logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hand Made odświeża wizerunek marki Sidolux

  PR 04.10.2006, przeczytano 1031 razy

Rozpoczyna się telewizyjna kampania reklamowa marki Sidolux. Nowe spoty odświeżające wizerunek marki przygotowała agencja Hand Made, która budżet strategiczny i kreatywny Sidoluxu zdobyła w wyniku przetargu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hand-made-odswieza-wizerunek-marki-sidolux,4544,artykul.html

Trzy nowe 15-sekundowe spoty powstały na bazie materiałów z ubiegłorocznego filmu reklamowego Sidolux. Jednak ubiegłoroczna formuła ‘wiadomości’ przybrała zupełnie nowy charakter. W miejsce prezentera wiadomości pojawiły się nowe animacje 3D a całość zamknięta jest w konwencji retorycznych pytań do odbiorców. Wszystkie spoty wzmocnione zostały nową muzyką i ocieplone łagodną kolorystyką. „Nasze spoty komunikują nowy, przyjazny i nowoczesny wizerunek marki. Dzisiaj Sidolux to nie tylko sprawdzone i doceniane płyny do nabłyszczania ale nowatorskie, zaawansowane technologicznie produkty tworzone z myślą o tym, by maksymalnie ułatwiać życie naszym konsumentkom” – mówi Marcin Hulboj, dyrektor marketingu Lakma Strefa – producenta marki Sidolux.

Każdy z trzech nowych spotów reklamowych poświęcony jest odpowiednim atrybutom produktów Siodlux: nabłyszczaniu (płyny do nabłyszczania Sidolux), skuteczności mycia (płyny do mycia Sidolux z systemem Soda Power) oraz zapachowi (Mydło Marsylskie). „Precyzyjna komunikacja różnych atrybutów w trzech filmach reklamowych zdecydowanie ułatwi ich odbiór i wpłynie na skuteczniejsze dotarcie do naszej grupy docelowej” – mówi Tomasz Stasiła, brand manager marki Sidolux.

Produkcję spotów przeprowadził Garaż. Nowe elementy i animację 3D przygotował Platige Image. Media zakupił U2 Media. Kampania prowadzona będzie we wszystkich wiodących stacjach telewizyjnych do końca bieżącego roku.

Współpraca agencji Hand Made z Lakmą trwa od 2005 roku. Agencja przygotowała również ubiegłoroczny spot reklamowy dla marki Sidolux.

Źródło: Hand Made

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Aplikacje Samochodowe od A do Z po raz 26.
Od ponad 10 lat, z początkiem wiosennego sezonu aplikacyjnego, Atrium i Ikonos organizują warsztaty pt. „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. Łącznie w całym cyklu wzięło już udział ponad 1000 uczestników.
Wyróżnienie firmy Prograf SG w konkursie Fespa 2019
FESPA to najważniejsze wydarzenie branży reklamowej w Europie. Podczas tej imprezy najważniejsi gracze tego rynku prezentują swoje osiągnięcia w zakresie druku - technik i materiałów.
W związku z wątpliwościami natury etycznej, skierowanymi do Rady Etyki Public Relations przez Luizę Jurgiel-Żyłę, Prezeskę Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, REPR oświadcza, iż nie dysponuje faktograficzną wiedzą pozwalającą na wydanie opinii w sprawie publikacji książkowej pt. „Delfin. Mateusz Morawiecki”. Ze względu na jej specyfikę, dla podjęcia odpowiedniego...
„Piąty wymiar” – twórcza przestrzeń w CH Atrium Promenada
Agencja marketingowa Valkea we współpracy z Atrium Poland przygotowała kolejny innowacyjny projekt dla Atrium Promenada. Tym razem na terenie centrum handlowego powstała wyjątkowa przestrzeń twórcza pod nazwą „Piąty Wymiar”. Dzięki niej wszyscy odwiedzający mają od teraz możliwość wzięcia udziału w regularnych i bezpłatnych zajęciach rozwojowych oraz warsztatach...
Walk PR rozpoczął współpracę z Grupą Nosalowy. Do zadań agencji należeć będzie kompleksowa obsługa PR nowego hotelu Grupy – Nosalowy Park Hotel & SPA.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764