logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Henkakuverse motywem stoiska Ricoh na targach drupa 2024

  PR 13.03.2024, przeczytano 757 razy
ilustracjastrzałka

Odwiedzający stoisko Ricoh na targach drupa 2024 zostaną zaproszeni do zapoznania się z HENKAKUVERSE - wirtualnym środowiskiem, w którym będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób można wykorzystać wiodące technologie Ricoh z korzyścią dla ich procesów druku produkcyjnego. Stoisko Ricoh będzie znajdować się w hali 8a w Messe Düsseldorf w Niemczech w dniach 28 maja - 7 czerwca.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/henkakuverse-motywem-stoiska-ricoh-na-targach-drupa-2024,403447,artykul.html

Goście targów będą mogli zapoznać się z wieloma nowymi technologiami, które nie były dotąd prezentowane publicznie w Europie, w tym z modelem RICOH Pro Z75 B2. To pierwszy cyfrowy system na papier cięty formatu B2 z automatycznym dupleksem, wykorzystujący atrament wodny. Przyspiesza przejście z druku offsetowego na cyfrowy, zapewniaja wysoką jakość druku, krótszy czas realizacji i zmniejszone koszty eksploatacji.

Obecny będzie również nowy rolowy system atramentowy RICOH Pro VC80000. Dzięki możliwościom sztucznej inteligencji, nowej generacji głowic z kontrolą temperatury i wysokiemu poziomowi integracji z systemami do wykańczania w linii, umożliwia drukarniom wzrost wydajności o 50% w porównaniu z modelami poprzedniej generacji.

Inna prezentowana nowość, kolorowy system produkcyjny na papier cięty RICOH Pro C9500 o prędkości druku 135 str./min umożliwia drukarniom rozszerzenie strumieni przychodów i zwiększenie wydajności operacyjnej dzięki automatyzacji. Uzupełnieniem oferty będzie najnowsza zwinna, wszechstronna, elastyczna i responsywna kolorowa maszyna arkuszowa RICOH Pro C7500, wyposażona w dodatkową piątą stację na tonery specjalne.

Goście stoiska będą mogli zapoznać się także z najnowszą generacją głowic drukujących Ricoh i szeregiem rozwiązań programowych, które koncentrują się w szczególności na automatyzacji przepływu pracy, takich jak RICOH TotalFlow Producer, RICOH Supervisor, FusionPro i RICOH Auto Color Adjuster. Odwiedzający będą mogli również dowiedzieć się więcej o ofercie usług doradczych Ricoh Professional Services, w tym z dostępnym szerokim wsparciem w zakresie zarządzania kolorami.

Aby pobudzić kreatywność oraz rozpalić wyobraźnię, strefa HENKAKUVERSE zostanie wyposażona m.in. w „bar druku” i „ogród aplikacji” z inspirującymi historiami klientów, które ilustrują, w jaki sposób podejście Ricoh do współinnowacji może pomóc różnym rodzajom dostawców usług druku w rozwoju ich działalności. Zaprezentowane zostaną przykładowe wydruki wykonane na wszechstronnych systemach wielkoformatowych Ricoh, z wykorzystaniem różnych technologii.

Cieszymy się, że możemy stworzyć środowisko partnerskie skoncentrowane na współpracy z naszymi Klientami i wsparciu ich rozwoju. Z niecierpliwością czekamy na możliwość prezentacji naszych rozwiązań stworzonych z myślą o wysokiej jakości, wydajności i zrównoważonej produkcji. Nasz zespół ekspertów z przyjemnością pomoże naszym gościom odkrywać innowacyjne sposoby przekształcania i redefiniowania ich własnych środowisk – powiedział Eef de Ridder, Vice President, Graphic Communications Group, Ricoh Europe.

Źródło: Ricoh Polska

www.ricoh.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mark Andy i Rotometal: strategiczne partnerstwo
Firma Mark Andy poinformowała o nawiązaniu strategicznej współpracy z polskim przedsiębiorstwem - Rotometal. Ten dynamicznie rozwijający się producent zaawansowanych narzędzi do drukowania, m.in. cylindrów i oprzyrządowania do nich, stał się tym samym certyfikowanym dostawcą Mark Andy w tym obszarze.
Folie API Foilmakers z certyfikatem EcoVadis Bronze
Firma API Foilmakers poinformowała, że pełne portfolio jej folii zostało – po raz pierwszy – poddane certyfikacji EcoVadis w kontekście ich zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju. W rankingu za rok 2023 brytyjski producent uzyskał status „Bronze”, plasując się w górnej połówce firm ocenianych przez tę organizację.
Chroma.pl przypomina o usłudze SPINGO, która oferuje firmom możliwość odroczenia płatności nawet do 45 dni. To nie tylko wygoda, ale także sposób na strategiczne zarządzanie budżetem. Drukarnia oferuje też swoim klientom usługę DPD Pickup, która zapewnia wyjątkową wygodę i szybkość dostawy. Dzięki szerokiej sieci ponad 2500 punktów DPD Pickup i automatów paczkowych,...
Heidelberg pewny perspektyw finansowej 2024/2025
Udane zakończenie roku finansowego 2023/2024 sprawiło, że Heidelberger Druckmaschinen AG (HEIDELBERG) osiągnął swoje cele. Zgodnie z planem sprzedaż pozostała stabilna na poziomie około 2,4 mld euro (w poprzednim roku: 2,435 mld euro). Osiągnieto też skorygowaną marżę EBITDA na poziomie 7,2%. Po bardzo udanym występie na...
Reorganizacja zarządzania w Koenig & Bauer Digital & Webfed
Trzyosobowy zespół zarządzający kontynuuje reorganizację portfolio produktów w segmencie Digital & Webfed.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764