logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gwiazdy TVN Grupa Discovery wystąpiły w uświadamiającym projekcie Bunt

  PR 28.01.2022, przeczytano 258 razy
ilustracja

Jak wyglądałby świat, gdybyśmy się nie buntowali? Czy możliwe by były zmiany? W specjalnym projekcie społecznym udział wzięli Krzysztof Piątkowski, Dawid Woliński, Zuzanna Jabłońska, Dobra Faza, Sophie Mokhar, Bartek Kloch, Liroy, Anna Dec, Jacek Jelonek oraz Daniel Kuczaj, którzy reprezentują różne rodzaje buntu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gwiazdy-tvn-grupa-discovery-wystapily-w-uswiadamiajacym-projekcie-bunt,394568,artykul.html

Tych form sprzeciwu jest więcej, każdy z nas nosi go w sobie wobec spraw, z którymi się nie zgadza. Mamy prawo być buntownikami i zmieniać naszą rzeczywistość. To właśnie bunt daje nam moc sprawczą w walce o nas.

Serial "Bunt", który już 31 stycznia zagości na antenie TVN był inspiracją do stworzenia spotu, który ma na celu uświadomić nam, jak ważne jest to, by dzielić się z innymi naszymi problemami. By nie zamykać się na świat, który wciąż ewoluuje. Akcja społeczna zwraca uwagę, jak ważnym elementem jest zachowanie równowagii emocjonalnej. Razem możemy więcej.

"Bunt!" już od poniedziałku 31 stycznia o godz. 18:25 w TVN i Playerze

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Przez ponad dwa lata działalności zespół #FakeHunter zweryfikował 2 tys. fake newsów. Fałszywe informacje publikowane w sieci dotyczyły głównie tematyki: geopolitycznej, szczepionek, koronawirusa, telekomunikacji i finansów.
Johnny Depp i Amber Heard, czyli medialny konflikt dekady wart miliony
Od 11 kwietnia 2022 trwa najbardziej medialny proces sądowy ostatnich lat, w którym główne role grają Johnny Depp i Amber Heard. Gdy w maju 2016 roku ogłoszono rozpad ich małżeństwa, już wtedy prognozowano medialne perturbacje. Nikt się jednak nie spodziewał, że sześć lat później konflikt między Deppem a Heard nie znajdzie godnego zakończenia. Jak wynika z...
NielsenIQ, firma świadcząca usługi informacyjne na całym świecie, ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek NielsenIQ Activate, rozwiązania SaaS (oprogramowanie jako usługa), które umożliwia sprzedawcom detalicznym zwiększenie możliwości uzyskiwania przychodów dzięki mediom detalicznych i obszernej wiedzy na temat zachowań klientów, które aktywizują...
Zweryfikowany Nadawca, bezpłatna usługa Onet Poczty dla użytkowników biznesowych i instytucjonalnych, poprawiająca efektywność kampanii oraz bezpieczeństwo wysyłek, zyskała nowe funkcje. Wśród najważniejszych zmian znalazły się m.in.: możliwość konfiguracji zabezpieczeń dla domen, raporty i statystyki, prezentujące stan bezpieczeństwa domen i skuteczność...
W serwisie streamingowym CANAL+ online można zobaczyć wydarzenia sportowe oraz seriale i filmy w jakości 4K. Do oferty serwisu dołączono kanały CANAL+ 4K Ultra HD i Eleven Sports 1 4K oraz bibliotekę zawierającą seriale i filmy w najwyższej jakości obrazu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764