logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hand Made ponownie dla Sidoluxu

  PR 24.11.2008, przeczytano 879 razy

Agencja Hand Made przygotowała spoty reklamowe na potrzeby kampanii sponsoringowej marki Sidolux (Lakma Strefa).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hand-made-ponownie-dla-sidoluxu,8137,artykul.html

Sponsoring Sidoluxu obejmie dwie marki: płyny do mycia podłóg Sidolux oraz produkty do czyszczenia mebli Sidolux M. Na potrzeby kampanii Hand Made przygotowała dwa warianty billboardów sponsorskich. Billboardy emitowane będą do połowy grudnia przed wybranymi pozycjami programowymi w TVP, w tym m.in. przed serialem "Londyńczycy". Spoty sponsorskie wyprodukowane zostały przy współpracy z domem produkcyjnym Garaż. Media na potrzeby kampanii zakupił U2 Media.

Sponsoringowa kampania dla Sidoluxu, to kolejna realizacja ATL przygotowana dla tej marki przez agencję Hand Made. Współpraca między Lakmą (właścicielem marki Sidolux) a agencją trwa nieprzerwanie od 3 lat.

Źródło: Hand Made

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

180heartbeats + Jung v Matt autorką cyfrowego kumpla do grilla dla Szwajcarów
Agencja reklamowa 180heartbeats + Jung v Matt we współpracy Jung v Matt/ Limmat w Zurychu przygotowała apkę Grill-Buddy dla grillitarian. Z jej pomocą Migros, największa sieć w Szwajcarii chce dotrzeć do miłośników dań z rusztu i zachęcić ich do grillowania i rozmów na ten temat.
Farby Beckers z kampanią radiową wokół konkursu
Ruszyła ogólnopolska kampania radiowa wokół konkursu marki farb Beckers „Pokaż barwy Twoich emocji”. Spoty promujące akcję będą emitowane w największych stacjach radiowych w Polsce, m.in. w RMF i Radio Zet. Konkurs wspierają działania BTL, a także aktywności w kanałach social media oraz na portalach internetowych. Zakupem mediów zajął się dom...
Wyszukiwarka KAYAK.pl przedstawia nową odsłonę swojej kampanii reklamowej w Polsce. W ramach promocji marki 17 lipca w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych rozpoczęła się emisja nowych spotów, która potrwa do końca września.
Agencja Peppermint rozszerzyła współpracę z Nowy Adres S.A. Zespół Peppermint odpowiada za wsparcie targów MoneyDays.
Yieldbird dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Yieldbird – firma specjalizująca się zwiększaniu przychodów z reklam w modelu programmatic.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764