logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Hosting Wordpress w chmurze od Nazwa.pl z podwójną mocą

  PR 22.11.2018, przeczytano 532 razy

Nazwa.pl podwoiła moc obliczeniową klastra serwerów WWW, zwiększając parametry usług hostingowych Active Cloud oraz rozszerzając ofertę o nową wydajną usługę hostingową WordPress Cloud. Nowa oferta hostingu WordPress Cloud od nazwa.pl z niespotykaną nigdzie mocą obliczeniową aż 16 vCPU realizowana jest w technologii chmury i stanowi obecnie najbardziej wydajną i najszybszą platformę hostingową w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hosting-wordpress-w-chmurze-od-nazwa.pl-z-podwojna-moca,380240,artykul.html

Hosting WordPress Cloud od nazwa.pl został zoptymalizowany do obsługi najpopularniejszego CMS na świecie. Według informacji W3techs z platformy WordPress korzysta ponad 32% wszystkich stron WWW dostępnych w sieci Internet. Elastyczność tego oprogramowania wraz z unikalną na polskim rynku technologią hostingu w chmurze od nazwa.pl zapewnią nieosiągalne nigdzie indziej możliwości. Preinstalowane wtyczki pozwalają w prosty sposób zbudować wymarzone miejsce w sieci: e-sklep, serwis WWW, blog czy autorskie portfolio z bogatą galerią zdjęć! Wraz z hostingiem WordPress Cloud użytkownicy otrzymują za darmo domenę zabezpieczoną komercyjnym certyfikatem nazwaSSL DV, a całe środowisko zostało skonfigurowane w taki sposób, aby ułatwić codzienną pracę.

Moc obliczeniowa 2 serwerów fizycznych dla każdego hostingu

Moc obliczeniowa to jeden z najważniejszych parametrów przy wyborze usług hostingowych, gdyż odpowiada za maksymalną liczbę użytkowników, którzy bez utrudnień mogą równocześnie korzystać z serwisu WWW. Nazwa.pl wyprzedziła konkurencyjne oferty i już najtańsza usługa WordPress Cloud Start w standardzie daje do dyspozycji użytkownikom moc obliczeniową na poziomie 16 wirtualnych procesorów, co równa się wydajności 2 serwerów z procesorami E3. Bazy danych obsługiwane są przez ultrawydajne dyski SSD NVMe, co sprawia, że wszystkie operacje odbywają się w mgnieniu oka. Do dyspozycji klientów są trzy pakiety zapewniające im nawet 200 GB dysku do wykorzystania. Te potężne parametry techniczne wpływają na bardzo wysoką wydajność całej usługi, przewyższającą nawet tę, która dostępna jest na wielu serwerach dedykowanych.

CDN przyspiesza ładowania serwisów WWW

Nowością na polskim rynku jest wprowadzenie przez nazwa.pl pakietu rozwiązań technologicznych przyspieszających ładowanie stron WWW, opartych na CDN (Content Delivery Network). Pierwszy węzeł CDN nazwa.pl w Polsce zapewniający cache’owanie statycznych treści został uruchomiony, a efekty w postaci szybszego ładowania serwisów WWW można już obserwować. Trwają testy dotyczące uruchomienia kolejnych węzłów poza granicami Polski, co dodatkowo jeszcze bardziej przyspieszy działanie serwisów WWW klientów nazwa.pl. Budowa sieci CDN została poprzedzona uruchomieniem serwerów DNS Anycast. Zasada działania w obydwu przypadkach jest bardzo podobna i polega na umieszczeniu serwerów jak najbliżej użytkowników Internetu, co zmniejsza opóźnienia i zwiększa szybkość przesyłania informacji.

Ochrona DDoS i WAF zapewnia bezpieczeństwo

Usługi hostingowe w nazwa.pl objęte są rozszerzoną ochroną przed atakami DDoS, realizowaną za pomocą Scrubbing Center nazwa.pl. Co najważniejsze, to zabezpieczenie działa w trybie rzeczywistym, dzięki czemu próby ataków powstrzymywane są natychmiast, a serwisy WWW działają nieprzerwanie. Zabezpieczenia dopełnia ochrona aplikacyjna WAF (Web Application Firewall), której celem jest ochrona przed różnego typu atakami wykorzystującymi między innymi błędy w kodzie serwisów WWW.

Technologia cloud gwarancją wydajności

Platforma hostingowa WordPress Cloud od nazwa.pl gwarantuje użytkownikom nieosiągalną nigdzie indziej dostępność. Dzięki zastosowanej technologii cloud nawet awaria fizycznego serwera lub konieczność jego konserwacji nie powoduje problemów dla żadnego z utrzymywanych serwisów WWW. Ruch automatycznie kierowany jest do najmniej obciążonego serwera w klastrze, a serwisy WWW zawsze działają z maksymalną wydajnością. Dostępna moc obliczeniowa całego klastra serwerów rozdzielana jest dzięki zawansowanym algorytmom, równoważąc obciążenie na wielu tysiącach rdzeni procesorów. Tak mocny hosting w technologii cloud dostępny jest w Polsce tylko w ofercie nazwa.pl

Źródło: nazwa.pl

www.nazwa.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

16 cpu nieźle :)

,

Wiadomość usunięta z przyczyn regulaminowych: spam - krytoreklama na rzecz nazwa.pl

Najnowsze w tym dziale

Clotify jest mobilną platformą AD-TECH, która skrywa w sobie szerokie spektrum możliwości zarówno dla mediów telewizyjnych, sponsorów lokowania produktów jak i użytkowników. To pierwsza w  Polsce i Europie aplikacja mobilna, która umożliwia przekierowanie widzów z programów telewizyjnych, przez „second...
Wyniki badania Gemius/PBI za sierpień 2019
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
Pierwszy tydzień jesiennej ramówki zakończył się sukcesem TVN. Antena główna była niekwestionowanym liderem w grupie komercyjnej, zostawiając konkurencję w tyle.  
Jesienna ramówka Fokus TV
Sukces pierwszej serii „Elektrycznych” spowodował, że FOKUS TV wraz z firmą Tauron Polska Energia SA wspólnie zrealizowali drugą edycję tego serialu. Premierowy odcinek serialu „Elektryczni 2” będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę 7 września o godz. 20.00. Treścią cyklu są kulisy niełatwej, a często skrajnie niebezpiecznej pracy...
Brand hero w kampanii wizerunkowej WP Pilot
„Oglądaj na okrągło. TV online za darmo” to hasło nowej kampanii WP Pilot. Jej celem jest zbudowanie świadomości marki, wzmocnienie rozpoznawalności produktu, a także podkreślenie jego unikatowych cech: dostępu do kanałów telewizyjnych bez umowy i w sposób mobilny, gdziekolwiek jesteś. Na potrzeby kampanii marka wykreowała brand hero –...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764