WIADOMOŚCI

Grupa Maris - Maris Marek Święs nowym Członkiem PIAP

redakcja  PR 28.12.2017, przeczytano 300 razy

GRUPA MARIS - MARIS MAREK ŚWIĘS to nowa firma, która zdecydowała się przystąpić do organizacji branżowej Polska Izba Artykułów Promocyjnych w ostatnim kwartale 2017 roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grupa-maris---maris-marek-swies-nowym-czlonkiem-piap,34971,artykul.html

- Bardzo cieszymy się, że grono Członków PIAP nieustannie się powiększa o kolejnych mocnych graczy tego rynku. Dzięki firmom Członkowskim, PIAP jest dziś prężną i liczącą się organizacją - mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

GRUPA MARIS – MARIS MAREK ŚWIĘS świadczy usługi reklamowe od projektu przez druk po wykończenia introligatorskie. Zapewnia kompleksową obsługę wizerunkową jako niezależna firma. Największym atutem jest ich szybkość działania i błyskawiczna odpowiedź na potrzeby klienta. Podstawą działalności jest studio graficzne – projektowanie,  druk cyfrowy, zaplecze introligatorskie, produkcja gadżetów, reklama zewnętrzna, strony www.

Źródło: Polska Izba Artykułów Promocyjnych

WIĘCEJ

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
wtorek 23.01.2018, 115 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone