logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hosting Wordpress w chmurze od Nazwa.pl z podwójną mocą

  PR 22.11.2018, przeczytano 442 razy

Nazwa.pl podwoiła moc obliczeniową klastra serwerów WWW, zwiększając parametry usług hostingowych Active Cloud oraz rozszerzając ofertę o nową wydajną usługę hostingową WordPress Cloud. Nowa oferta hostingu WordPress Cloud od nazwa.pl z niespotykaną nigdzie mocą obliczeniową aż 16 vCPU realizowana jest w technologii chmury i stanowi obecnie najbardziej wydajną i najszybszą platformę hostingową w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hosting-wordpress-w-chmurze-od-nazwa.pl-z-podwojna-moca,380240,artykul.html

Hosting WordPress Cloud od nazwa.pl został zoptymalizowany do obsługi najpopularniejszego CMS na świecie. Według informacji W3techs z platformy WordPress korzysta ponad 32% wszystkich stron WWW dostępnych w sieci Internet. Elastyczność tego oprogramowania wraz z unikalną na polskim rynku technologią hostingu w chmurze od nazwa.pl zapewnią nieosiągalne nigdzie indziej możliwości. Preinstalowane wtyczki pozwalają w prosty sposób zbudować wymarzone miejsce w sieci: e-sklep, serwis WWW, blog czy autorskie portfolio z bogatą galerią zdjęć! Wraz z hostingiem WordPress Cloud użytkownicy otrzymują za darmo domenę zabezpieczoną komercyjnym certyfikatem nazwaSSL DV, a całe środowisko zostało skonfigurowane w taki sposób, aby ułatwić codzienną pracę.

Moc obliczeniowa 2 serwerów fizycznych dla każdego hostingu

Moc obliczeniowa to jeden z najważniejszych parametrów przy wyborze usług hostingowych, gdyż odpowiada za maksymalną liczbę użytkowników, którzy bez utrudnień mogą równocześnie korzystać z serwisu WWW. Nazwa.pl wyprzedziła konkurencyjne oferty i już najtańsza usługa WordPress Cloud Start w standardzie daje do dyspozycji użytkownikom moc obliczeniową na poziomie 16 wirtualnych procesorów, co równa się wydajności 2 serwerów z procesorami E3. Bazy danych obsługiwane są przez ultrawydajne dyski SSD NVMe, co sprawia, że wszystkie operacje odbywają się w mgnieniu oka. Do dyspozycji klientów są trzy pakiety zapewniające im nawet 200 GB dysku do wykorzystania. Te potężne parametry techniczne wpływają na bardzo wysoką wydajność całej usługi, przewyższającą nawet tę, która dostępna jest na wielu serwerach dedykowanych.

CDN przyspiesza ładowania serwisów WWW

Nowością na polskim rynku jest wprowadzenie przez nazwa.pl pakietu rozwiązań technologicznych przyspieszających ładowanie stron WWW, opartych na CDN (Content Delivery Network). Pierwszy węzeł CDN nazwa.pl w Polsce zapewniający cache’owanie statycznych treści został uruchomiony, a efekty w postaci szybszego ładowania serwisów WWW można już obserwować. Trwają testy dotyczące uruchomienia kolejnych węzłów poza granicami Polski, co dodatkowo jeszcze bardziej przyspieszy działanie serwisów WWW klientów nazwa.pl. Budowa sieci CDN została poprzedzona uruchomieniem serwerów DNS Anycast. Zasada działania w obydwu przypadkach jest bardzo podobna i polega na umieszczeniu serwerów jak najbliżej użytkowników Internetu, co zmniejsza opóźnienia i zwiększa szybkość przesyłania informacji.

Ochrona DDoS i WAF zapewnia bezpieczeństwo

Usługi hostingowe w nazwa.pl objęte są rozszerzoną ochroną przed atakami DDoS, realizowaną za pomocą Scrubbing Center nazwa.pl. Co najważniejsze, to zabezpieczenie działa w trybie rzeczywistym, dzięki czemu próby ataków powstrzymywane są natychmiast, a serwisy WWW działają nieprzerwanie. Zabezpieczenia dopełnia ochrona aplikacyjna WAF (Web Application Firewall), której celem jest ochrona przed różnego typu atakami wykorzystującymi między innymi błędy w kodzie serwisów WWW.

Technologia cloud gwarancją wydajności

Platforma hostingowa WordPress Cloud od nazwa.pl gwarantuje użytkownikom nieosiągalną nigdzie indziej dostępność. Dzięki zastosowanej technologii cloud nawet awaria fizycznego serwera lub konieczność jego konserwacji nie powoduje problemów dla żadnego z utrzymywanych serwisów WWW. Ruch automatycznie kierowany jest do najmniej obciążonego serwera w klastrze, a serwisy WWW zawsze działają z maksymalną wydajnością. Dostępna moc obliczeniowa całego klastra serwerów rozdzielana jest dzięki zawansowanym algorytmom, równoważąc obciążenie na wielu tysiącach rdzeni procesorów. Tak mocny hosting w technologii cloud dostępny jest w Polsce tylko w ofercie nazwa.pl

Źródło: nazwa.pl

www.nazwa.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

16 cpu nieźle :)

Najnowsze w tym dziale

Wieczór wyborczy Wirtualnej Polski
Emisja wieczoru wyborczego rozpocznie się 26 maja o godz. 20:55 w Telewizji WP oraz na Stronie Głównej WP. Reporterzy na żywo zrelacjonują wydarzenia w sztabach, w studiu WP wystąpią komentatorzy. WP została także partnerem Latarnika Wyborczego, który umożliwia łatwe porównanie poglądów z deklaracjami komitetów wyborczych.
Nic tak nie rozpala masowej wyobraźni, jak wizja końca świata. Które apokaliptyczne przepowiednie się sprawdzą? Czy świadkami zagłady planety będzie już następne pokolenie? Czy i jak można się do tego przygotować? Słynący z interesujących dokumentów Zoom TV zaprezentuje swoim widzom kolejną nowość – program Jak skończy się świat?, który odpowie...
Więzienie za mema? Zaostrzenie art. 212 wstrzymane!
PiS zapowiadał złagodzenie, ale jest ostrzej. Okazuje się, że przy okazji nowelizacji prawa uzasadnianej koniecznością walki z pedofilią, zaostrzono przepisy słynnego artykułu 212 kodeksu karnego regulującego kwestie kar za zniesławienie. Nie odbyły się w tej sprawie zapowiadane przez ministra Ziobro konsultacje.
Widoczność reklam online w Polsce w górę
Firma Meetrics opublikowała kolejny kwartalny raport „Viewability Benchmark Report”, dotyczący widoczności reklam na poszczególnych rynkach europejskich, w tym w Polsce. Wskaźnik Viewability reklam online w Polsce wzrósł już trzeci kwartał z rzędu, i to aż do 59 proc., wobec 54 proc. w IV kwartale ubiegłego roku, tym samym osiągając swój rekordowy poziom od kiedy Meetrics...
Ströer z umową na obsługę citylightów przy Dworcu Centralnym w Warszawie
Ströer Media przejmuje obsługę reklamową prawie 140 nośników citylight, znajdujących się w przejściach podziemnych pomiędzy warszawskim Dworcem Centralnym, a Hotelem Marriott.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764