logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hand Made ponownie dla Sidoluxu

  PR 24.11.2008, przeczytano 877 razy

Agencja Hand Made przygotowała spoty reklamowe na potrzeby kampanii sponsoringowej marki Sidolux (Lakma Strefa).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hand-made-ponownie-dla-sidoluxu,8137,artykul.html

Sponsoring Sidoluxu obejmie dwie marki: płyny do mycia podłóg Sidolux oraz produkty do czyszczenia mebli Sidolux M. Na potrzeby kampanii Hand Made przygotowała dwa warianty billboardów sponsorskich. Billboardy emitowane będą do połowy grudnia przed wybranymi pozycjami programowymi w TVP, w tym m.in. przed serialem "Londyńczycy". Spoty sponsorskie wyprodukowane zostały przy współpracy z domem produkcyjnym Garaż. Media na potrzeby kampanii zakupił U2 Media.

Sponsoringowa kampania dla Sidoluxu, to kolejna realizacja ATL przygotowana dla tej marki przez agencję Hand Made. Współpraca między Lakmą (właścicielem marki Sidolux) a agencją trwa nieprzerwanie od 3 lat.

Źródło: Hand Made

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe oznakowanie polskich radiowozów: Jak i kiedy?
Podczas zakończonych niedawno targów wyposażenia służb Europoltech policja zaprezentowała koncepcję nowego oznakowania radiowozów. Prace prowadzone są w ramach projektu badawczego mającego na celu poprawę widoczności pojazdów i zwiększenie bezpieczeństwa funkcjonariuszy oraz pozostałych uczestników ruchu. Analizą objęte są 4 pojazdy reprezentujące główne rodzaje sprzętu...
Znamy prelegentów konferencji Marketing Mix
19 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa odwiedzający będą mogli skorzystać z otwartej formuły konferencji. Jedyne co trzeba będzie zrobić, aby wziąć w niej udział to bezpłatnie zarejestrować się na stronie www.marketingmix.com.pl, ale uwaga, ilość miejsc jest ograniczona i przeznaczona dla osób pracujących w branży...
Prawdziwie o PR – PR Silesia Day w Katowicach
Z okazji 25-lecia Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz 20-lecia studenckiego Międzywydziałowego Stowarzyszenia Dziennikarzy MOSTY organizowana jest konferencja dla specjalistów i pasjonatów branży PR. Śląski Oddział PSPR oraz MOSTY zamierzają przy tej okazji podpisać porozumienie o współpracy.
Carlsberg zmienił się dla fanów Liverpool FC
Z okazji rocznicy zmiany barw klubowych Liverpool FC na czerwony, marka Carlsberg także zmienia barwy i wprowadza limitowaną edycję piwa Carlsberg Red Barley, specjalnie uwarzonego dla fanów klubu.
Do przetargu na agencję wspierającą działania promocyjne Banku Gospodarstwa Krajowego stanęło 13 agencji. Wygrała agencja reklamowa DSK i to ona będzie pracowała dla banku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764