WIADOMOŚCI

Havas PR nagrodzony w konkursie Złotych Spinaczy

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 05.12.2017, przeczytano 231 razy
ilustracjastrzałka
Havas PR nagrodzony w konkursie Złotych Spinaczy

Związek Firm Public Relations po raz 15. ogłosił laureatów najważniejszego konkursu w polskiej branży PR ― Złotych Spinaczy. Agencja Havas PR otrzymała aż 6 statuetek, w tym 2 złota, 2 srebra, brąz oraz Nagrodę Publiczności.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/havas-pr-nagrodzony-w-konkursie-zlotych-spinaczy,34731,artykul.html

W ramach kategorii głównych nominowane były działania dla CANAL+ oraz Semilac. W kategorii „Launch produktu, usługi lub firmy” rywalizowały aż dwa projekty Havas PR: premiera serialu kryminalnego “BELFER” (najchętniej oglądanego przez Polaków serialu w historii CANAL+), za którą agencja otrzymała złoto oraz launch produktu Semilac SPA for Men ― kompleksowej linii do regeneracji i pielęgnacji paznokci stworzonej z myślą o mężczyznach, nagrodzony brązem. Działania wokół serialu „BELFER” otrzymały także złoto w kategorii Media Relations.

Zarówno współpraca Havas PR z Semilac, jak i z CANAL+ zostały dostrzeżone w kategoriach sektorowych. Promocja linii Semilac SPA for Men uzyskała srebro w kategorii „Uroda, higiena i wellness”, a premiera serialu “BELFER” srebro w kategorii „Kultura i media”.

Po raz pierwszy w historii konkursu przyznano Nagrodę Publiczności, która trafiła do Havas PR za premierę serialu “BELFER”.

Pełna lista laureatów jest dostępna na stronie Złotych Spinaczy: www.zlotespinacze.pl

Źródło: Havas PR

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
poniedziałek 18.12.2017, 136 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone