Odgruzowujemy kolejny postulat pojawiający się w dyskusjach o funkcjonalności forum - czyli sprawę ładowania obrazków bezpośrednio na nasz serwer.
Do listy butonków reprezentujących tagi BBCode dodajemy guzik "załaduj obrazek z dysku". Po załadowaniu obrazka pojawia się kilka pól z możliwym do wykorzystania kodem, który można wstawić ręcznie w treść postu - ale najlepiej skorzystać z dużego guzika "Wstaw do postu na forum".
Na razie nie jest to powiązane z kontem użytkownika i nie ma limitów jeśli chodzi o liczbę plików i ich wykorzystanie, ale nasze możliwości hostingowe są dość skromne - prosimy nie wykorzystywać ich w celach innych niż dyskusja na forum.
Alternatywą pozostaje osadzanie obrazków umieszczonych na zewnętrznych serwerach - ale nie udało nam się na razie rozwiązać problemu błędów jakie pojawiają się przy generowaniu miniatur z plików leżących na niektórych znanych serwerach hostujących - w takich przypadkach lepiej korzystać z naszego hostingu.
-----------------
Redakcja Signs.pl