logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HGA Media rusza z nowym serwisem

  PR 19.04.2019, przeczytano 563 razy
ilustracjastrzałka

Grupa HGA Media rozszerza swoje portfolio. Nowy serwis będzie walczyć z fake newsami. Właśnie wystartowała strona Antyfake.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hga-media-rusza-z-nowym-serwisem,382164,artykul.html

Rosnąca ilość fake newsów i ich wpływ na codziennie decyzje milionów ludzi sprawił, że coraz więcej organizacji i mediów stara się edukować społeczeństwo oraz dementować pojawiające się fałszywe wiadomości. Dołącza do nich właśnie HGA Media. Grupa medialna uruchomiła serwis Antyfake.pl.

– Termin launchu serwisu nie jest bez znaczenia. Zbliżamy się do wyborów, a fake newsy są jednym z narzędzi w kampaniach politycznych. Chcemy, by ich wpływ na decyzje wyborców był jak najmniejszy – mówi Albert Wójcik, Prezes HGA Media. I podkreśla – Rzetelne i wiarygodne. Właśnie takie powinny być dzisiejsze media. Inwestujemy w platformę, która broni tych wartości. Wierzymy, że dzięki niej zmieni się oblicze prasy, telewizji, radia, a przede wszystkim internetu.

Za stronę merytoryczną serwisu Antyfake.pl odpowiada dedykowany zespół. Informacje ukazujące się w mediach weryfikowane są na bieżąco pod kątem ich autentyczności. Fake newsy demaskowane są poprzez artykuły oraz treści video. Redakcja przykłada dużą uwagę do różnorodności treści – poruszane są tematy od społecznych po polityczne.

Źródło: HGA Media

www.hgamedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pandemiczne trendy w konsumpcji podcastów
Podcasty to biznes niezwykle obiecujący, ale i bardzo jeszcze młody, a więc również dynamicznie się zmieniający. Tym bardziej więc należy docenić insighty „zza Wielkiej Wody”. Podcasty bowiem rosną w siłę, a co więcej, ich konsumpcja zyskuje na jakości. Zamiast medium tła podczas dojazdów do pracy to coraz częściej sposób na spędzanie czasu z...
Robert Burneika w Fantasyexpo
Do portfolio gwiazd stale współpracujących z Fantasyexpo dołącza Robert Burneika, znany także jako Hardkorowy Koksu. Burneika to były kulturysta, zawodnik MMA a przede wszystkim osobowość medialna. Od 10 lat regularnie tworzy materiały na swój kanał YouTube a w TVN Turbo prowadził swój autorski program - Nie ma lipy. Fantasyexpo będzie odpowiedzialne za...
Empik Premium o 50% taniej na rok i miesięczny dostęp do HBO GO

Wraz z początkiem pandemii Empik udostępnił wszystkim dostęp do swojej flagowej usługi całkowicie za darmo. To wsparcie stanowiło zachętę do pozostania w domach,  korzystania z darmowej dostawy zamówień i jakościowego spędzania czasu wolnego. Widząc, że Polacy chętnie korzystają z tego rozwiązania, akcję dwukrotnie przedłużano, a teraz Empik Premium wraz z...
Streetcom kupuje Hash.fm
Agencja Streetcom odkupiła od Konrada Traczyka i koncernu Agora 100% udziałów w spółce Hash.fm.
WP Pilot z aplikacją na Samsung Smart TV
WP Pilot udostępnił właśnie nową aplikację dla użytkowników Samsung Smart TV. Pozwala na oglądanie prawie 100 kanałów telewizyjnych na żywo. Wystarczy do tego połączenie z internetem i pakiet telewizyjny WP Pilot.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764