logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hamelin Polska podejmuje współpracę z agencją On Board Think Kong

  PR 12.04.2022, przeczytano 235 razy

Hamelin, właściciel marek zeszytów i przyborów szkolnych Oxford i Top2000 podpisuje umowę z agencją OBTK.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hamelin-polska-podejmuje-wspolprace-z-agencja-on-board-think-kong,395473,artykul.html

Nawiązana współpraca obejmuje prowadzenie komunikacji w kanałach social media dla obu marek. Dotyczy też działań reklamowych w serwisach Facebook, Instagram i TikTok, współpracy z influencerami, mediami. Zespół agencji jest odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie strategii promocji Oxford i Top2000 wśród głównych grup odbiorców produktów obu marek: młodzieży szkolnej, studentów i rodziców dzieci w wieku szkolnym. Wybór agencji On Board Think Kong jest wynikiem konkursu, umowa ma obowiązywać przez rok.

Hamelin jest francuską firmą rodzinną i europejskim liderem na rynku w dziedzinie produkcji artykułów szkolnych i biurowych. Wśród innowacyjnych rozwiązań Hamelin może pochwalić się wynalezieniem m.in. papieru Optic Paper i stworzeniem aplikacji SCRIBZEE umożliwiającej skanowanie notatek za pomocą urządzeń mobilnych zastosowana w zeszytach i notatnikach z możliwością przechowywania w chmurze. Produkty firmy obecne są w ponad 100 krajach.

Źródło: On Board Think Kong

www.obtk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rusza kampania reklamowa marki Tarczyński na Litwie
5 grudnia marka Tarczyński rozpoczyna intensywną kampanię reklamową na Litwie. Celem jest promocja kabanosów z linii Tarczyński Exclusive. Działania o ogólnokrajowym zasięgu obejmą główne stacje telewizyjne, reklamę online, media społecznościowe oraz dodatkowe ekspozycje w sklepach. Wybór rynku litewskiego nie jest przypadkowy. Firma Tarczyński obecna jest tam już od kilku...
„Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd” – świąteczna kampania OSM Piątnica
OSM Piątnica startuje z wizerunkową kampanią świąteczną. W dniach od 1 do 20 grudnia w największych stacjach telewizyjnych emitowana będzie bożonarodzeniowa reklama Piątnicy. W spocie powraca sympatyczna babcia Eugenia z życzeniami - „Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd!”.
Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych kanałów komunikacyjnych Żabka ze swoim przekazem o upraszczaniu codzienności i korzyściach z tego płynących trafia do milionów konsumentów. Tylko w pierwszym miesiącu od uruchomienia silna kampania 360 „Uwolnij swój czas” pozwoliła dotrzeć do różnych grup konsumenckich –...
Polscy artyści tworzą serię limitowanych kart podarunkowych dla Amazon.pl
Z okazji zbliżających się świąt polscy artyści, Andrzej Mleczko, Ptaszek Staszek i Nieładnie Rysuje, przygotowali grafiki do serii limitowanych kart podarunkowych dostępnych na Amazon.pl.
Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Radę Reklamy, poświęconą najważniejszym, aktualnym tematom, które kształtują rynek etycznej reklamy w Polsce. To pierwsza konferencja w Polsce, która podejmuje m.in. temat greenwashingu w reklamie i nieuczciwej reklamy środowiskowej. IAB Polska jest partnerem instytucjonalnym wydarzenia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764