logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Havas Creative Group startuje ze Zwierzozbiórką

  PR 15.03.2023, przeczytano 256 razy
ilustracja

Od wielu lat Polska boryka się z problemem porzuconych zwierząt, które znajdują wsparcie w lokalnych schroniskach. Jednak coraz częściej przepełnione przytułki nie są w stanie same zapewnić odpowiedniej opieki bezdomnym czworonogom. Dlatego Havas Creative Group wspólnie z Fundacją Viva! rozpoczyna inicjatywę pt. „Zwierzozbiórka”, w której pracownicy postanowili przekazać swoje talenty na licytacje. 15 marca wystartowało 9 aukcji, w których można licytować m.in. treningi, dzieła artystyczne, sesję zdjęciową, udział w podcaście, przewodnik, grę terenową, a nawet lekcję fizyki dla opornych! Havasowe talenty są do zdobycia na platformie Allegro. Cały zysk z licytacji zostanie przekazany na wsparcie Schroniska w Korabiewicach. Akcja pro-bono będzie trwała do 22 kwietnia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/havas-creative-group-startuje-ze-zwierzozbiorka,399307,artykul.html

Według sondaży1 ponad połowa Polaków (52%) ma zwierzęta domowe. Wraz z początkiem pandemii, wiele osób przygarnęło do swojego domu czworonożnych członków rodziny. Niestety czasy, w których właściciele mogli poświęcić im 100% swojej uwagi, a ich sytuacja finansowa była stabilniejsza, zmieniły się w ciągu ostatnich dwóch lat, przez co zwierzęta nierzadko straciły swój dotychczasowy dom.

Jednym z miejsc, do którego trafiają porzucone zwierzęta, jest schronisko w Korabiewicach, podlegające pod Fundację Viva! Akcja Dla Zwierząt. Zapewnienie podopiecznym odpowiednich warunków do życia, walka o poprawienie ich losu, prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii propagujących etyczne traktowanie zwierząt, to wspólne cele obydwu organizacji. Aby schronisko mogło dalej pomagać, potrzebne jest wsparcie finansowe.

Schronisko jest azylem dla 600 zwierząt, które wymagają wyspecjalizowanej opieki. Pracownicy i wolontariusze realizują potrzeby zwierząt we własnym zakresie, a miesięczne koszty to aż 200 tysięcy złotych. Sytuacja schroniska jest bardzo trudna, ponieważ utrzymuje się wyłącznie dzięki wpłatom rzeczowym i finansowym darczyńców.

- Naszą ambicją w Havas jest tworzenie rozwiązań, które mogą wnieść, pozytywną i przede wszystkim, znaczącą zmianę w życiu marek i konsumentów. Chęć pomocy zwierzętom wyraża nie tylko nasze zaangażowanie społeczne. Jest też szansa na zmianę, która niesie lepsze warunki życia dla zwierząt. Dlatego bardzo gorąco zachęcamy wszystkich do dołączenia do licytacji, na którą talenty przekazali pracownicy Havas Creative Group. Mamy nadzieję, że zbiórka przyniesie jak najwięcej funduszy, dzięki którym, takie miejsca jak Schronisko w Korabiewicach, będą mogły dalej nieść pomoc bezdomnym czworonogom. Mamy również nadzieję, że nasza inicjatywa zainspiruje więcej osób i firm do pomagania. – mówi Dorota Mazur, CEO Havas Creative Group

Akcja rozpoczyna się 15 marca i potrwa do 22 kwietnia. Oferty, które można wylicytować, umieszczone są na portalu Allegro na profilu Fundacji Viva! Cały dochód z akcji zostanie przekazany do Schroniska w Korabiewicach. Do Zwierzozbiórki może dołączyć każdy, poprzez udostępnianie i branie udziału w licytacjach.

Źródło: Havas Creative Group

www.havas.pl

Dodatkowe informacje:

1 Badanie przeprowadził Kantar Public w terminie 7- 13 kwietnia 2017 roku, na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1067 mieszkańców Polski, w wieku co najmniej 15 lat.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
Good One to nowa firm, która przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.
Marka Krispol Partnerem kanału Youtube „Pomysł na Dom”
O tym, że Polacy są wielkimi miłośnikami mediów społecznościowych nie trzeba nikogo przekonywać. Przemawia za tym fakt, że większość z nich nie wyobraża sobie dnia bez chwili poświęconej na przeglądnie Facebooka, Instagrama czy YouTube’a. Media społecznościowe pozwalają wypełnić wolny czas oraz są źródłem ciekawego i wartościowego contentu. Właśnie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764