logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grupa Eura7 przejmuje udziały w loteryjnym startupie Nofsza

  PR 28.02.2022, przeczytano 352 razy

Krakowska Grupa Eura7 zainwestowała w warszawską spółkę Nofsza, startup specjalizujący się we wdrażaniu i prowadzeniu akcji aktywizacyjnych typu loterie, konkursy, programy bonusowe. Transakcja zakupu 48,7% udziałów opiewa na 116.000 zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grupa-eura7-przejmuje-udzialy-w-loteryjnym-startupie-nofsza,394945,artykul.html

Nofsza dołącza do portfela marek Grupy Eura7, która od ponad 22 lat realizuje działania z obszaru web developmentu, strategii marketingowych, digital marketingu, komunikacji w social mediach, kampanii performance i programów lojalnościowych.

- Z zespołem spółki Nofsza pracowaliśmy od kilku lat, dostarczając technologię do obsługi zgłoszeń w loteriach promocyjnych i programach bonusowych. Nasze relacje biznesowe, zmieniający się rynek, a przede wszystkim wspólna chęć i możliwość rozwoju sprawiły, że podjęliśmy decyzję o włączeniu Nofszej do naszej grupy. Dzięki temu nie tylko będziemy dostarczać jej technologię, ale znacznie zwiększymy kompetencje, które zaoferujemy naszym klientom i partnerom - wyjaśnia decyzję o zakupie udziałów Łukasz Wołek, CEO Grupy Eura7.

Adam Czyż, CEO Nofsza dodaje: - Od teraz nasza spółka zyskuje całkowicie nowe możliwości. Do tej pory korzystaliśmy ze wsparcia Grupy Eura7 w sektorze technicznych wdrożeń czy też koncepcji kreatywnych. Dziś, stając się częścią Grupy, mamy zdecydowanie większy potencjał, który pozwala nam realizować jeszcze więcej aktywizacji na najwyższym poziomie. Najbliższe lata będą mocno ukierunkowane na rozwój technologii i wykorzystania nowych mediów w loteriach.

Spółka Nofsza została założona pod koniec 2020 roku przez Adama Czyża, Lidię Penkalę i Małgorzatę Czubak, którzy poznali się, pracując w Playprint Polska oraz Grzegrzółka&Ko. Przez pierwszy rok działalności Nofsza zrealizowała loterie dla takich firm jak Coca Cola, sieć sklepów Topaz, InterRisk, Designer Outlet oraz dla marek Familijne (Colian), Piątnica, czy Magija.

Źródło: Eura7

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Izabela Albrychiewicz awansuje na stanowisko CEO Groupm CEE
GroupM, medialna grupa inwestycyjna WPP, powołała Izabelę Albrychiewicz na stanowisko CEO GroupM CEE. Region, którym zarządzać będzie dotychczasowa CEO GroupM Poland, obejmuje 10 rynków: Chorwację, Czechy, Bośnię i Hercegowinę, Węgry, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię i Ukrainę.
Rankomat.pl promuje bezpieczne wakacje z polisą turystyczną
Przed nami rekordowe lato pod względem wakacyjnych wyjazdów. Od początku roku wycieczkę zagraniczną z biurem podróży kupiło o 40% osób więcej niż w tym samym okresie 2019 roku – ostatnim przed pandemią COVID-19. W odpowiedzi na wzmożone zainteresowanie wyjazdami, multiporównywarka ubezpieczeń i usług finansowych rankomat.pl startuje z wakacyjną...
Kampania Converse we współpracy ze społecznością LGBTQIA+
Converse zaprasza na wielką imprezę w warszawskim klubie Sogo. Streetwearowa marka po raz kolejny wypuszcza kolekcję Pride, której twarzami są osoby reprezentujące społeczność LGBTQIA+. Oprócz specjalnej kolekcji butów i ubrań, Converse zaplanował liczne inicjatywy i aktywacje skierowane do szerokiego grona odbiorców.
„Drugi człowiek zmienia wszystko”: kampania na rzecz osamotnionych seniorów z udziałem polskich gwiazd
Jak możemy pomóc samotnym osobom starszym? Stowarzyszenie mali bracia Ubogich odpowiada na to pytanie w jubileuszowej akcji pod hasłem “Drugi człowiek zmienia wszystko”. Na jubileuszowej stronie Stowarzyszenie opublikowało raport z najnowszego badania o samotności wśród osób 80+ oraz podcast z udziałem podopiecznych. W kampanii wzięli udział Edyta...
Cape Morris, agencja kreatywno-strategiczna nawiązała współpracę z marką Morliny, należącą do spółki Animex, polskiego producenta mięs i wędlin. Agencja odpowiedzialna będzie za wdrożenie nowej strategii komunikacji w social media od maja 2023 roku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764