logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grupa Radiowa Time wyróżniona w Raporcie Biur Reklamy MMP

  PR 13.12.2019, przeczytano 150 razy

Biuro Reklamy Radia i Internetu TIME SA zostało wyróżnione w prestiżowym rankingu branżowego magazynu „Media & Marketing Polska”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grupa-radiowa-time-wyrozniona-w-raporcie-biur-reklamy-mmp,385072,artykul.html

Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane na podstawie badania przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown*. Raport zawiera ocenę biur reklamy poszczególnych segmentów rynku (telewizja, magazyny, dzienniki, radio, outdoor, internet, kino) oraz portrety najważniejszych podmiotów z danego obszaru.

Autorzy raportu „Biura Reklamy 2019” podkreślają, że „w ocenie ogólnej pracy biur reklamy radiowej Grupa Radiowa Time nieomal depcze po piętach wieloletniej potędze – Grupie RMF”.

- Time nagradzamy za wytrwałość, odwagę i konsekwencję – uzasadniają.

Ponadto Raport informuje, iż pod względem transparentnej polityki cenowej oraz elastyczności w przypadku potrzeby nagłej zmiany Biuro Reklamy Grupy Radiowa Time wyprzedziło konkurencję, zajmując pierwsze miejsce w badaniach.

W skład Grupy Radiowej Time wchodzi Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA, Eska ROCK i Radio Plus.

Źródło: Graupa ZPR Media

www.grupazpr.pl

Dodatkowe informacje:

* Badanie Kantar Millward Brown, przeprowadzone metodą CATI (Computer Assisted Telephone Interviews) w dniach 15-25 października 2019 r.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Uber i Uber Eats zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach w rankingu firmy Apptopia, dotyczącym najczęściej pobieranych aplikacji w 2019 roku.
Dzięki dołączeniu do oferty PLAY NOW TV BOX Eleven Sports 1 w 4K abonenci pakietu SPORT w ofercie z dekoderem mogą przeżywać sportowe emocje w jeszcze wyższej jakości. W ofercie 4K kanału znajdują się między innymi mecze hiszpańskiej LaLiga Santander, mecze niemieckiej Bundesligi oraz wiele innych pozycji programowych, które dostarczą widzom wielu sportowych emocji.
Medonet w nowej odsłonie
W połowie stycznia br. Medonet uruchomił nową wersję serwisu medonet.pl. Nowoczesny i przejrzysty layout oraz nowe narzędzia i funkcjonalności towarzyszą zmianom w polityce wydawniczej.  
„Szansa na sukces. Eurowizja 2020” od lutego w TVP2
Od niedzieli 2 lutego 2020 r. na antenę telewizyjnej Dwójki powróci uwielbiany przez widzów program muzyczny „Szansa na sukces” w specjalnej edycji, która wyłoni reprezentanta Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020.
Mateusz Aleksandrowicz dyrektorem strony głównej Gazeta.pl i Sport.pl
Z początkiem lutego br. w zespole portalu Gazeta.pl nastąpi szereg zmian, związanych z rozszerzeniem zakresu obowiązków Mateusza Aleksandrowicza, który będzie pełnił funkcję dyrektora strony głównej Gazeta.pl i Sport.pl. Zmienią się również stanowiska: Bartosza Raja, Mileny Bryły, Anny Budyńskiej, Łukasza Kijka w Gazeta.pl oraz Macieja Kucharskiego i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764