logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hanna Dworak awansowała w agencji Enyo

  PR 16.04.2024, przeczytano 462 razy
ilustracja

Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo – obecnie jako Senior Project Manager zarządza 8-osobowym zespołem. W Enyo pracuje od roku, do tej pory na stanowisku Project Manager. Jednym z jej pierwszych zadań w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme - Igę Świątek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hanna-dworak-awansowala-w-agencji-enyo,403869,artykul.html

Hanna ma bogate doświadczenie produkcyjne w Polsce oraz za granicą, zdobyte między innymi w Papaya Films, Flying Digital Content oraz Szut Szut Studio. Wcześniej pracowała również jako redaktorka w TVN (Grupa Discovery).

W Enyo objęła początkowo stanowisko Project Managerki, a obecnie jako Senior Project Manager prowadzi 8-osobowy zespół, działający w obszarze produkcji, eventów oraz logistyki. Na co dzień zajmuje się również tworzeniem ofert przetargowych, koncepcji strategicznych oraz projektami z zakresu digital marketingu. Działa również w agencyjnym „zespole do zadań specjalnych”, w którym eksperci Enyo z różnych dziedzin wspólnie poszukują niestandardowych rozwiązań kreatywnych, na potrzeby obsługiwanych przez agencję klientów.

Jednym z pierwszych zadań Hanny Dworak w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme - Igę Świątek. Najlepsza tenisistka świata została właśnie pierwszą polską ambasadorką francuskiej marki oraz pierwszą w historii sportowczynią współpracującą z Lancôme w roli ambasadorki.

Hanna Dworak jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek: Socjologia stosowana i antropologia społeczna).

Enyo od początku roku ma w swoim portfolio marki z 3 dywizji L’Oréal.

Źródło: Enyo

Dodatkowe informacje:

Enyo to agencja full circle wyspecjalizowana w obszarach takich jak: strategia, brand identity, digital, brand advocacy, influencer marketing, PR, eventy, BTL / POS, design. Istnieje od 2008 roku, a w gronie jej klientów znalazły się m.in. marki: CEDC, L’Oréal, Lavazza, Lotnisko Warszawa-Modlin, Novo Nordisk, Philips, USP Zdrowie, Urząd Lotnictwa Cywilnego, Worwo, Warta. Od września 2023 r. Enyo jest członkiem IAB Polska.

Agencja korzysta ze strategicznego podejścia wspieranego badaniami i danymi, aby skupić się na kluczowych wskaźnikach efektywności (KPI) swoich klientów, a jednocześnie koncentruje się na tworzeniu kreatywnej komunikacji, zapadającej w pamięć i oddziałującej na emocje.

Zespół Enyo powiększył się w ciągu ostatnich 2 lat ponad dwukrotnie i liczy obecnie ponad 80 osób.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany na czele Agencji Kreacji Filmu i Serialu Telewizji Polskiej
Telewizja Polska S.A. w likwidacji zmienia model funkcjonowania Agencji Kreacji Filmu i Serialu. Zmianie ulegnie m.in. proces zamawiania, budżetowania oraz nadzoru nad produkcją filmów i seriali. Zlikwidowane zostanie również stanowisko jednego z wicedyrektorów.
Paulina Chylewska wraca do TVP
Paulina Chylewska – znana i lubiana dziennikarka i prezenterka po siedmiu latach wraca do TVP. Na antenie TVP1 zobaczymy ją już 31 maja. Gwiazda otworzy i poprowadzi pierwszy dzień 61. Krajowego Festiwalu  Polskiej Piosenki, a w najbliższym czasie będzie pracować przy dwóch najważniejszych imprezach sportowych TVP: Euro 2024 oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w...
Monika Młynarczyk dyrektorem marketingu w firmie Wiśniowski
Od 1 kwietnia stanowisko dyrektora marketingu w firmie WIŚNIOWSKI objęła Monika Młynarczyk, awansując w ramach zmian w wewnętrznej strukturze.
Ewelina Puławska dyrektor zarządzającą Good One PR
W maju br. Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska objęła rolę Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764