logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hand Made w mediach społecznościowych dla Wiejskich Ziemniaczków

  PR 08.03.2024, przeczytano 415 razy
ilustracjastrzałka

Agencja reklamowa Hand Made wygrała przetarg i zajmie się obsługą kanałów społecznościowych marki Wiejskie Ziemniaczki z portfolio Lorenz.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hand-made-w-mediach-spolecznosciowych-dla-wiejskich-ziemniaczkow,403376,artykul.html

Celem współpracy jest odświeżenie komunikacji i wizerunku marki w mediach społecznościowych. Jedno z zadań to dotarcie do szerszej grupy odbiorców. Działania obejmą przygotowanie nowych kreacji, promocję i moderację treści, przeprowadzenie aktywacji konsumenckich oraz dedykowaną sesję zdjęciową.

Produkty marki Wiejskie Ziemniaczki wpisują się w polskie zamiłowanie do lokalnych smaków. Marka chce trafić do młodszej grupy, która inaczej rozumie swojskość, naturalność i autentyczność - niekoniecznie już przez pryzmat wakacji na wsi. Dlatego odświeżamy te znaczenia i wprowadzamy silne akcenty społecznej odpowiedzialności za ekologię i zdrowie.

Karolina Bargenda, Strategy Manager w Hand Made

To nie pierwsza współpraca na linii Hand Made - Lorenz. Agencja od 3 lat dba o komunikację SoMe marki Curly oraz przygotowała kampanię aktywacyjną w kanałach digitalowych dla wspólnego projektu marek NicNac’s i Crunchips.

Źródło: Hand Made

hand-made.pl

Dodatkowe informacje:

Wiejskie Ziemniaczki od Lorenz to marka, która na polskim rynku oferuje znane i swojskie smaki - jak kultowe Masło z solą czy Koperek - odwołując się do polskiego sentymentu.

Hand Made od 18 lat projektuje mądre rozwiązania marketingowe we wszystkich kluczowych kanałach. Agencja zapewnia wsparcie strategiczne, kreatywne i produkcyjne w zakresie obsługi full service. Efektywność Hand Made potwierdzają nagrody, raporty branżowe i oceny klientów - w tym czterokrotne wyróżnienie spośród najlepszych polskich agencji reklamowych w raporcie Media & Marketing Polska.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Biuro Coca-Cola HBC w Warszawie projektu Bit Creative
Biuro firmy Coca-Cola HBC w warszawskim budynku Business Garden rozlokowane zostało na 3 piętrach o łącznej powierzchni 5,5 tys. mkw. Inwestorowi zależało by było ono nie tylko funkcjonalne i dopasowane do stylu pracy korporacji, ale też zaprojektowane zgodnie z brandbookiem firmy. Do współpracy przy projekcie wnętrza zaprosili więc architektów...
Projekt „Fokus na Allure” w kampanii Peugeot E-3008
Agencja Leo Burnett Warszawa na zlecenie marki Peugeot zrealizowała projekt wokół kampanii wprowadzającej na rynek nowego elektrycznego SUV-a typu fastback „Next-Level” – Peugeot E-3008. Innowacyjny model promuje wirtualna galeria, prezentująca wynik współpracy marki Peugeot z wybitnymi fotografami.
Marka Tygryski stawia na multibranding
W poszukiwaniu jeszcze bardziej atrakcyjnych rozwiązań dla swoich Klientów, marka Tygryski specjalnie dla sieci sklepów Lidl przygotowała coś wyjątkowego! W ramach akcji multibrandingu razem z Grupą JuraPark, Tygryski o smaku toffi i miód malina pojawiły się na sklepowych półkach w nowych, większych opakowaniach. Lecz to nie wszystko… W...
Warszawski Maraton Fotograficzny. Ruszyły zapisy do 5. edycji
Kolejna odsłona Warszawskiego Maratonu Fotograficznego organizowanego przez Green Caffè Nero odbędzie się 14 września 2024 roku. Uczestnicy będą mieli do wykonania 8 zdjęć w 8 godzin, a tematykę tegorocznego konkursu poznają dopiero podczas startu. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pasjonatów fotografii – zarówno amatorów i debiutantów,...
FoodCare na dłużej z Betclic 1 Liga
Foodcare przedłuża współpracę z Betclic 1 Liga. W ramach współpracy piłkarze pierwszoligowych klubów będą korzystać z wody Ostromecko oraz napojów izotonicznych 4MOVE. Marki z portfolio firmy będą obecne na stadionach oraz w kanałach digitalowych rozgrywek.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764