logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Heisslufttechnik z pokazami i warsztatami zgrzewarek na Festiwaldruku.pl

  PR 03.09.2018, przeczytano 286 razy
ilustracjastrzałka

Firma Heisslufttechnik podczas tegorocznej edycji targów FestiwalDruku zaprezentuje i przeprowadzi warsztaty z aż czerech urządzeń. Na stoisku H1 będzie można zobaczyć i samemu przetestować  urządzenia przeznaczone do zgrzewania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/heisslufttechnik-z-pokazami-i-warsztatami-zgrzewarek-na-festiwaldruku.pl,37775,artykul.html

Firma zaprezentuje maszyny:

  • Variant T1 – najszybsza zgrzewarka do tkanin termoplastycznych w szczególności banerów oraz  siatek mesh (do 18 m/min.) Jako jedyne urządzenie posiada możliwość rozbudowy do zgrzewania taśm powlekanych PVC 50 mm z uchwytem 15 mm.
  • Uniplan E – Lekki i poręczny, profesjonalny automat do zgrzewania banerów, siatek mesh oraz innych termoplastycznych tkanin technicznych. Na warsztatach uczestnicy skupią uwagę głównie na poprawnym zgrzewaniu krawędzi w banerach.
  • Hemtek ST – Zgrzewarka szyta na miarę, idealne rozwiązanie do zgrzewania banerów, siatek mesh i plandek. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i precyzja a mamy do dyspozycji ograniczoną przestrzeń. Na tegorocznej edycji warsztatów zostanie pokazany proces wgrzewania linek.
  • Seamtek 900 AT – Przemysłowa, wielofunkcyjna zgrzewarka stacjonarna do obróbki termoplastycznych tkanin technicznych (wydruki wielkoformatowe, materiały powlekane i laminowane tkaniny techniczne, membrany wodo-i gazoszczelne itd.). Na warsztatach będą pokazane etapy zgrzewania wyrobów gazoszczelnych.

FestiwalDruku.pl odbywa się w dniach 12-13 września br. w EXPO XXI w Warszawie.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających targi: TUTAJ

Źródło: OOH magazine

OOH magazine

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TFP Grafika – innowacyjność w druku 3D – pozwól się zaskoczyć
Producent display’ów, opakowań i materiałów POS zaprezentuje się premierowo na FestiwalMarketingu.pl z nowoczesną drukarką 3D MassiVit 1800 PRO - pionierskim rozwiązaniem druku wielkoformatowego 3D dla komunikacji wizualnej.
Kampania społeczna „Od początku”
66% Polaków jako główną przyczynę aborcji postrzega brak wsparcia kobiet w ich najbliższym otoczeniu wynika z badań Fundacji CitizenGO, która rozpoczyna nową ogólnopolską kampanię społeczną pod hasłem: “Od początku”.
A digital na to: KFC
Dziś nasi eksperci zespołu digital na warsztat wzięli wirtualnego influencera KFC - Colonela Sandersa.
Włodzimierz Schmidt ponownie wybrany na Prezesa Zarządu IAB Europe
Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, został ponownie wybrany na stanowisko Prezesa Zarządu IAB Europe – europejskiej organizacji, która skupia swoje działania wokół rozwoju reklamy cyfrowej i edukacji rynku w zakresie potencjału tego sektora. Będzie kierował pracami organizacji do 2021 roku.Włodzimierz...
PGE sponsoruje Zofię Klepacką, multimedalistkę windsurfingu, od 2012 r. i ceni jej sukcesy sportowe. PGE jest sponsorem sportowca, a opinie Zofii Klepackiej są jej opiniami prywatnymi, dlatego – w odniesieniu do spekulacji medialnych – spółka informuje, że nie podejmowała działań mających na celu ograniczenie aktywności medialnej Zofii Klepackiej.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764