logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hand Made dla Nowego Premium

  PR 03.04.2007, przeczytano 729 razy

W miniony weekend rozpoczęła się kampania reklamowa odświeżonej linii jogurtów Bakoma Premium. Kampania prowadzona jest w telewizji i radio. Kreację przygotowała agencja Hand Made.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hand-made-dla-nowego-premium,5359,artykul.html

Jogurty Premium to sztandarowa marka w portfolio Bakomy. Od początku bieżącego roku prowadzone zostały prace mające na celu odświeżenie zarówno szaty graficznej, jak i samego produktu. Efektem intensywnych działań na obu płaszczyznach jest nowe, ekskluzywne opakowanie Premium, którego nadruk wykonano na profesjonalnej folii sleeve.
Zasadniczej poprawie uległa również warstwa produktowa. Nowe Premium zostało stworzone w oparciu o badania konsumenckie, na podstawie których smak, aromat i konsystencja jogurtu zostały zmienione zgodnie z preferencjami konsumentów. Wszystkie smaki Premium wzbogacone zostały większą ilością owoców – obecnie jest ich 20% więcej. Nowe Premium pojawiło się w dystrybucji na początku marca.

Odświeżona wersja Premium będzie mocno komunikowana w telewizji. Kreacja spotu telewizyjnego zbudowana została wokół atrybutów Nowego Premium. Detale nowego opakowania, podkreślenie zwiększonej zawartości owoców oraz apetyczne ujęcia produktowe prowadzą komunikat do konkluzji zawartej w nowym sloganie Bakomy Premium – Premium wśród jogurtów. Autorem kreacji nowego spotu jest agencja Hand Made, która obsługuje markę Premium od jesieni ubiegłego roku. Film wyreżyserował Andrzej Sawczuk, a produkcję przeprowadziło ITI Film Studio.

Spoty Nowego Premium emitowane są z dużą intensywnością we wszystkich wiodących stacjach telewizyjnych (TVP1, TVP2, TVN, TVN7, Polsat, TV4). Kampania telewizyjna wspierana jest silną kampanią radiową (RMF, RMF MAX i Radiostacja) oraz nowymi materiałami POS. Media do kampanii Premium zakupił Macroscope OMD.

Nowe Premium to jedna z czterech kampanii telewizyjnych, przygotowanych przez Hand Made, które emitowane są obecnie w telewizji. Równolegle trwają komunikacje marek: Trachisept (preparat na gardło), Sidolux (środki do mycia i pielęgnacji podłóg), Satino (deser mleczny Bakomy).
Poza bieżącymi realizacjami Hand Made zdobyła w ostatnim czasie kilku nowych Klientów, m.in. Mieszko (marka Zozole), Woseba, Kucharek (przyprawa uniwersalna oraz zupy), Felix Polska (nowy produkt).

Źródło: Hand Made

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukarka sublimacyjna Mutoh RJ-900 XG – już kilkaset egzemplarzy pracuje w Polsce
„Dobre i tanie” w teorii nie istnieje, a jednak inżynierom japońskiej firmy Mutoh udało się zaprojektować drukarkę, która znajduje zastosowanie w startupach i potężnych fabrykach.
Pol’and’Rock Festival: Co się działo w Miasteczku Leszka?
Dobra muzyka, zabawa i pozytywni ludzie – taka była 25 edycja festiwalu Pol’and’Rock. W festiwalowym Miasteczku czekały liczne atrakcje, konkursy, koncerty oraz influencerzy z jego ekipy. Wspólna zabawa na Pol’and’Rock to tylko część działań realizowanych w ramach platformy Lech Music.
Leo Burnett dla Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski we współpracy z agencją Leo Burnett zaprasza do odwiedzenia przestrzeni, w której sztuka współczesna zaskakuje i wywołuje emocje oraz zachęca do aktywnego wyrażania swojego zdania. Od 1 sierpnia w prasie, Internecie i na ulicach Warszawy zobaczymy kreacje reklamowe zachęcające do złożenia wizyty w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek...
Żubr znika z etykiet… na rzecz zagrożonych gatunków
Żubr wystartował z wyjątkową akcją, której celem jest ochrona zagrożonych gatunków zwierząt. Aby uzmysłowić skalę zagrożenia, Żubr zniknie z puszek i butelek piwa, ustępując miejsca trzem gatunkom: wilkowi, rysiowi i sóweczce. Akcja prowadzona jest we współpracy z WWF, jedną z największych światowych organizacji zajmujących się ochroną...
Sony zdobywa rekordową liczbę nagród w konkursie Eisa 2019
Sony ogłosiło swój wielki sukces w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu organizowanego przez stowarzyszenie Expert Imaging and Sound Association (EISA). Firma zdobyła rekordową liczbę siedmiu nagród, w tym po raz pierwszy w kategorii „Innowacja w dziedzinie fotografii”. EISA zrzesza 55 specjalistycznych czasopism z 29 krajów z całego świata i cieszy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764