logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Havas PR dla nowych klientów z sektora ubezpieczeń

  PR 24.10.2012, przeczytano 539 razy

Agencja Havas PR odpowiada za działania public relations związane z wejściem na polski rynek towarzystwa ubezpieczeń na życie Prudential. Grono klientów finansowych agencji powiększa również Polska Izba Ubezpieczeń (PIU), organizacja samorządu branżowego reprezentująca wszystkie zakłady ubezpieczeń działające w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/havas-pr-dla-nowych-klientow-z-sektora-ubezpieczen,17031,artykul.html

Ponowne rozpoczęcie działalności towarzystwa ubezpieczeń Prudential w Polsce to jedno z największych wydarzeń w tej branży w bieżącym roku. Ubezpieczyciel po 70 latach nieobecności zdecydował się na powrót do Polski. Obsługująca już ponad 26 milionów klientów w krajach Azji, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii firma zainwestuje w Polsce przeszło 150 mln złotych. Agencja Havas PR prowadzi kompleksową obsługę PR Prudential Polska, odpowiadając m.in. za wprowadzenie marki na rynek, strategiczne doradztwo komunikacyjne oraz relacje z mediami. Współpraca została nawiązana w wyniku przetargu. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

W ostatnim czasie agencja zaczęła świadczyć także usługi doradcze w zakresie public relations Polskiej Izbie Ubezpieczeń. Współpraca obejmuje m.in. doradztwo i realizację działań w zakresie relacji z mediami oraz wsparcie w obszarze edukacji ubezpieczeniowej prowadzonej przez PIU.

Pracami dedykowanych zespołów obsługujących klientów z sektora finansowego kieruje Alicja Górka, Consulting Director, Havas PR Warsaw.

Źródło: Havas PR

www.havasworldwide.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764