cały kraj: Handlowiec / Dyrektor handlowy

20.04.2017
Wynagrodzenie: 8 000,00 zł
Oferta ważna do:20.06.2017 godz. 08:30
Odsłon: 735

Dla naszego Klienta dynamicznie rozwijającej się firmy, zajmującej się sprzedażą maszyn poligraficznych do postpressu oraz artykułów poligraficznych, poszukujemy:

DYREKTORA HANDLOWEGO

Obowiązki służbowe:
-zarządzanie działem sprzedażowym
-budowanie pozycji firmy na lokalnym rynku
-sprzedaż produktów firmy (wyznaczanie i realizacja planów sprzedażowych)
-przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy
-utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi i nawiązywanie kontaktów z -potencjalnymi klientami (pozyskiwanie nowych klientów)
-monitorowanie rynku poligraficznego
-realizacja działań marketingowych i promocyjnych

Wymagania:
-biegła znajomość branży poligraficznej oraz dobra orientacja w sytuacji na rynku poligraficznym
-doświadczenie w zarządzaniu zespołem
-doświadczenie w sprzedaży B2B
-znajomość technik sprzedaży w tym znajomość zagadnień dotyczących marketingu i promocji produktów
-czynne prawo jazdy kategorii B
-gotowość do częstych wyjazdów służbowych: krajowych i zagranicznych
-znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w prężnym i profesjonalnym zespole
-atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione m.in. od wyników sprzedaży)
-w pełni wyposażone stanowisko pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
-możliwość pracy zdalnej

Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/handlowiec---dyrektor-handlowy%2C-caly-kraj,67396,ogloszenie.html

Ofertę złożył: kosekkosek
Telefon: 502770995
Kontakt: Jagoda
Kraków, ulb.Balicka 43, 30-149 Kraków
e-mail: info@kosek.edu.pl

Konto kosekkosek nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.