logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hand Made z aktywacją w stylu party animal dla Nicnac’s

  PR 21.09.2023, przeczytano 413 razy
ilustracja

Agencja Hand Made odpowiada za organizację kampanii aktywacyjnej w kanałach digitalowych, opartej na wspólnym projekcie marek NicNac’s i Crunchips.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hand-made-z-aktywacja-w-stylu-party-animal-dla-nicnac%E2%80%99s,401441,artykul.html

Zakres współpracy objął stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej oraz idei kreatywnej kampanii powiązanej z wypuszczeniem nowego smaku NicNacs’ów - Crunchips Chakalaka. Motywem przewodnim jest koncepcja Party Animal, która nie tylko podbija motyw imprezowania (charakterystyczny dla marki Crunchips), ale dodatkowo zgrabnie nawiązuje do zwierzęcego patternu z limitowanej paczki NicNac’s. W efekcie Hand Made stworzyła wyróżniający się, osadzony w imprezowym klimacie branding.

Główną oś kampanii stanowi konkurs konsumencki z tematycznymi nagrodami. Agencja stworzyła w Post Stickerze quiz, w którym można sprawdzić, jakim jest się typem imprezowego zwierzaka oraz… nagrać jego odgłos! To ukłon w stronę tych, którzy na co dzień korzystają z głosówek. Jak pokazują badania, aż dla ⅓ generacji Z jest to najszybsza forma komunikacji. Dodatkowym elementem kampanii są również dedykowane playlisty na platformie Spotify - dopasowane klimatem do każdego Party Animal.

Akcja promowana jest w mediach społecznościowych oraz z wykorzystaniem influencerów.

Źródło: Hand Made

www.hand-made.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life
Celem najnowszej kampanii „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik” jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest około 400 wysokiej jakości artykułów w atrakcyjnej cenie. Cykl składa się z ośmiu odcinków, które co miesiąc będą pojawiały się na kanale Youtube, dedykowanej stronie...
Familijne w nowych opakowaniach
Familijne odświeżają wizerunek całej linii najpopularniejszych wafli rodzinnych w Polsce. Marka stawia na minimalizm i nowoczesny wygląd, przemawiający do współczesnych konsumentów. Asortyment w udoskonalonych opakowaniach sukcesywnie trafia do punktów sprzedaży, zastępując produkty z dotychczasowym designem. 
Grillowanie jest jednym z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu przez Polaków w okresie wiosenno-letnim. Darchem Cosmetics Sp. z o.o., polski producent chemii gospodarczej, a także produktów grillowych pod marką Flambit, rozpoczyna akcję wizerunkową Główny Operator Grilla. Inicjatywa ma docenić osoby, które operują rusztem podczas biesiadowania w gronie przyjaciół...
Chrupki Curly z nowym smakiem wsparte kampanią
Orzechowy smak z nutą karmelu, opakowanie zaskakujące konsumentów fioletowym kolorem, niesmażone i wegetariańskie – takie są nowe chrupki Curly Słony Karmel od Lorenz, które można już znaleźć na sklepowych półkach. Wprowadzenie produktu na rynek będzie wsparte szeroką kampanią marketingową. 
Żabka rozgrzewa kampanią „Weź to na gorąco!”
Na miłośników szybkiego i smacznego jedzenia poza domem czeka prawdziwa rewolucja. 22 maja br. Żabka ruszyła z kampanią „Weź to na gorąco!”, której jednym z kluczowych założeń jest zaprezentowanie szerokiej oferty przekąsek na gorąco PROSTO z PIECA, potocznie nazywanej street foodem. Kampania obejmuje czołowe stacje telewizyjne i radiowe, kina, nośniki w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764