logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Heisslufttechnik z pokazami i warsztatami zgrzewarek na Festiwaldruku.pl

  PR 03.09.2018, przeczytano 271 razy
ilustracjastrzałka

Firma Heisslufttechnik podczas tegorocznej edycji targów FestiwalDruku zaprezentuje i przeprowadzi warsztaty z aż czerech urządzeń. Na stoisku H1 będzie można zobaczyć i samemu przetestować  urządzenia przeznaczone do zgrzewania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/heisslufttechnik-z-pokazami-i-warsztatami-zgrzewarek-na-festiwaldruku.pl,37775,artykul.html

Firma zaprezentuje maszyny:

  • Variant T1 – najszybsza zgrzewarka do tkanin termoplastycznych w szczególności banerów oraz  siatek mesh (do 18 m/min.) Jako jedyne urządzenie posiada możliwość rozbudowy do zgrzewania taśm powlekanych PVC 50 mm z uchwytem 15 mm.
  • Uniplan E – Lekki i poręczny, profesjonalny automat do zgrzewania banerów, siatek mesh oraz innych termoplastycznych tkanin technicznych. Na warsztatach uczestnicy skupią uwagę głównie na poprawnym zgrzewaniu krawędzi w banerach.
  • Hemtek ST – Zgrzewarka szyta na miarę, idealne rozwiązanie do zgrzewania banerów, siatek mesh i plandek. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i precyzja a mamy do dyspozycji ograniczoną przestrzeń. Na tegorocznej edycji warsztatów zostanie pokazany proces wgrzewania linek.
  • Seamtek 900 AT – Przemysłowa, wielofunkcyjna zgrzewarka stacjonarna do obróbki termoplastycznych tkanin technicznych (wydruki wielkoformatowe, materiały powlekane i laminowane tkaniny techniczne, membrany wodo-i gazoszczelne itd.). Na warsztatach będą pokazane etapy zgrzewania wyrobów gazoszczelnych.

FestiwalDruku.pl odbywa się w dniach 12-13 września br. w EXPO XXI w Warszawie.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających targi: TUTAJ

Źródło: OOH magazine

OOH magazine

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764