logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hosting Wordpress w chmurze od Nazwa.pl z podwójną mocą

  PR 22.11.2018, przeczytano 344 razy

Nazwa.pl podwoiła moc obliczeniową klastra serwerów WWW, zwiększając parametry usług hostingowych Active Cloud oraz rozszerzając ofertę o nową wydajną usługę hostingową WordPress Cloud. Nowa oferta hostingu WordPress Cloud od nazwa.pl z niespotykaną nigdzie mocą obliczeniową aż 16 vCPU realizowana jest w technologii chmury i stanowi obecnie najbardziej wydajną i najszybszą platformę hostingową w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hosting-wordpress-w-chmurze-od-nazwa.pl-z-podwojna-moca,380240,artykul.html

Hosting WordPress Cloud od nazwa.pl został zoptymalizowany do obsługi najpopularniejszego CMS na świecie. Według informacji W3techs z platformy WordPress korzysta ponad 32% wszystkich stron WWW dostępnych w sieci Internet. Elastyczność tego oprogramowania wraz z unikalną na polskim rynku technologią hostingu w chmurze od nazwa.pl zapewnią nieosiągalne nigdzie indziej możliwości. Preinstalowane wtyczki pozwalają w prosty sposób zbudować wymarzone miejsce w sieci: e-sklep, serwis WWW, blog czy autorskie portfolio z bogatą galerią zdjęć! Wraz z hostingiem WordPress Cloud użytkownicy otrzymują za darmo domenę zabezpieczoną komercyjnym certyfikatem nazwaSSL DV, a całe środowisko zostało skonfigurowane w taki sposób, aby ułatwić codzienną pracę.

Moc obliczeniowa 2 serwerów fizycznych dla każdego hostingu

Moc obliczeniowa to jeden z najważniejszych parametrów przy wyborze usług hostingowych, gdyż odpowiada za maksymalną liczbę użytkowników, którzy bez utrudnień mogą równocześnie korzystać z serwisu WWW. Nazwa.pl wyprzedziła konkurencyjne oferty i już najtańsza usługa WordPress Cloud Start w standardzie daje do dyspozycji użytkownikom moc obliczeniową na poziomie 16 wirtualnych procesorów, co równa się wydajności 2 serwerów z procesorami E3. Bazy danych obsługiwane są przez ultrawydajne dyski SSD NVMe, co sprawia, że wszystkie operacje odbywają się w mgnieniu oka. Do dyspozycji klientów są trzy pakiety zapewniające im nawet 200 GB dysku do wykorzystania. Te potężne parametry techniczne wpływają na bardzo wysoką wydajność całej usługi, przewyższającą nawet tę, która dostępna jest na wielu serwerach dedykowanych.

CDN przyspiesza ładowania serwisów WWW

Nowością na polskim rynku jest wprowadzenie przez nazwa.pl pakietu rozwiązań technologicznych przyspieszających ładowanie stron WWW, opartych na CDN (Content Delivery Network). Pierwszy węzeł CDN nazwa.pl w Polsce zapewniający cache’owanie statycznych treści został uruchomiony, a efekty w postaci szybszego ładowania serwisów WWW można już obserwować. Trwają testy dotyczące uruchomienia kolejnych węzłów poza granicami Polski, co dodatkowo jeszcze bardziej przyspieszy działanie serwisów WWW klientów nazwa.pl. Budowa sieci CDN została poprzedzona uruchomieniem serwerów DNS Anycast. Zasada działania w obydwu przypadkach jest bardzo podobna i polega na umieszczeniu serwerów jak najbliżej użytkowników Internetu, co zmniejsza opóźnienia i zwiększa szybkość przesyłania informacji.

Ochrona DDoS i WAF zapewnia bezpieczeństwo

Usługi hostingowe w nazwa.pl objęte są rozszerzoną ochroną przed atakami DDoS, realizowaną za pomocą Scrubbing Center nazwa.pl. Co najważniejsze, to zabezpieczenie działa w trybie rzeczywistym, dzięki czemu próby ataków powstrzymywane są natychmiast, a serwisy WWW działają nieprzerwanie. Zabezpieczenia dopełnia ochrona aplikacyjna WAF (Web Application Firewall), której celem jest ochrona przed różnego typu atakami wykorzystującymi między innymi błędy w kodzie serwisów WWW.

Technologia cloud gwarancją wydajności

Platforma hostingowa WordPress Cloud od nazwa.pl gwarantuje użytkownikom nieosiągalną nigdzie indziej dostępność. Dzięki zastosowanej technologii cloud nawet awaria fizycznego serwera lub konieczność jego konserwacji nie powoduje problemów dla żadnego z utrzymywanych serwisów WWW. Ruch automatycznie kierowany jest do najmniej obciążonego serwera w klastrze, a serwisy WWW zawsze działają z maksymalną wydajnością. Dostępna moc obliczeniowa całego klastra serwerów rozdzielana jest dzięki zawansowanym algorytmom, równoważąc obciążenie na wielu tysiącach rdzeni procesorów. Tak mocny hosting w technologii cloud dostępny jest w Polsce tylko w ofercie nazwa.pl

Źródło: nazwa.pl

www.nazwa.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

16 cpu nieźle :)

Najnowsze w tym dziale

W poszukiwaniu nowych źródeł przychodu firmy telekomunikacyjne wchodzą w obszary biznesowe zarezerwowane dotychczas dla firm internetowych. Największy w Kanadzie operator telefonii komórkowej oraz dostawca Internetu i telewizji  planuje monitorować każdą aktywność swoich klientów, związaną ze świadczonymi usługami, a w ten sposób zarabiać na...
Ranking cytowań w grudniu 2018
Z opracowania wynika, że liderem cytowań wśród dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza (234), za nią: Rzeczpospolita (131) oraz Super Express (127). Wśród dzienników regionalnych na pierwszym miejscu znalazł się Polska The Times (11), na drugim – Dziennik Zachodni (10), a na trzecim – Gazeta Krakowska (9). Wśród...
Zmiana H2 w History2
W środę, 6 lutego 2019 roku A+E Networks odświeży wizerunek kanału H2 w Polsce wprowadzając nową nazwę – HISTORY2 oraz nową identyfikację wizualną.
Materiał TVP z dnia śmierci Adamowicza jednostronny. RPO pisze do Kurskiego
- Następstwa braku pluralizmu w mediach publicznych są bardzo groźne z punktu widzenia swobody wypowiedzi, ponieważ bezpośrednio przekładają się na naruszenie praw odbiorców do uzyskiwania rzetelnej informacji na tematy istotne społecznie – napisał Adam Bodnar do prezesa TVP Jacka Kurskiego.
Reakcje na materiał „Wiadomości”. TVP grozi procesami
Po fali krytyki jaką wywołał kontrowersyjny materiał Wiadomości TVP wyemitowany po śmierci Pawła Adamowicza, Telewizja Polska wydała oświadczenie grożąc sądem każdemu, kto zasugeruje "jakąkolwiek" odpowiedzialność tej instytucji za zamach na prezydenta Gdańska.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone