GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Gdańsk: Handlowiec

18.12.2017
Oferta ważna do:08.01.2018 godz. 09:00
Odsłon: 1059

Opis stanowiska :
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, pozyskiwanie nowych klientów zarówno na rynku Polskim jak i Europejskim, ofertowanie, raportowanie .

Oferujemy :
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę w formie działalności gospodarczej
-Atrakcyjny system wynagradzania: stałą podstawę i motywującą prowizję
-Dużą samodzielność w działaniu, możliwość realizacji własnych pomysłów
-Kurs języka Angielskiego
-Niezbędne narzędzia pracy : samochód osobowy, laptop, telefon

Wymagamy :
-Zorientowania na osiąganie celów sprzedażowych
-Motywacji do osiągania sukcesów zawodowych
-Wysokiej kultury osobistej
-Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z sektora B2B
-Wykształcenia minimum średniego
-Gotowości do sporadycznych wyjazdów służbowych
-Doświadczenie w firmie o podobnym profilu i znajomość branży będzie dodatkowym atutem.

Jeżeli jesteś zainteresowany i spełniasz wymagania - zapraszamy do przesłania CV na adres : praca@bluejet.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli wraz z podpisem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. 2002r. Nr 101 poz. 926).

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/handlowiec%2C-gdansk,69956,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
brak ikonki
Ofertę złożył: Bluejet-biuro
Bluejet Sp. z o.o.
Kontakt: Konrad Dziewanowski

e-mail: biuro@bluejet.pl

Konto Bluejet-biuro nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764