logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hosting Wordpress w chmurze od Nazwa.pl z podwójną mocą

  PR 22.11.2018, przeczytano 411 razy

Nazwa.pl podwoiła moc obliczeniową klastra serwerów WWW, zwiększając parametry usług hostingowych Active Cloud oraz rozszerzając ofertę o nową wydajną usługę hostingową WordPress Cloud. Nowa oferta hostingu WordPress Cloud od nazwa.pl z niespotykaną nigdzie mocą obliczeniową aż 16 vCPU realizowana jest w technologii chmury i stanowi obecnie najbardziej wydajną i najszybszą platformę hostingową w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hosting-wordpress-w-chmurze-od-nazwa.pl-z-podwojna-moca,380240,artykul.html

Hosting WordPress Cloud od nazwa.pl został zoptymalizowany do obsługi najpopularniejszego CMS na świecie. Według informacji W3techs z platformy WordPress korzysta ponad 32% wszystkich stron WWW dostępnych w sieci Internet. Elastyczność tego oprogramowania wraz z unikalną na polskim rynku technologią hostingu w chmurze od nazwa.pl zapewnią nieosiągalne nigdzie indziej możliwości. Preinstalowane wtyczki pozwalają w prosty sposób zbudować wymarzone miejsce w sieci: e-sklep, serwis WWW, blog czy autorskie portfolio z bogatą galerią zdjęć! Wraz z hostingiem WordPress Cloud użytkownicy otrzymują za darmo domenę zabezpieczoną komercyjnym certyfikatem nazwaSSL DV, a całe środowisko zostało skonfigurowane w taki sposób, aby ułatwić codzienną pracę.

Moc obliczeniowa 2 serwerów fizycznych dla każdego hostingu

Moc obliczeniowa to jeden z najważniejszych parametrów przy wyborze usług hostingowych, gdyż odpowiada za maksymalną liczbę użytkowników, którzy bez utrudnień mogą równocześnie korzystać z serwisu WWW. Nazwa.pl wyprzedziła konkurencyjne oferty i już najtańsza usługa WordPress Cloud Start w standardzie daje do dyspozycji użytkownikom moc obliczeniową na poziomie 16 wirtualnych procesorów, co równa się wydajności 2 serwerów z procesorami E3. Bazy danych obsługiwane są przez ultrawydajne dyski SSD NVMe, co sprawia, że wszystkie operacje odbywają się w mgnieniu oka. Do dyspozycji klientów są trzy pakiety zapewniające im nawet 200 GB dysku do wykorzystania. Te potężne parametry techniczne wpływają na bardzo wysoką wydajność całej usługi, przewyższającą nawet tę, która dostępna jest na wielu serwerach dedykowanych.

CDN przyspiesza ładowania serwisów WWW

Nowością na polskim rynku jest wprowadzenie przez nazwa.pl pakietu rozwiązań technologicznych przyspieszających ładowanie stron WWW, opartych na CDN (Content Delivery Network). Pierwszy węzeł CDN nazwa.pl w Polsce zapewniający cache’owanie statycznych treści został uruchomiony, a efekty w postaci szybszego ładowania serwisów WWW można już obserwować. Trwają testy dotyczące uruchomienia kolejnych węzłów poza granicami Polski, co dodatkowo jeszcze bardziej przyspieszy działanie serwisów WWW klientów nazwa.pl. Budowa sieci CDN została poprzedzona uruchomieniem serwerów DNS Anycast. Zasada działania w obydwu przypadkach jest bardzo podobna i polega na umieszczeniu serwerów jak najbliżej użytkowników Internetu, co zmniejsza opóźnienia i zwiększa szybkość przesyłania informacji.

Ochrona DDoS i WAF zapewnia bezpieczeństwo

Usługi hostingowe w nazwa.pl objęte są rozszerzoną ochroną przed atakami DDoS, realizowaną za pomocą Scrubbing Center nazwa.pl. Co najważniejsze, to zabezpieczenie działa w trybie rzeczywistym, dzięki czemu próby ataków powstrzymywane są natychmiast, a serwisy WWW działają nieprzerwanie. Zabezpieczenia dopełnia ochrona aplikacyjna WAF (Web Application Firewall), której celem jest ochrona przed różnego typu atakami wykorzystującymi między innymi błędy w kodzie serwisów WWW.

Technologia cloud gwarancją wydajności

Platforma hostingowa WordPress Cloud od nazwa.pl gwarantuje użytkownikom nieosiągalną nigdzie indziej dostępność. Dzięki zastosowanej technologii cloud nawet awaria fizycznego serwera lub konieczność jego konserwacji nie powoduje problemów dla żadnego z utrzymywanych serwisów WWW. Ruch automatycznie kierowany jest do najmniej obciążonego serwera w klastrze, a serwisy WWW zawsze działają z maksymalną wydajnością. Dostępna moc obliczeniowa całego klastra serwerów rozdzielana jest dzięki zawansowanym algorytmom, równoważąc obciążenie na wielu tysiącach rdzeni procesorów. Tak mocny hosting w technologii cloud dostępny jest w Polsce tylko w ofercie nazwa.pl

Źródło: nazwa.pl

www.nazwa.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

16 cpu nieźle :)

Najnowsze w tym dziale

TVP Wilno – nowy kanał Telewizji Polskiej dla Polaków na Litwie
21 marca Telewizja Polska i Ministerstwo Spraw Zagranicznych podpisały porozumienie w sprawie utworzenia, współfinansowania i dystrybucji kanału TVP Wilno, kierowanego do Polaków i tworzonego przez Polaków mieszkających na Litwie. Prace nad nową anteną trwają od roku.
Grupa Cyfrowy Polsat podsumowuje 2018 rok
2018 rok zakończył się dla Grupy Cyfrowy Polsat bardzo dobrymi wynikami finansowymi oraz operacyjnymi. Grupa osiągnęła założone cele i umocniła swoją pozycję na rynkach płatnej telewizji, telekomunikacyjnym oraz nadawania i produkcji telewizyjnej – świadczy blisko 14,3 mln usług kontraktowych, a dzięki konsekwentnej realizacji strategii multiplay odnotowała kolejne...
Sport.pl z nowym programem o Formule 1
„F1 Sport” to nowy format wideo serwisu Sport.pl, w którym Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak podsumują zmagania kierowców w Grand Prix Formuły 1. Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 12:00 na Sport.pl.
EKES: Konieczne przeciwdziałanie rosyjskiej dezinformacji
Mając na uwadze wybory, konieczne jest podjęcie natychmiastowych działań w celu ochrony UE, jej instytucji i obywateli przed dezinformacją – podkreślił Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny (EKES), unijny organ doradczy.
„Gazeta Wyborcza” w międzynarodowym projekcie „Europe Talks
W poniedziałek 18 marca br. „Gazeta Wyborcza” uruchomiła platformę „Europe Talks” łączącą ludzi o różnych poglądach politycznych z całej Europy. To wspólny projekt polskiego dziennika oraz 15 innych europejskich redakcji medialnych, który ma umożliwić debatę wielu środowisk przed zbliżającymi się wyborami do Parlamentu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764