logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grzegorz Sroczyński przechodzi do RMF FM

  PR 21.08.2023, przeczytano 476 razy
ilustracja

Grzegorz Sroczyński dołącza do grona prowadzących „Popołudniową rozmowę w RMF FM”. Jego wywiadów będzie można słuchać raz w tygodniu o 18.02 już od początku września.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grzegorz-sroczynski-przechodzi-do-rmf-fm,401091,artykul.html

Grzegorz Sroczyński jest dziennikarzem i publicystą związanym z portalem Gazeta.pl, wcześniej pracował m.in. w „Gazecie Wyborczej” i dzienniku „Życie”, w Radiu TOK FM prowadził program „Świat się chwieje”. Jest laureatem wielu nagród dziennikarskich, m.in. Grand Press, Nagrody im. Barbary N. Łopieńskiej czy Złotego Prusa.

- Gospodarze rozmów RMF FM to zawsze dziennikarze dociekliwi, kompetentni, nieszablonowi, uważnie obserwujący bieżące wydarzenia i analizujący je pod różnymi kątami. Takim dziennikarzem jest bez wątpienia Grzegorz Sroczyński i cieszę się, że dołączy do naszego zespołu – mówi Marek Balawajder, Dyrektor Informacji RMF FM.

„Popołudniowa rozmowa w RMF FM” powróci na antenę po wakacyjnej przerwie w poniedziałek 4 września o godz. 18.02. Pierwsza część wywiadu nadawana jest na antenie RMF FM, a cała rozmowa – łącznie z internetową dogrywką – w informacyjno-muzycznym Radiu RMF24 oraz w wersji wideo na portalu RMF24.pl. Wśród gospodarzy programu są też m.in. dziennikarze Radia RMF24 Tomasz Terlikowski i Piotr Salak oraz wicenaczelny „Dziennika Gazety Prawnej” Marek Tejchman.

„Popołudniowa Rozmowa w RMF FM” to najpopularniejszy popołudniowy wywiad w polskich rozgłośniach radiowych. Wiosną audycji słuchało codziennie aż 1 mln osób.

Źródło: Grupa RMF sp. z o.o. sp. k.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„5. rewolucja” wkracza do Radia Nowy Świat
amian Kwiek, były dziennikarz Trójki, rozpoczyna współpracę z Radiem Nowy Świat. Będzie autorem nowego podcastu „5. rewolucja”, którego punkt wyjścia to idea nawiązująca do rewolucji przemysłowych.
Atrakcyjne produkcje z katalogu BBC Studios stały się teraz dostępne na żądanie dla Abonentów usług telewizyjnych UPC.
Seriale TVN Warner Bros. Discovery debiutują za granicą
Po sukcesie na rynku lokalnym seriale fabularne pod marką Player Original ruszają w dalszą podróż! Wybrane tytuły z bogatej biblioteki fabularnej TVN Warner Bros. Discovery wkrótce zadebiutują na platformie MAX w USA i 29 krajach Europy. Pierwszy – miniserial „Kontrola” Nataszy Parzymies – będzie dostępny dla widzów za granicą już od 8...
Czterokrotny laureat Pulitzera publikuje na Goniec.pl
Wraz z początkiem grudnia funckję redaktora naczelnego Gońca objał Janusz Schwertner. Do zespołu dołączyli również dziennikarze Mateusz Baczyński oraz Jakub Wątor. Pod nowym kierownictwem redakcja wystartowała ze specjalną akcją #ŁącząNasMedia, w ramach której współpracować będzie z najsłynniejszymi i najlepszymi dziennikarzami z całego świata. W...
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” ze świąteczną akcją dla subskrybentów
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” zaprosiły do świątecznej współpracy znakomite autorki i autora, którzy napiszą wyjątkowe opowieści specjalnie dla subskrybentów Wyborcza.pl. W głosowaniu, które potrwa do 13 grudnia br., czytelnicy i czytelniczki będą mogli sami zdecydować o tematach podejmowanych w świątecznych historiach. Akcji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764