logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grupa Streetcom przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska

  PR 20.11.2020, przeczytano 305 razy

Grupa Streetcom to agencja marketing services, wyspecjalizowana w działaniach nakierowanych na consumer experience. Zapewnia kompleksową obsługę kampanii 360° z uwzględnieniem, experience, influnecer i social marketingu, we wszystkich kanałach komunikacji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grupa-streetcom-przystepuje-do-grona-firm-czlonkowskich-iab-polska,389277,artykul.html

W skład grupy Streetcom wchodzą marki: Streetcom, InStars, Fameshop, Talk Markieting i Hash.fm. Streetcom realizuje kampanie digitalowe 360°, obsługę social mediów, działania w e-commerce oraz kampanie product seeding. InStars generuje wiarygodne opinie w internecie. Fameshop zajmuje się budowaniem jakościowego contentu w social mediach, w oparciu o micro influencerów. Talk Marketing świadczy usługi w ramach marketingu rekomendacji, a Hash.fm to pierwsza w Polsce platforma dla wysoko zasięgowych influencerów.

Agencja Streetcom powstała w 2004 r. i na przestrzeni lat skutecznie budowała pozycję lidera. Obecnie zarządza największą w Polsce, półmilionowa bazą daily influencerów, a w zakresie e-samplingu dostarcza projekty w skali europejskiej.

- Internet, w tym social media to nasza rzeczywistość, a zarazem główne źródło informacji o otaczającym świecie. Miejsce, w którym zdobywamy wiedzę, ale także informacje o produktach i usługach. Od kilkunastu lat działamy w tym zakresie. Wiemy, jak dotrzeć do odbiorców, budować wizerunek, generować content i kreować opinie, wykorzystując coraz bardziej innowacyjne narzędzia. Działamy dla marek i klientów z różnych segmentów rynku, zawsze starając się zaproponować optymalne i najbardziej efektywne rozwiązanie. W IAB Polska chcemy wypracowywać i wspierać rozwiązania, które będą systematyzowały i nadawały ramy prawne i zwyczajowe w standardach prowadzenia kampanii związanych z social i influnecer marketingiem. – mówi Matylda Szymalska, Prezes Zarządu / CEO

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa kampania Snickers we współpracy z Dharnim
Jakie efekty może przynieść współpraca kreatywnej młodej osoby z marką produkującą pyszne batony? Odpowiedź znajduje się na Instagramie Dharniego – beatboxera popularnego wśród młodego pokolenia. W ramach współpracy z kultową marką Snickers powstała piosenka, w nieoczywisty sposób pokazująca różnice pomiędzy wariantami tego...
Nowa kampania marki Amica promuje sprzęty parowe
17 maja br. marka Amica rozpoczęła kampanię “Mężczyzna idealny szuka pary”. Dynamiczny, muzyczny spot promuje najnowsze urządzenia Amica z funkcją pary, które pozwalają sprostać codziennym wyzwaniom. Kampania obejmuje media tradycyjne i digitalowe: telewizję, radio, media społecznościowe i kanały YouTube.
Agencja Dziadek do orzechów wygrała przetarg na obsługę marki Tarczyn
Firma Maspex rozstrzygnęła przetarg na obsługę marki Tarczyn w 2021 roku. W postępowaniu przetargowym wybrano agencję Dziadek do orzechów, która zajmie się obsługą komunikacji marki w digitalu.
Słoneczna kampania Energi Obrotu
Od 17 maja w TV obejrzeć można pierwszy fotowoltaiczny spot telewizyjny Energi Obrotu, spółki zależnej Energi z Grupy ORLEN. Udział wzięli w nim reprezentanci Polski w koszykówce.
#Supermocokularów: kampania edukacyjna Czas Na Wzrok 2021
Nieprawidłowe użytkowanie okularów nabywanych poza salonami optycznymi i kwestia ograniczania liczby odpadów bez recyklingu i właściwego odzyskiwania surowców to dwa kluczowe obszary, z którymi – we współpracy z partnerskimi salonami optycznymi – zmierzy się w tym roku Grupa Essilor. Wystartowała kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii Czas Na Wzrok.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764