stacji, m.in. program “Gość popołudniowy” prowadzony przez Beatę Lubecką, a także serwisy informacyjne, nadawane prosto ze studia w Poznaniu.  

Radio TOK FM z Poznania będzie nadawać swoje flagowe audycje gospodarcze: “Raport Gospodarczy” oraz “EKG: ekonomia, kapitał, gospodarka”, które na miejscu poprowadzi redaktor Maciej Głogowski.   

Wyborcza.biz zaprasza do strefy mediowej, w której dziennikarze i dziennikarki “Wyborczej” porozmawiają z gośćmi wydarzenia.  

W panelach na Impact’24 wystąpią również przedstawiciele Agory, “Wyborczej” oraz AMS. Podczas pierwszego dnia o sztucznej inteligencji będzie rozmawiał Tomasz Grabowski, członek zarządu Agory; o zielonych inwestycjach i nowoczesnych technologiach opowie Marek Kuzaka, prezes AMS, a w dyskusji o wpływie historii na przyszłość Polski weźmie udział Adam Michnik, redaktor naczelny “Wyborczej”. Drugiego dnia na scenie 1. wystąpi Bartosz Hojka, prezes zarządu Agory, który porozmawia o wpływie sztucznej inteligencji na demokrację. 

Dziennikarze i dziennikarki “Wyborczej” będą obecni na panelach w roli moderatorów. Sebastian Ogórek z Wyborcza.biz poprowadzi 15 i 16 maja dyskusje związane z technologią i sztuczną inteligencją. Drugiego dnia, moderacją wydarzeń zajmą się również dziennikarki “Wyborczej” - Karolina Słowik-Garbiak poprowadzi panel o edukacji, a Justyna Watoła o zdrowiu psychicznym.  

Grupa Agora serdecznie zaprasza do spotkań na Impact’24! 

Panele Impact’24 z udziałem Grupy Agora: 

Środa, 15 maja 

  • 15:15 - 15:35 (scena 1)  

The Evolution of Digitalization: Rethinking the Future of Technology 

Moderator: Sebastian Ogórek, Wyborcza.biz 

  •  16:40 - 17:00 (scena 1)  

Ethical Implications of AI: Redefining Digital Futures  

Panelista: Tomasz Grabowski, Agora SA 

  • 16:55 - 17:15 (scena 6)  

Green investments in cities: modern technologies for sustainable cities  

Panelista: Marek Kuzaka, AMS  

  • 17:00 - 17:30 (scena 9)  

What does Poland’s past tell us about its future?  

Panelista: Adam Michnik, “Gazeta Wyborcza”  

  • 17:05 - 17:25 (scena 1)  

Cybersecurity Challenges in the AI-Driven Era  

Moderator: Sebastian Ogórek, Wyborcza.biz 

  Czwartek, 16 maja 

  • 13:05 - 13:25 (scena 1)  

Can AI be reconciled with democracy?  

Panelista: Bartosz Hojka, Agora SA 

  • 13:30 - 13:55 (scena 6)  

Education as public policy: schools  

Moderator: Karolina Słowik-Garbiak, “Gazeta Wyborcza”  

  • 14:00 - 14:20 (scena 1)  

How will AI recognizing thoughts and emotions change the economy, politics, and education? 

Moderator: Sebastian Ogórek, Wyborcza.biz 

  • 14:45 - 15:10 (scena 6)  

Mental health as public policy  

Moderator: Judyta Watoła, “Gazeta Wyborcza” 

  • 15:25 - 15:45 (scena 8)  

Achieving global success in AI - stories of Polish companies  

Moderator: Sebastian Ogórek, Wyborcza.biz 

Źródło: Agora S.A.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bar Paragraf – podcast w Onecie i w Onet Audio
W każdy piątek w Onet Audio, w Onecie oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Jana Stanisławskiego i Wojciecha Sroczyńskiego. „Bar paragraf” to podcast o najgłośniejszych sprawach kryminalnych lat dziewięćdziesiątych. Gościem pierwszego odcinka podcastu był Artur Górski.
Unlimited – wideocast w Polsat Box Go
W Polsat Box Go startuje nowy wideocast Unlimited, w którym gośćmi będą osoby z szeroko rozumianego showbiznesu. Niezwykłe postaci, które swój sukces nierzadko osiągnęły dlatego, że ich życie bywa unlimited, będą dzielić się swoimi historiami. Pierwszy odcinek z Iwoną Pavlović jest już dostępny w Polsat Box Go. Program prowadzi dziennikarz...
W I kwartale 2024 r. Grupa Polsat Plus rozbudowała zasięg 5G Plusa do 23 mln osób, a 5G Ultra o prędkości do 1 Gb/s – do 6 mln osób. Ze światłowodem dociera do 13 mln osób. Wiosenna ramówka Telewizji Polsat miała wysoką oglądalność, a Grupa Polsat-Interia w kwietniu ponownie została nr 1 wśród wydawców internetowych. Trwa rozruch...
Wyniki finansowe Grupy Agora w 1. kwartale 2024 r.
W pierwszym kwartale 2024 r. Grupa Agora osiągnęła rekordowe przychody. Niemal 386 mln zł wpływów oznacza wzrost w stosunku do poprzedniego roku o 30,5%, z czego ponad 100 mln zł pochodzi z kanałów cyfrowych i internetowych. Wyraźnie wyższe przychody wykazały segmenty Film i Książka oraz Radio. Zysk spółki...
W Polsce przynajmniej raz w miesiącu słucha podcastów blisko 9,8 mln osób, co oznacza rok do roku wzrost o 1,6 mln odbiorców. Kim są? Internetowe audycje na żądanie trafiają częściej do kobiet niż mężczyzn, mieszkańców miast i osób lepiej wykształconych. Wnioski z ostatniej części raportu „Słuchacz podcastów w Polsce 2023” przygotowanego przez analityków...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764